• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ccam la ilgili

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ccam la ilgili

Merhaba

yardımlarınızı bekliyorum.

18500 hd almak istiyorum cccam la çalışması nasıl sıkıntı yaratırmı. Yoksa benim kullandığım başımın belası next 2000 hdtv gibi elimde patlarmı lütfen yardım........

Son yazılımla 18500 ile guzel bir cccam kullanabilirsiniz. Veya 2010 Tiger almanızıda tavsiye edebilirim.Tiğer da 3.19 yazılımı ile mükemmel cccam bağlantısı mevcut..
    Computer High Engineer
    Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
    Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
    Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

next2000 hdtv içinde aynısı söylenmişti.

Mrdp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Son yazılımla 18500 ile guzel bir cccam kullanabilirsiniz. Veya 2010 Tiger almanızıda tavsiye edebilirim.Tiğer da 3.19 yazılımı ile mükemmel cccam bağlantısı mevcut..
      ama inanın bana nextte güvenesim gelmiyor.

başka kullanan arkadaşlar varmı bu cihaz la ilgili bilgi verebilecek başka arkadaşlar yok mu ????

Yorum yap

18500 alacaksan en az 18500 kere düşün derim.cccamda süper çalışıyor yalanlarına asla kanma. çalışmıyor. neredeyse denemediğim cccam kalmadı. açılan pakeyler var ama tüm paketleri açmıyor. haa görüntü kalitesi falan iyi. ona sözüm yok. ama cccam ile kullanacaksan alma.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X