• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Ye 2000 CX SUPER Usbden softcam atma Resimli anlatım.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

cihazı nerden alabiliriz internette
    IYIYE DEGIL,EN IYIYE SAHIP OLMAK ICIN

Yorum yap

bu açıklayıcı ve güzel anlatımın ve çalışmandan ötürü teşekkürler.
      1 hafta önce YE 2000 CX Super Plus almıştım daha sonra USBli versiyonunun çıktığını öğrendim ve götürüp değiştirdim arada 20YTL gibi ufak bir fark var. Sayın lynch vermiş olduğun özelliklere MP3 dinleyebilmeyi belirtmemişsin henüz deneme fırsatım olmadı ama özelliklerinde MP3 dinleyebilmeden bahsediyor konuyla ilgili bilgi verirsen sevinirim. Ayrıca forumlardan okuduğum kadarıyla USBli versiyonun diğer versiyona göre hem donanım hem yazılım farkı varmış bunun da doğruluğu hakkında bilgine ihtiyacım var. Şimdiden ilgine teşekkürler.

Yorum yap

arkadaşlar benim değiştime imkanım varmı cihaz ye 2000 cx süper plus 4-5 aylık bilgi verebilecek arkadaş varmı?
        next ye 2000 cx süper plus usbsiz
        dreambox 500s

Yorum yap

yusufglr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bu açıklayıcı ve güzel anlatımın ve çalışmandan ötürü teşekkürler.
          1 hafta önce YE 2000 CX Super Plus almıştım daha sonra USBli versiyonunun çıktığını öğrendim ve götürüp değiştirdim arada 20YTL gibi ufak bir fark var. Sayın lynch vermiş olduğun özelliklere MP3 dinleyebilmeyi belirtmemişsin henüz deneme fırsatım olmadı ama özelliklerinde MP3 dinleyebilmeden bahsediyor konuyla ilgili bilgi verirsen sevinirim. Ayrıca forumlardan okuduğum kadarıyla USBli versiyonun diğer versiyona göre hem donanım hem yazılım farkı varmış bunun da doğruluğu hakkında bilgine ihtiyacım var. Şimdiden ilgine teşekkürler.
          Donanım tuner yazılım farklıdır evet ..
          Usb den yapılabilenler şunlar kısaca
          1- yazılım güncelleme
          2- softcam güncelleme
          3- user picture atma
          4-user data atma
          5-resimleri seyretme slide show vs
          6-mp3 şarkıları dinleme
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

---silindi---
            .

Yorum yap

son çıkan bu modeli hiç bir yerde göremiyorum fiyat ve resimlerini tam modelş nedir

Yorum yap

ceyar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşlar benim değiştime imkanım varmı cihaz ye 2000 cx süper plus 4-5 aylık bilgi verebilecek arkadaş varmı?
                ceyar arkadaş bende 5-gün önce almıştım USBli çıkınca değiştirdim arada fazla bir fiyat farkı yok. aldığın yerle bir görüş değiştirirler sanırım.

Yorum yap

vitamin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  son çıkan bu modeli hiç bir yerde göremiyorum fiyat ve resimlerini tam modelş nedir
                  Arkadaşım 2000 CX Super Plus ile aynı görünüme sahip fakat USB çıkışı var modelide aynı.

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Donanım tuner yazılım farklıdır evet ..
                    Usb den yapılabilenler şunlar kısaca
                    1- yazılım güncelleme
                    2- softcam güncelleme
                    3- user picture atma
                    4-user data atma
                    5-resimleri seyretme slide show vs
                    6-mp3 şarkıları dinleme
                    mach1 üstad verdiğin bilgilere çok teşekkürler. USBli versiyonla ilgili bir kaç sorum olacak:

1) kanal geçişinden sonra gelen kanalda 1-3 saniye bir yavaşlama oluyor. bunun nedeni nedir?(kayarak geçen yazı anonslarında daha belirgin oluyor)

2) 2000 CX Super Plus düz versiyonunda renkler daha net gibiydi. USBli versiyonda biraz daha soluk bir görüntü var. Renk ayarı özelde düz versiyonuda aynı kullanıyordum.

3) Sinyal metrede gölgeleme oluşuyor. Sinyal metrenin kenarlarında titresimler var. Bu gölgeler ve titresimler kanal listesindeki Diz yazan yerin yanındaki ufak kırmızı noktada ve diğer nokta simgelerinde de mevcut.

2000 CX Super Plus USB olmayan versiyonunda bunlar yoktu görüntü daha iyi gibiydi. Uydu işinde yeniyim hatam varsa kusura bakmayın. Görüşlerini bekliyorum üstad. Şimdiden verdiğin bilgilere teşekkürler.

Yorum yap

2000 cım sp da olay farklımı flash diski cihaz görmedi.

Yorum yap

kanal yedekleme olayını bulamadım acaba son çıkacak yazılımdamı olur..
                        Oyun bitince şah da, piyonda aynı kutuya konur...

Yorum yap

bence kanal yedekleme usb ye direk olmalı

Yorum yap

Arkadaşım aynen sana katılıyorum benim cihazımda ye2000cx süper plus ama benim cihazdada usb girişi yok biz ne yapacağız bizim cihazlarla ilgili bir sorunmu var değiştirecekmiyiz atacakmıyız yada nasıl bir destek alacağız bir açıklama getirirse sevgili üstatlar memnun olacağız..Teşekkürler

Yorum yap

merhaba arkadaşlar, usb den softcam gibi yeni yazılımıda atabiliyormuyuz.

Yorum yap

Evet atılabiliyor polatcebi, indirdiğiniz dosyayı zipten çıkararak flash diske kopyalayıp yükleyebilirsiniz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X