• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Serisi Güncel EmuKeys ‎by uzm@n

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• BOZKURT1977 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2000cı plus inf yazılımı yeni gelmiş bunada softcam atmamız gerekirmi gerekirse hangisini atacağız yardımınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
    Polsat kanallarını izlemek istiyorsanız atacaksanız

Yorum yap

• urtys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      yeni yazılım ustune bu softcamı atmaya gerek varmı ?atılıcaksa hangisi ,kullandığım uydular turkat hotbird ve astra bilgi verirseniz sevinirim tasarım usta kendı softcam sayfasında atmayın demiş kendi verdiğine ama burda bir açıklama yok
      süper yazanı
      atarsan biss leri izlersin

Yorum yap

• yeni yazılım atınca x pluscıs a hangisini *** dosyasını kullanmam gerekiyor?

Yorum yap

• feti999 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          yeni yazılım atınca x pluscıs a hangisini *** dosyasını kullanmam gerekiyor?
          en sondakini

Yorum yap

• uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            süper yazanı
            atarsan biss leri izlersin
            saol uzman cevap için

Yorum yap

• levo70 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              uzman kardeşim next 2000 usb siz süper plus cihaza *** dosyasını attım siriusteki romantica-pg-pb vs. açmadı,cihazın *** menüsünde crypto ****** yok sanırım ondan çözmedi *** dosyasını incelermisin tasarımın *** dosyasını attım cihaza açtı
              SELAM next 2000 -CIS-CX-USB modellerine tek tek yazılım atıldı kanalları taratıldı emu aktiv edildi sonra birinci mesajdaki süper plus olan softcam atıldı...Tps auto-Polsat auto Premiere auto- sirustaki Hustler paketi ok. bissler ok

Yorum yap

• Soft cam *** atanlar için öneri softcam atıldığında yeni softcamın aktif olması için ((emu *** ))bölümüne girip sarı tuş reset yapılması gerekir

Yorum yap

• slm hocam next 2500 DPCI pulus serisine 14 /04/2008 yazılımı atılınca sorun oldugunu yazmışlar dogrumudur. Birde hangi softcamı atmam gerek. ilginize teşekkürler.

Yorum yap

• memorist Nickli Üyeden Alıntı
                    Soft cam *** atanlar için öneri softcam atıldığında yeni softcamın aktif olması için ((emu *** ))bölümüne girip sarı tuş reset yapılması gerekir
                    Softcamdan sonra reset yapılmaz. Reset yaparsan attığın Softcam dosyası gider.

Yorum yap

• uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      SELAM next 2000 -CIS-CX-USB modellerine tek tek yazılım atıldı kanalları taratıldı emu aktiv edildi sonra birinci mesajdaki süper plus olan softcam atıldı...Tps auto-Polsat auto Premiere auto- sirustaki Hustler paketi ok. bissler ok
                      bilgi için teşekkürler dostum kolay gelsin iyi çalışmalar

Yorum yap

• hocam iyi akşamlar. Ben yeni yazılımı attım ama emuları açmak için ne yapıyorduk unuttum. lütfen yardımcı olabilirmisiniz.

Yorum yap

• yusufturksari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          hocam iyi akşamlar. Ben yeni yazılımı attım ama emuları açmak için ne yapıyorduk unuttum. lütfen yardımcı olabilirmisiniz.
                          Menü
                          USB Kontrol
                          Kırmızı Tuş 1234

Emu Açık
                          Emu Auto Update Açık
                          SAVE yazan yere tıkla Ok.

Yorum yap

• hocam çok çok teşekkürler. hakkınızı nasıl öderiz bilmiyorum.iyi akşamlar.

Yorum yap

• Arkadaşlar bir an kafam karıştı ben şimdi benim makinaya hangi softcam'ı atacağım, ınf yazan olacak gibi geliyor bana ama yine de emin olmak istiyorum,
                              birde bugün softcam değişirmi değişirse hangi saatlerde değişiyor 17:30 a kadar burdayım ona göre almışken son çıkanı alayım,
                              teşekkürler...

Yorum yap

• evet aynen yazdığın gibi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X