• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Merhaba Arkadaşlar

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Merhaba Arkadaşlar

Hafta sonu başımdan geçen çokilginç bir olayı sizlerle paylaşmak istedim...
    Cumartesi gecesi eşim rahatsızlandı karın ağrısı şikayeti vardı ama bayağı fazla soğuk terler döküyordü ve kalkamıyordu,bende 112 acilden ambulans istedim geldi..Bizi en yakın hastane olan Samatya hastanesine götürdü (götürmez olaydı)
    Bütün gece kan,idrar,hormon testleri,Röntgenler,ultrasonlar derken Acildeki 5 doktor eşime tam bir tanım koyamadı.Dahiliyeci Kadın hastalıklarına yolladı o genel ceraha derken saat sabah 8 oldu.O sırada eşim hala karın ağrısından kıvranıyor tabi.
    Sabah gelen Cerahi doktoru 25 sn. apandist teşhisi koydu ve acil ameliyat gerekli dedi. Saat 10 gibi eşim ameliyata alındı.11 gibide odaya çıkarıldı.Pazar günü hastanede kaldık.Pazartesi sabahı gelen heyetin eşime söylediği Apandist olmadığı yanlış ameliyat yapıldığı aslında yumurtalıklarında Çıkolata kisti olduğu ve Doğum kontrol hapı kullanmasını tavsiye etmiş.
    Siz benim yerimde olsanız bu durumdan sonra ne yaparsını...

geçmiş olsun arkadaşım...
    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

zburnu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Hafta sonu başımdan geçen çokilginç bir olayı sizlerle paylaşmak istedim...
      Cumartesi gecesi eşim rahatsızlandı karın ağrısı şikayeti vardı ama bayağı fazla soğuk terler döküyordü ve kalkamıyordu,bende 112 acilden ambulans istedim geldi..Bizi en yakın hastane olan Samatya hastanesine götürdü (götürmez olaydı)
      Bütün gece kan,idrar,hormon testleri,Röntgenler,ultrasonlar derken Acildeki 5 doktor eşime tam bir tanım koyamadı.Dahiliyeci Kadın hastalıklarına yolladı o genel ceraha derken saat sabah 8 oldu.O sırada eşim hala karın ağrısından kıvranıyor tabi.
      Sabah gelen Cerahi doktoru 25 sn. apandist teşhisi koydu ve acil ameliyat gerekli dedi. Saat 10 gibi eşim ameliyata alındı.11 gibide odaya çıkarıldı.Pazar günü hastanede kaldık.Pazartesi sabahı gelen heyetin eşime söylediği Apandist olmadığı yanlış ameliyat yapıldığı aslında yumurtalıklarında Çıkolata kisti olduğu ve Doğum kontrol hapı kullanmasını tavsiye etmiş.
      Siz benim yerimde olsanız bu durumdan sonra ne yaparsını...
      cok gecmiş olsun malesef yanlış ameliyat allah daha kötüsünden korusun
      AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

geçmiş olsun arkadaşım ben senin yerinde olsam hastaneyi dava ederdim...
        UZAY TİCARET
        ELEKTRONİK MARKET
        YOMRA / TRABZON

Next & NextStar /D-SMART ŞHOP/ DIGITURK PLUS YOMRA BAYİSİ
        Pıoneer & SONY

Yorum yap

geçmiş olsun kardeşim aynı olay banada oldu benide apandisit diye az daha amaliyat edeceklerdi ALLAHTAN sevk kağıdı almamışım sevk kağıdı almadığım için amaliyat olmaktan son anda kurtulmuşum benim karnımda da ağrıların nedeni iltahap varmiş

Yorum yap

Arkadaşım çok geçmiş olsun diyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X