• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ve Beklenen Süper Program Geldi....Spidershare

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arkadaşşlarr benimm sizden bi ricam olacak ben yumatu ıq plus recevir kullanıyorum ama forumda bu uyduyla irdeto şifreleme sistemini nasıl seyredebilirm anlamında bi açıklama bulamadım yardımcı olabilirseniz çok sevinirimm

Yorum yap

• braveghost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşşlarr benimm sizden bi ricam olacak ben yumatu ıq plus recevir kullanıyorum ama forumda bu uyduyla irdeto şifreleme sistemini nasıl seyredebilirm anlamında bi açıklama bulamadım yardımcı olabilirseniz çok sevinirimm
      bu konuyu iyi okumamışsın,aksine irdeto şifreleme sistemini çok ayrıntılı anlattım defalarca hemde....

Yorum yap

• :sagol::tr: gurban olduğum iyi bişey olduğundan eminim ama ben acemilere biraz daha ayrıntı lütfen. ellerine sağlık
        lynch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Atlas Çok Tşkler.

Rar Şifresi: atlas

programın resimli anlatımı

Yorum yap

• atlasgold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bu konuyu iyi okumamışsın,aksine irdeto şifreleme sistemini çok ayrıntılı anlattım defalarca hemde....
          dediginn doogruu anlatmışsın ama ben yazmış oldukarını harfi harfine yerine getirdim genede açamadım
          spidershare de protokol oolarakk hsıc seçtim receverda da share max seçtim dediklerini aynnen yerine getirdim olmuyoo newcamda zaten sürekli olarak No DW i packet, probably server unsuported this provider diye hata veriyooo yardımcı olabilitseniz çok sevinirim

Yorum yap

dediginn doogruu anlatmışsın ama ben yazmış oldukarını harfi harfine yerine getirdim genede açamadım
            spidershare de protokol oolarakk hsıc seçtim receverda da share max seçtim dediklerini aynnen yerine getirdim olmuyoo newcamda zaten sürekli olarak No DW i packet, probably server unsuported this provider diye hata veriyooo yardımcı olabilitseniz çok sevinirim
            bad serial port data received for (TM SAHARE/HSIC) protocol diye hata veriyo senin dediklerini yaptıgım zaman

Yorum yap

bad serial port data received for (TM SAHARE/HSIC) protocol diye hata veriyo senin dediklerini yaptıgım zaman
              o zaman yumatu ile iligi bölümünde gerekli ayaraları incele receiverinden tam ayarları yap ,ondan sonra programda gerekli ayarları yap.

Yorum yap

• Teşekkürler hepinize..!

Bir kaç ay önce next star cis super plus aldım. Hayatımda ilginçtir ilk defa digital alıcı kullanıyorum -yaş yolun yarısı- fakat bilgi işlemciyim arkadaşlarımın dediği gibi gerçekten garip bir tipim galiba :ehehe: timer, usb gibi kısımlarını nasıl kullanacağımı bu siteden öğrendim şimdi de program atıcam cihaza.. Cihazın kullanım kılavuzu oldukca yetersiz..
                KISACA ÖZVERİ İLE OLUŞTURDUĞUNUZ BU SİTE VE TÜM BU EMEKLERİNİZ, ÇALIŞMALARINIZ İÇİN CANDAN TEŞEKKÜRLER HEPİNİZE..
                Saygılar.

Yorum yap

• hakanbu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Bir kaç ay önce next star cis super plus aldım. Hayatımda ilginçtir ilk defa digital alıcı kullanıyorum -yaş yolun yarısı- fakat bilgi işlemciyim arkadaşlarımın dediği gibi gerçekten garip bir tipim galiba :ehehe: timer, usb gibi kısımlarını nasıl kullanacağımı bu siteden öğrendim şimdi de program atıcam cihaza.. Cihazın kullanım kılavuzu oldukca yetersiz..
                  KISACA ÖZVERİ İLE OLUŞTURDUĞUNUZ BU SİTE VE TÜM BU EMEKLERİNİZ, ÇALIŞMALARINIZ İÇİN CANDAN TEŞEKKÜRLER HEPİNİZE..
                  Saygılar.
                  sevgili dostum;emeğe saygısı olana kapımız her zaman açık....

Yorum yap

• süper bi paylaşım proğramı emeği geçen atlas dostumuza sonsuz teşekürler yeni versiyonları sabırsızlıkla bekliyoruz....

ayrıca şunu sormak istiyorum irdeto şifreleme sistemi kulanmıyorum (nova v.s) ancak spider share proğramını çalıştırmamla birlikte main bölümünde bulunan Conditional Acces System yazan şifreleme kısmında irdeto gelip gidiyo ve şifrelemede kopmaya neden oluyor irdeto kulanmadığım için silme şansım varmı???

Yorum yap

• fremen06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      süper bi paylaşım proğramı emeği geçen atlas dostumuza sonsuz teşekürler yeni versiyonları sabırsızlıkla bekliyoruz....

ayrıca şunu sormak istiyorum irdeto şifreleme sistemi kulanmıyorum (nova v.s) ancak spider share proğramını çalıştırmamla birlikte main bölümünde bulunan Conditional Acces System yazan şifreleme kısmında irdeto gelip gidiyo ve şifrelemede kopmaya neden oluyor irdeto kulanmadığım için silme şansım varmı???
                      sevgili dostum;sen makinanın kunmadasından yeşil tuşa bastığında karşına çıkan HSIC menüden sana gelen yayının şifreleme ait doğru sistemine IDENT 'ini seçersen (mesala via 20810 -20800-24400 seca 0068 ws.)program gelen yayında birden fazla şifreleme sisteminin içinde aynı zamanda IRDETO'yu da kullansa bile bunu dikkate almaz senin işaretlidiğin sistemden kanalı sorgular,kopmaya da neden olmaz....

Yorum yap

• atlasgold Nickli Üyeden Alıntı
                        sevgili dostum;sen makinanın kunmadasından yeşil tuşa bastığında karşına çıkan HSIC menüden sana gelen yayının şifreleme ait doğru sistemine IDENT 'ini seçersen (mesala via 20810 -20800-24400 seca 0068 ws.)program gelen yayında birden fazla şifreleme sisteminin içinde aynı zamanda IRDETO'yu da kullansa bile bunu dikkate almaz senin işaretlidiğin sistemden kanalı sorgular,kopmaya da neden olmaz....
                        ilgin için saol .........

süper proğram herkese tavsiye ederim

Yorum yap

• share arkadaslar bu program hala çalışıyormu bilgisi olan lutfen yardım tsk ler

Yorum yap

• welatoomm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            share arkadaslar bu program hala çalışıyormu bilgisi olan lutfen yardım tsk ler
                            programın zaman snırı yok istideğin zaman kullanırsın (haa bu program bedava server vermiyor ,varsa paylaşım aldığın yer izlemeni sağlar.)

Yorum yap

• Atlas üsdad'ım spidershare proğramında; www.palbox.tk,satarabia.com vb.pass.larda open tıklanınca Close oluyor save tıklandıktan bir süre sonra tekrar open e dönüyor diğer passlarda herhangibir problem olmuyor.Bu stabilsizlik neden olabilr.Yardımlarını bekliyorum.saygılar
                              BÜTÜN HESAPLARIN BİTTİĞİ NOKTADA ÇANAKKALE BAŞLADI VE ÇANAKKALEYİ HESAP ETMEYE MATEMATİK YETMEDİ.

Yorum yap

• hayaliisim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Atlas üsdad'ım spidershare proğramında; www.palbox.tk,satarabia.com vb.pass.larda open tıklanınca Close oluyor save tıklandıktan bir süre sonra tekrar open e dönüyor diğer passlarda herhangibir problem olmuyor.Bu stabilsizlik neden olabilr.Yardımlarını bekliyorum.saygılar
                                sevgili dostum;bu verdiğin serverler free serverler olup ,server sahibinin her türlü müdahalesi olduğundan yada user-pass değiştirebilidiğinden satabil çalışmaması programla iligili değildir.sorunsuz free server bulduğunda yada üye olduğun serverde sorunsuz izlersin.buna en canlı örnek mach1 üstadan ücretli server hizmeti alan bir çok üyemiz programdan memnun ve sorunsuz kullanmakta....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X