• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 10.6.2008 Tps Au Fix Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

emeği geçen herkese teşekkürler. bekliyeli biraz ne yapalım.
    Next 2000 süper DPCIS
    Next 2000 süper CIS
    Next 8000 xci
    Next 9000 ci
    topfield 3000 cipro
    Goldmaster 90400 dpci v

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Şu sorulardan artık vazgeçin. Zaten olduğu zaman size haber veriliyor.
      Yani neleri eksik kalıyorki... Bulmuşlar bulandırıyorlar...
      Allah sizlerden razı olsun...
      Saygılar

Yorum yap

Ustalar ben yazılım attım ama tps güncellemiyo emular da açık bi yardım etseniz sağolun emiğinize sağlık

Yorum yap

tüm emeği geçenlere başta sayın doktora teşekkürü bir borç bilirim.next budur işte.

Yorum yap

Aren Nickli Üyeden Alıntı
            Ustalar ben yazılım attım ama tps güncellemiyo emular da açık bi yardım etseniz sağolun emiğinize sağlık
            Önceki mesajları okuyun bir zahmet

Yorum yap

bakımcıı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              sayın hocalarım bu test yazılımından sonra verilecek yazılımda şu 2000 süper plusların görüntü kalitesini düzeltmeye yönelik bir çalışmada eklenerek yazılımda yer verilemezmi

09.06 yazılımı dün ben attım görüntü olarak bariz fark var,gerçektende görüntü kalitesi artmış.yalnız beyaz renklerin kesildiği yerlerde yeşillenme oluyor.kontrastı 13 ün altına indirince düzeliyor ama bu seferde koyu gösteriyor.bu durum önceki yazılımda çok büyüktü kontrastı çok çok fazla kısmak gerekiyordu.bunda en azından çok rahatsız edici değil.görüntü kalitesi için bile bu yazılım atılabilir.sonraki yazılımlarda senin de dediğin gibi biraz daha düzeltme imkanı olursa çok harika olur...

Yorum yap

emeği geçen tüm üstadlara canı gönülden teşekkürler saygılar
                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

usta cihav versyon bilgisi görünmüyo tps onun için güncellenmiyo olabilir mi makinam ye2000 cıs süper plus

Yorum yap

polsat ve tps açılmıyor en son yazılımlarla nedendir normalmıdır saygılar ustalar

Yorum yap

• arkadaslar son verılen yazılımda polsat dıgıtv auto sadece tps acılmıyor emegı gecenlere tesekkurler yazılım super olmuş herseyınle

Yorum yap

• Emeği geçen tüm herkese teşekkürler...
                        Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

• dolgan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          polsat ve tps açılmıyor en son yazılımlarla nedendir normalmıdır saygılar ustalar
                          Polsat kanallarının açılması için POLSAT SPOR + ANİMAL PLANET bu kanallardan birinin üstüne gelip bekleyiniz 30 yada 40 saniye içinde kendiliğinden açılır..
                          MACHİNA - 3-D
                          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Polsat kanallarının açılması için POLSAT SPOR + ANİMAL PLANET bu kanallardan birinin üstüne gelip bekleyiniz 30 yada 40 saniye içinde kendiliğinden açılır..

polsat k e y lerını eLLe de gırebılrısınız

Yorum yap

• Ellerinize sağlık...
                              İLİM ÇİN'DE BİLE OLSA GİDİNİZ...
                              CAHİLDEN DOSTUNUZ OLACAĞINA;ALİM'DEN DÜŞMANINIZ OLSUN...
                              KENDİNİZ İÇİN İSTEMEDİĞİNİZİ,BAŞKASI İÇİN DÜŞÜNMEYİN BİLE...
                              ADALET YAŞAMIN TEMELİDİR...

Yorum yap

• varolun nur olun hep burda olun sayın ustalar sevgilerimle

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X