• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

satılık 2.el vu uno hd pvr + smart finder 3000 digital satfinder

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• satılık 2.el vu uno hd pvr + smart finder 3000 digital satfinder

1- satılık tertemiz sorunsuz vu uno hd pvr cihaz 225 tl kargo ücreti alıcıya aittir. ( çift modül girişli d smart+ filbox sorunsuz çalışır )

2- smart finder3000 dijital satlok sorunsuz tertemiz özel çantası ile birlikte 225 kargo ücreti alıcıya aittir.

nakite ihtiyaçtan satılıktır takas işlemi düşünmüyorum arkadaşlar.

satış ilanı güncel.

Yorum yap

1- satılık tertemiz sorunsuz vu uno hd pvr cihaz 300 tl kargo ücreti bana aittir. ( çift modül girişli d smart+ filbox sorunsuz çalışır )

2- smart finder3000 dijital satlok sorunsuz tertemiz özel çantası ile birlikte 250 tl kargo ücreti alıcıya aittir.

Yorum yap

satış ilanı günceldir.

Yorum yap

ilan günceldir.

Yorum yap

1- satılık tertemiz sorunsuz vu uno hd pvr cihaz 250 tl kargo ücreti alıcıya aittir. ( çift modül girişli d smart+ filbox sorunsuz çalışır )

2- smart finder3000 dijital satlok sorunsuz tertemiz özel çantası ile birlikte 225 kargo ücreti alıcıya aittir.

Yorum yap

ilan günceldir.

Yorum yap

1- satılık tertemiz sorunsuz vu uno hd pvr cihaz 225 tl kargo ücreti alıcıya aittir.

2- smart finder3000 dijital satlok sorunsuz tertemiz özel çantası ile birlikte 225 tl kargo ücreti alıcıya aittir.

Yorum yap

ilan günceldir.

1- satılık tertemiz sorunsuz vu uno hd pvr cihaz 225 tl kargo ücreti alıcıya aittir.

2- smart finder3000 dijital satlok sorunsuz tertemiz özel çantası ile birlikte 225 tl kargo ücreti alıcıya aittir.

Yorum yap

ilan güncel.

Yorum yap

cihazlar satılmıştır. konu kapanabilir.

Yorum yap

Hayırlı olsun.
                        İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X