• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ACİL ön panelde '====' işareti tv de'kanal yok' yazıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ACİL ön panelde '====' işareti tv de'kanal yok' yazıyor

Next ye-2000 super x plus,cihazı actığımda Ön panelde '====' işareti çıkıyor ve
    tv de 'kanal yok' yazıyor,birdenbire böyle oldu ne yapmalıyım yeni güncel yazılımı da attım aynı oluyor....
    cihaz 3-5 aylık daha yaa lütfen yardımcı olun....

silvercat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Next ye-2000 super x plus,cihazı actığımda Ön panelde '====' işareti çıkıyor ve
    tv de 'kanal yok' yazıyor,birdenbire böyle oldu ne yapmalıyım yeni güncel yazılımı da attım aynı oluyor....
    cihaz 3-5 aylık daha yaa lütfen yardımcı olun....
    Uydu alıcınızın kanal listesi silinmiş, bundan dolayı ekranda kanal yok yazısı var ve displayda 3 sıra tireler çıkar.
    Yapmanız gereken uyduların LNB ayarlarını kontrol edip yeniden taratmanız veya PC den hazır kanal listesi yüklemeniz.
    Endişelenecek bir durum yok

Yorum yap

hazır kanal listesi yukledim 'UserDatabase.UDB'
      fakat aynen devam ediyor,yuklemede problem yok...

Yorum yap

yine devam ediyor hocam ya,3 tire var ekranda yine,acaba lnb den mi taratsam acaba?

Yorum yap

eski yazılımdan alınmış hazır kanal var ise yeni yazılımlara atılmıyor
          taratmayı deneyiniz.

Yorum yap

Taratıyorum Bişeyler buluyor ama inşallah kaydeder...Teşekkürler arkadaslar...Allah razı olsun!!!!

Yorum yap

Tamam Arkadaşlar Teşekkürler!Herkesin Mirac Kandili Mübarek Olsun!...

Yorum yap

yazılım atmaı bilen bir insanın kanal yüklemeyi bilmemesi ilginç!!

Yorum yap

lisan ve diseq ayarlarını yapıp uyduları taramaya verin kanallar gelecektir...
                  Forum Kuralları

Yorum yap

sonunda başarmana sevindik kardeş..

Yorum yap

Geçmiş olsun

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X