• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 HD IKS-FreeShare Sistemi

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Selamlar, next 2000 hd minix internet machina aldım. ama 16 derecede kanalların çoğunu açmıyor. sarı renk olmalarına rağmen, cihazdamı bir şey var yoksa bu uydu açılmıyormu.

Yorum yap

• zaim34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Selamlar, next 2000 hd minix internet machina aldım. ama 16 derecede kanalların çoğunu açmıyor. sarı renk olmalarına rağmen, cihazdamı bir şey var yoksa bu uydu açılmıyormu.
      her sarı renk olanı açmıyor diğer uydulardada böyle oldugu oluyor
      IYIYE DEGIL,EN IYIYE SAHIP OLMAK ICIN

Yorum yap

• Donma çok var son zamanlarda.

Yorum yap

• eveet bu donma arızası bendede var bir yeni yazılım olsa çok iyi olacak.

Yorum yap

• kanallar sarı renk değil sizdede öylemi şuanda

Yorum yap

• Bende sarı

Yorum yap

• IptvSolutions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Bende sarı
                bende sarı değil ama hemen açıyor kanalları

Yorum yap

• Next 2000 minix internet iks süresi dolan 6ay iks ilave edildi hayırlı olsun dostlar...

Yorum yap

• ben yükledim son yazılımı 6 ayda daha ilave etmedi eski tarih hala

Yorum yap

• benim iks surem 4 11 2017 tarihi idi dun akşam yayınlar açmadı en son test yazılımını yükledim aynı sorunu verdi 6 ay uzatılmış dedniliyor ne yapmam gerekir şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

• bende de süreyi uzattı ama kanal açmıyor eksik bir şeyler mi var yapmam gereken saygılar
                        kay:

Yorum yap

• Son yazılımla çok donma yapıyor makina kilitleniyor kanallar açmıyor fisten çıkar tak yaparsak öyle çalışıyor başka uyduya geçince tekrar kilitleniyor free serverde de sorun var beinsportlar filan açmıyor

Yorum yap

• son yazılımdan sonra süre 6 ay uzadı(07.06.2018) fakat kanallar açmıyor acaba serverdamı sorun var cihazı resetlememmi gerek

teşekkürler kolay gelsin

Yorum yap

• iki gün sonra otomatik açıyor bende öyle oldu saygılar
                              kay:

Yorum yap

• freshare

blacks07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                bende de süreyi uzattı ama kanal açmıyor eksik bir şeyler mi var yapmam gereken saygılar
                                cihazımda 27.10.2017 tarihli V.1.574 yazılımı yüklü freshare 2018 in 2 ayında bitecekken bu yazılımla freshare bitiş zamanı tanımsız diyor
                                ne yapmam lazım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X