• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 9000 ultra kilitleniyor

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

INCOME Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    albatman arkadaşım 30/08 yazılımını kullan kitlenme olayı daha az oluyor bilgine
    arkadaşım söylediğin yazılımı yükledim şimdilik donma sorunu kalmadı fakat bu yazılımda server biraz problemli çalışıyor sanki,saygılar

Yorum yap

albatman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşım söylediğin yazılımı yükledim şimdilik donma sorunu kalmadı fakat bu yazılımda server biraz problemli çalışıyor sanki,saygılar

dostum ben nevcamd1 ve nevcamd2 yi kullanıyorum bir sorun olmadı şimdiye kadar tps olayıda düzgün işliyor bu yazılımdan nevcamd3 kaldırıldığı için daha stabil çalışıyor saygılar

Yorum yap

İ.K.S.X. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Arkadaşlar 22 agustos yazılımda normal kanalarda sorun yok buna ok.ama newcamd 2 bu sorun 5 dk bir oluyor ve deli ediyor adamı kac tane arkadaşıma tavsiye ettik ellerindeki cihazları değiştirdik adamlar hala isyanlarda.ya biri cıksın desin evet sorun var halledeğiz ama hala kimseden ses seda yok...
        aynen katılıyorum. newcamd1 veya normal kanal izlerken herşey güzel ama newcamd 2 den sharing yaparken donuyor sürekli. bu cihazın kronik sorunumudur acaba lütfen yardım...

Yorum yap

arkadaslar 30 agustos yazılımında donma sorunu yok ben yukledım ve suanda kdar hıc donma sorunu yasamadım saygılar...
          YÜRÜYOR
          yürüyor yalnız gidiyor
          hayatı vermedi can, ona
          kalbini dinledi gel dedi, ona
          dağ, deniz ve nehir
          düşündü gideyim
          mutlu etmedi bu dünya beni
          bulacakmıyım acaba bir yer
          ağrısız içine yatacağım
          bir toprak gitsem mi acaba
          olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

oturan23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            aynen katılıyorum. newcamd1 veya normal kanal izlerken herşey güzel ama newcamd 2 den sharing yaparken donuyor sürekli. bu cihazın kronik sorunumudur acaba lütfen yardım...
            acabası fazla, evet. Bu cihaz çıktığından beri donma problemli. Bukonuda yüzlerce yazı yazıldı ve bunlar sürekli moderatörce editlenerek silindi. Çözümü yok maalesef, hep geçici çözümlerle ilerlenmeye çalışıyor ama nafile, sonuç olarak maalesef paylaşım için yetersiz bir cihaz.

Yorum yap

eve annem babam geldi kadına acıdım sürekli yerde donunca fişini takıp çıkartmak için bir çözüm bulunacak mı acaba? 30 ağustos yaılımı var net kablosunu çıkarttım bir parçe düzeldi sorun ama çözüm bu mu olmalı sizce???

Yorum yap

ben 22 8 2007 yazılımını kullanıyorum donma kilitlenme olmuyor.

Yorum yap

muallim16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  eve annem babam geldi kadına acıdım sürekli yerde donunca fişini takıp çıkartmak için bir çözüm bulunacak mı acaba? 30 ağustos yaılımı var net kablosunu çıkarttım bir parçe düzeldi sorun ama çözüm bu mu olmalı sizce???
                  arkadaşım 22.08.2007 yazılımını yükle cihazda donma sorunu kalmaz,saygılar

Yorum yap

muallim16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    salim1965 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    ben 22 8 2007 yazılımını kullanıyorum donma kilitlenme olmuyor.
                    arkadaşlar yazılımdan önce ve sonra cihazınızı mutlaka resetleyin ve tüm kanalları yeniden taratın 22 08 2007 yazılımını atın ve sorun ortadan kalkar

Yorum yap

hocam sağol

Yorum yap

900 utra sorun yumagı bu cihaz düzelmez her cıkan yazılım bir ön cekinin aynısı iyi olması gerekir ken kötü oluyor şimdilik rafa kaldırdım kulan mıyorum diger cihazlarda en azın dan nevcam 2 kulanıyorum sorun yok nedense next 9000 utrada donan calış mayan sever bunda takır takır calışıyor next bu malum kanallar la anlaşmamı yapıyor yoksa yazılım cıkartan arkadaş lar lütfen benim bu yazımı kaldır mayın ayrıca bende olan cihazlar
                        next 2000 süper pulus
                        next9000 utra
                        next 7500 dapcı
                        next düşmanı degilim bu dönen oyun lara kızıyorum yeter artık ustalarrrr

Yorum yap

Bakınız yukarıdaki arkadaşlar 22.8.2007 yazılımında herhangi bir sorun olmadığını yazıyor. Eğer sorunsuz kullanmak istiyorsanız 22.8.2007'ye dönün. Lütfen mesaj yazarken de mesajın nereye gideceğine dikkat edin. Yazılımlarla ilgili ne oyun dönebilir ki?

Yorum yap

ben nevcam 2 diyorum yani paralı sever dt oldumu şimdi ikbaşta calışan cihaz neden son yazılım lardan sonra neden bu paketde donma ve kilitlen me var söylermisiniz cözümü zormu

Yorum yap

cakır27 Nickli Üyeden Alıntı
                              ben nevcam 2 diyorum yani paralı sever xxxx oldumu şimdi ikbaşta calışan cihaz neden son yazılım lardan sonra neden bu paketde donma ve kilitlen me var söylermisiniz cözümü zormu
                              orjinaline bak sorun olmaz

Yorum yap

next 9000 utra

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı
                                orjinaline bak sorun olmaz
                                orjinalını yılardır kulanmadım bundAN sonrada kulan mam ayrıca tekrar söylüyorum ben next düşmanı degilim madem cihaz cıktı paylaşım var sorunsuz calış malı zaten ilk cıkışı sorunsuzdu sonradan sonradan oldu bilerek ve istiyerek

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X