• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

olur mu

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• olur mu

Sayın yetkili
    ben yeni üye olarak forumda neleri yükleyeceğimi bilemiyorum
    acaba her receiver için yeni yazılım ve yeni keylerin sürekli bulunacagı konular ve sayfalar yapılsa biz yeni kullanıcılar için neleri yükleyeceğimiz daha kolay olmaz mı
    saygılarımla:firca:

cihaz markanızı aramaya yazıp arayabilirsiniz.forumuda biraz gezin

Yorum yap

gezelim

ergir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      cihaz markanızı aramaya yazıp arayabilirsiniz.forumuda biraz gezin
      hocam zatem ben bana gerekli olan yazılımı buluyorum hani yeni arkadaşlar için next 8000 için enson yazılım
      next 2000 için en son yazılım ve şifreler adlı bir konu açılıp arkadaşalr forumda bir an önce istedikleri yazılımı ve şifreler ulaşamaz mı
      sadece bir fikir :toplu:

Yorum yap

ömeryo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        hocam zatem ben bana gerekli olan yazılımı buluyorum hani yeni arkadaşlar için next 8000 için enson yazılım
        next 2000 için en son yazılım ve şifreler adlı bir konu açılıp arkadaşalr forumda bir an önce istedikleri yazılımı ve şifreler ulaşamaz mı
        sadece bir fikir :toplu:
        Bu dedikleriniz zaten yapılıyor siz keyfinize bakın

Yorum yap

bende bulamıyorum yazılımları arkadaşlar sesli komut sistemi olsa hangi bölüme gideceğimizi söylesek hemen oraya gitse yada next 2000 cx yazılımını indir desek inse hemen nekadar güzel olur...
          MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            bende bulamıyorum yazılımları arkadaşlar sesli komut sistemi olsa hangi bölüme gideceğimizi söylesek hemen oraya gitse yada next 2000 cx yazılımını indir desek inse hemen nekadar güzel olur...
            cok güzel olurdu cihaz yazılım cıktıgında kendi kendine yüklemeyapsa sen hic aramadan dimi ama
            AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

Allah senin iyiligini versin sevgili dostum.senin gibi deneyimli bir dostumuz zannedersem bu mesajı espiri olsun diye yazmışdır.
              Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

abi baktım istekler güzel bende bişi isteyim dedim
                MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

abi baktım istekler güzel bende bişi isteyim dedim
                  eh o zaman birde lig tv desek açılsa venus desek açılsa böyle yazılım olsun bakalım keyfimize biz soyleyelim o açsın :ehehe:

Yorum yap

ömeryo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    eh o zaman birde lig tv desek açılsa venus desek açılsa böyle yazılım olsun bakalım keyfimize biz soyleyelim o açsın :ehehe:

yerli platformlar şakada olsa yok ömer kardeşim yazmayalım forum kurallarına uyalım
                    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

ok

yerli platformlar şakada olsa yok ömer kardeşim yazmayalım forum kurallarına uyalım
                      hocam pardon size iyi çalışmalar
                      sizler sayesinde bir çok kanal ı seyretme keyfini yaşıyoruz emeği geçen herkese teşekkürler

Yorum yap

Görünüşe göre konu muhabbete dönüşmüş ve ilgili bölümle bağdaşmıyor.

Konu kapatılmıştır...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X