• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

xxx

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• xxx

arkadaslar bır acıklama geregı duydum ,

dun bana bu forumda kufur edıldı nedenı ıse turkeyforum ve burada bır kac gerı kafalı mıllete reklam ıcın hatalı softcamler vermeye kalktı bu softcam ler dvb softcamlerıdır ve mılletede ınatla bunların calıstıgını anlatmaya calıstılar ancak bunun calısmayacagını 2 gun evvel uydu dunyasına gırmıs adam bıle bılebılırdı ve bende bunlara bunun olmayacagını soyledım bu kısılerde bana hırs bılıp demedıklerını bırakmadılar .. turkeyden devamlı hatalı softcam vermekten buradada bana edılen kufur yuzunden uzaklastırıldılar ancak yetınmeyıp baska yerlerdede bunu surdurduler ..

netıcede ben 32 yasında bırısıyım ve coluk cocuk sahıbı olarak bunları artık kaldıramam ama bu genc arkadasları allaha sonrada aılelerıne emanet edıyorum...

bugun oldugu gıbı gelecektede elımızden geldıgınce bu forum aılesıne yardıma devam edecegım saygı cercevesı ıle...

next emu larını vermeye tabııkı devam edecegım yanlız 1-2 gun bana burada ve turkey de musaade verın kı bır tepkım olsun..

konu daha fazla uzamaması ve ıse aileler gırmemesı ıcın kımsenın kırılmaması ıcın konuyu uzulerek kapatıyorum ..

gerı dondugumde konuya sıfırdan baslayacagım ve kımsede lutfen bu konuyu tekrar etmesın ..

sızlere saygılarımı sunarım

EKUREL

--> DCW

MAX TV Constant Cw K€ys (16E)

TV 1000
    VH1
    Viasat History
    Brava tv
    U Tv
    CNNi
    Viasat Explorer
    Zone Reality
    Disc. Travel
    Disc. World
    Disc. Science

Yorum yap

teşekkürler ekürel hocam

Yorum yap

EKUREL üstadım bir kaç kendini bilmezler için kendinizi üzmeyin arada bir kendini bilmezler olur canınızı sıkmayın lütfen...

Yorum yap

usta sizin bu jestiniz bazıları için en büyük cevaptır ellerinize sağlık
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

üsdat açıklamalarınla bazı kendini bilmeyenler size laf söyleyenler cevaplarını almışlardır ben ve tüm forumdaki arkadaşlar sizin ve üsdatların yanıdayız her zaman çalışmalarınızda başarılar büyüklük erdemliktir geride kalanları yanlız bırakmayın onlar bir cahilik etmişler evet yazdığınız sözlerin tümüyle arkasındayız saygılar

Yorum yap

hocam takma kafana senı bızden koparmak ıstıyolar bu oyunlara gelme kötüsöz sahıbınındır senden daha cok faydalancaz bizimlerin sana ihtiyacı var allaha emanet ol

Yorum yap

üstat teşekürler ellerine sağlık

Yorum yap

Saygılar bizden hocam.Çalışmalrınızda başarılar.Bizlere bilgileriniz esirgemediğiniz için çok teşekkürler.

Yorum yap

teşekkürler çalışmalarınızda başarılar

Yorum yap

ekürel hocam it ürür kervan yürür sen boş ver terbiyesizleri uymamak lazım böyle şerefsizlere saygılarımla

Yorum yap

elinize emeğinize sağlık

Yorum yap

hocam polsat hotbrid uydusunda su an hiç bir kanal yok dimi?

Yorum yap

hocam emeğine sağlık hoş geldin
                            2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

__________________________________________________ ______
                              Dün tarih oldu.
                              Yarın bir sır.
                              Bugünün kıymetini bilin...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X