• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Strong 4375 Dapcı Yazılım İhtiyacı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Strong 4375 Dapcı Yazılım İhtiyacı

sayın hocam, buraya yazmaktaki amacımız sizler gibi bu konularda deneyim ve tecrübe sahibi olan kendilerini bilgileri ile ıspatlayıp medaratör sıfatını almış insanların deneyim ve tecrübelerinden istifade etmektir.
    bu bölümde de benim anlayabildiğim kadarı ile sorumlu sizsiniz.
    foruma üç,dörtgün önce yazığım yardım talebime henüz bir cevap almış değilim,
    buraya olumlu veya olumsuz bir cevap yazmak, sizi hiç bir açıdan ilgilendirmese bile nezaketen ilgiledirmesi kanaatindeyim.

saygılarımla,
    zaferkenan

Sayın @zaferkenan ; teknik bir konuda yardım talebinde bulunsuysanız, o an veya daha sonra konuyla ilgili teknik cevap verebilecek durumu olmayan arkadaşların konuyu dağıtmamak amacıyla cevap vermemesi gayet normal bence. Bunu nezaketsizlik veya farklı bir negatif anlamda algılamanıza gerek yok. Eğer konuyla ilgili teknik bilgisi olup ta mesajı okuyan varsa bilgisini zaten paylaşacaktır. Sevgiler..

Yorum yap

sayın arkadaşım sizden ve diğer arkadaşlarımdan özür dilerim. amacım kimseyi kırmak veya incitmek değidi, hata benim ben sanıyordumki medaratör olmak için bütün bu tür konularda bilgi sahibi olmak gerekir, olmasanız bile muhattabınıza uygun bir açıklamada bulunması gerekir. şu an sizin bana yaptığınız gibi. saygılarımla,

Yorum yap

Sayın zaferkenan yardım talebinde bulundugun konunun lınkını verırsen yardımcı olmaya calısırız dert etmeye gerek yok sayet boyle degerlı ustaların bulundugu bir forumda olmaması gozden kacmıs olabılır bazı arkadaslarımızın ıslerı basından askın o yuzden cevaplanmamıstır kanaatındeyım ıyı eylenceler
        saygılar

Yorum yap

zaferkenan Nickli Üyeden Alıntı
          ben sanıyordumki medaratör olmak için bütün bu tür konularda bilgi sahibi olmak gerekir
          Bu dediğiniz malesef oldukça zor bir olay; bütün konularda kim tam bilgiye sahip olabilir ki.. Herkesin ayrı ayrı hakim olduğu bilgi alanı bellidir ve azdır. Forumda yönetci statüsünde olan kişiler seçilirken mümkün mertebe elden geldiğince bilgi seviyesi yüksekliği ve başka birtakım özellikler dikkate alınmaktadır. Ayrıca kesinlikle kırılma veya incinme söz konusu olmaz; yeter ki ortam içerisinde sizin gibi düzgün ve nazik bir uslupla fikirler veya eleştiriler belirtilsin.. Burada yöneticilerden tutun, tüm üyelerimize kadar herkesin elinden geldiğince paylaşım gayretinde olduğuna inanıyorum ben; üstte SeCSat'ın da dediği gibi gözden kaçmış ta olabilir.. Sevgiler..

Yorum yap

sayın arkadaşım, yakın alakana teşekkür ederim. benim istediğim
            strong 4375 dapcı (firmware v1.02 bot strap v 1.02) güncel yazılımı varmı, var ise nasıl bulabilirim ve makineye nasıl yüklerim

4375 dapcı (firmware v1.02 bot strap v 1.02) saygılarımla

Yorum yap

sayın hocam, buraya yazmaktaki amacımız sizler gibi bu konularda deneyim ve tecrübe sahibi olan kendilerini bilgileri ile ıspatlayıp medaratör sıfatını almış insanların deneyim ve tecrübelerinden istifade etmektir.
              bu bölümde de benim anlayabildiğim kadarı ile sorumlu sizsiniz.
              foruma üç,dörtgün önce yazığım yardım talebime henüz bir cevap almış değilim,
              buraya olumlu veya olumsuz bir cevap yazmak, sizi hiç bir açıdan ilgilendirmese bile nezaketen ilgiledirmesi kanaatindeyim.

saygılarımla,
              zaferkenan
              Öncelikle selamlar;
              Yazınızı henüz gördüm ve biraz araştırma yaptım ama malesef sizin bahsettiğiniz cihaza ait güncel yazılım yok. Birde forumda kişiye hitaben konu açmak yasak biliyorsunuz. Burada tüm moderator arkadaşlar hepsi bu konularda yetkilidir ve o an mesajı kim görmüş ve o konuda bilgisi varsa mutlaka cevap verilir. Sizin cihazınız olan Strong'u tam olarak bilmediğim için size karşı yanlış yönlendirme yapmak istemedim.
              Saygılarımla

Yorum yap

Konu başlığı tarafımdan düzeltildi.

Yorum yap

sayın arkadaşım, yakın alakana teşekkür ederim. benim istediğim
                  strong 4375 dapcı (firmware v1.02 bot strap v 1.02) güncel yazılımı varmı, var ise nasıl bulabilirim ve makineye nasıl yüklerim
                  4375 dapcı (firmware v1.02 bot strap v 1.02) saygılarımla
                  Selamlar senin bahsettıgın cıhazın dapcı olduguna emınmısın arkadasım strong larda motorlu cıhazın pek olduguna sanmıyorum ama yınede ılgılenırsen
                  STRONG 4375
                  ilgili dosya ve acıklamalarını upload edeyım
                  SRT_4375_SW

4375_firmware.zip

∟ This Software to be used only if serial number of your receiver falls in the range between 0210310000001-0210310008000

SRT_4375_SW_OLD

4375_software_update_instruction.pdf
                  srt4375_diseqc12.elf
                  srt4375_lang1.elf
                  srt4375_lang2.elf
                  srt4375_lang3.elf
                  srtlink.exe
                  readme.txt

Yorum yap

arkadaşım bir gün bu cıgasın yazılım aradım ama bucıhaza ayit birşey yok ama encok burda buldum sizin cihaz yineyok

http://www.croteam-sat.org/aploud/in...c46ec27762f65e

Yorum yap

srt4375_lang2.elf yokmu arkadaslar bulabilecegimiz yer lutfen..

SeCSaT™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Selamlar senin bahsettıgın cıhazın dapcı olduguna emınmısın arkadasım strong larda motorlu cıhazın pek olduguna sanmıyorum ama yınede ılgılenırsen
                      STRONG 4375
                      ilgili dosya ve acıklamalarını upload edeyım
                      SRT_4375_SW

4375_firmware.zip
                      ∟ This Software to be used only if serial number of your receiver falls in the range between 0210310000001-0210310008000

SRT_4375_SW_OLD

4375_software_update_instruction.pdf
                      srt4375_diseqc12.elf
                      srt4375_lang1.elf
                      srt4375_lang2.elf
                      srt4375_lang3.elf
                      srtlink.exe
                      readme.txt

Yorum yap

zahmetin icin tsk arkadasim
                        bu cihazin yazilimi hakkinda bilgisi olanlar varsa lutfen bana yardimci olsun.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X