• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Techstar 26.2.2008 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Techstar 26.2.2008 Yazılımları

Techstar 26.2.2008 Yazılımları

Emeği geçenlere teşekkürler

elimde 9000 ca var ve digitürk kartını okumuyor. acaba bu yazılım da sorun giderildimi?
    unknown card diyor. gömülü modüldemi yoksa sorun var anlayamadım?

Yorum yap

üstat bende planet mk 23d cihaz var buna techstar dvs 5000 yazılımını attım yazılım 2004 yılına ait sizden ricam bu cihaza en son hangi yazılım var. araştırdım bulamadım .eğer elinizde var ise gönderirseniz memnun olurum. ayrıca yazılım nasıl atılır bu konu da da yardımınızı istiyorum.çünkü eski attığım şekilde yapamadım.teşekkürler.

Yorum yap

kimse yokmu yardım edecek!!!!!!!!!

Yorum yap

bu cihaza yazılım nasıl atılıyor

Yorum yap

sorumun cevabını buldum loader i çalıştırıp cihazın arkasındaki power anahtarını açtığımızda com 1 den yükleme işlemi başlıyor

Yorum yap

slm arkadaşlar techstar yazılım atma programını bulamıyorum yardım edermisiniz

Yorum yap

arkadaslar bu cıhaz tam bı sorun alırken -herzaman destegız dedıler..şimdi kayboldular..bie yetkili yazılımlarım bu aksam verılcegını soyledı eger techstar kullanıcıları teknik destek için bilgi veriyorlar telden soarbılırler biraz kıpırdasınlar satmak kolay..

teknik destek no : 0212-876-74-76
                meil :[email protected]

Yorum yap

arkadaşlar bu techstar a *** kısmını nasıl aktif yapabiliriz yada biss keylerini nasıl gireriz bilen varmı acaba? şimdiden sagolun...

Yorum yap

loaderlerı nerde bu yazılımların nasıl yukleyecez yardımcı olurmusunuz

Yorum yap

arkadaşlar techstarın kendi sitesinde 9000-10000-11000 ler için yeni yazılımlar verilmiş loaderlerde var orda benim denem şansım olmadı ama bir deneyin isterseniz yazılımlr bugün tarihli

Yorum yap

Tech Star 11000 E Yazilim Varmi Bİss Yazilimi?acİllllllllllll

Yorum yap

dvs 5000 modeli emusunu aktif nası aktif oluyor alıcı bilgisi 1111 yapın deniyordu yaptım ama değişen bişey olmadı başka nasıl aktif edebilirim

Yorum yap

Bu yazılımlardan hangisi TS-17100 uyar arkadaşlar yardımcı olurmusunuz

Yorum yap

mayrukcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              dvs 5000 modeli emusunu aktif nası aktif oluyor alıcı bilgisi 1111 yapın deniyordu yaptım ama değişen bişey olmadı başka nasıl aktif edebilirim
                              alıcı bilgisi üzerindeyken 1111 yaparsan *** menüsüne girersin.Eğer daha önceden emulu bi yazılım yüklenmişse cihaza,emusu zaten aktif durumdadır sevgilerimle.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X