• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

cihaza yazılım atamama

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Doğru cihaz kodunu girdiğinden emin ol ilk önce buna bir bak Kod: ( 0110 )
    Com portunu doğru seçtiğinden emin ol.
    Kablonu kontrol et belki bir kopukluk olabilir o zaman pc-reciever bağlantın gerçekleşmez.
    Eğer bunlar doğru ise eski yazılımlardan birini atarak cihaza tekrardan bu yeni verilen yazılımları yüklemeye calış.
    Kolay gelsin

Yorum yap

cihaza yazılımı Software Downloader 1.1 ile DOWNLOAD edilemiyor.
      8000XCAM_1017_Cas/flash.bin yazılımını atamıyorum halbuki gerektiginde hep atmışımdır.ama şimdi atılmıyor.

Yorum yap

O zaman Superloader 1.06 ile dene bakalım
        BURADA

Yorum yap

Cihaz kodunu 110 olarak ve com ayarını dikkatli seç.
          sorun olmaması gerek.
          Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
          Anlat içinden geçenleri
          Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
          Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
          Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

Yorum yap

Pride Nickli Üyeden Alıntı
            O zaman Superloader 1.06 ile dene bakalım
            BURADA
            pride dostum ben kaçıyorum ama arkadaşın işini halletmedende gidemiyorum.ona söyledim birde com2den dene diye sanırım denemedi .
            ona bir denetirsen sonuca ulaşıcak sanırım dostum.hadi ben kaçtım kolay gelsin

saygılar...
            BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Olur sevgili danger35
              Sen hiç merak etme
              İyi uykular sana... yarın görüşürüz.

Yorum yap

H58A Nickli Üyeden Alıntı
                8000XCAM cihazım var 2 gün öncesine kadar yazılım atabiliyordum ama şu anda yazılım atamıyorum.Ara kablolarda sorun yoktur.Çözüm üreten arkadaşlar ne yapabilirim sorun nedir şimdiden tşk
                Degerli arkadasım ozellikle yazılımını downloder 1.1 ile yuklemeye çalış.
                sorun com boartlarında olabilir,çakışma olabilir com boartlarda,boyle birsey var ise bu çakışmayı kaldırmalısın.
                Baska bir olanak ise:

Eger pc de işlemci 2 tane goruluyorsa ise biyos ayarlarına gir ht yi disable et (bilgisayarı calıstırırken delete tusuna bas karsına mavi bi ekran gelecek orda Hyper-Threading diye bi ibare bulmalısın karsısında enable yazar onun uzerine gelip enter tusuna bas karsına iki secenek cıkacak enable - disable disable sec ve F10 a bas degişikleri kaydetmek istiyomusun diye bi yazı cıkacak enter a bas ve cık) yazılımı tekrar yüklemeyi dene. Kolaygelsin...
                Saygılarımla...
                İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

com port kablon ile başka bir aparatın varsa kart yazıcı cihaz vs connect olmaya dene bakalım com ve kablo sağlammı diye yazılımı downloader ile seçip yolla deyip arkadan cihazı açtığın an gitmesi lazım eğer olmazsa cihaza başka bir arkadaşında yazılım atmaya dene ..
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

arkadaşlar cok sagolun sizleri yordum çok iyisiniz yardımlarınızdan dolayı inanın mahcubum.sabah ara kabloyu degişicem yine sorun olursa siz ustalara tanışırım çok sagolun iyi akşamlar

Yorum yap

H58A Nickli Üyeden Alıntı
                      arkadaşlar cok sagolun sizleri yordum çok iyisiniz yardımlarınızdan dolayı inanın mahcubum.sabah ara kabloyu degişicem yine sorun olursa siz ustalara tanışırım çok sagolun iyi akşamlar
                      arkadaşım beni dinle bendede aynı oldu ama en sağlıklı bununla at yazılımı orjinal ilk çıkan loader ile at 1.1 ile değil ok burda var zaten sonra düzene giriyor ondan sonra 1.1 ilede atabilirsin ok

Yorum yap

arkadaşım aynı şey bendede oluyor sen düzeltebildinmi bana anlatırsan sevinirim yoksa ya lısıfırı kıracam

Yorum yap

arkadaşım aynı sorun bende bi cevap

Yorum yap

arkadaşlar laoder nedir biraz acemiyim

Yorum yap

halis Nickli Üyeden Alıntı
                              arkadaşlar laoder nedir biraz acemiyim
                              "Loader" Türkçesi yükleme yani cihaza yazılım yüklemek için gerekli olan program.

Yorum yap

arkadaş ozamon dovlad nedir

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X