• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 21.4.2008 S.view Au Fix Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sayın doktor hocamyazılımlarda bazen kitlenme oluyo

Yorum yap

• next te kimse mağdur kalmaz emeği geçen herkese teşekkürler

Yorum yap

• yazılımı yükledim emuyu açtım 5 dk bekliyorum gelen giden yok açmadı şu an açıkmı *** vievler

Yorum yap

• G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          yeni yazılıma softcam atmayın diye defalarca kez söylendi...
          kilitlenmesi gayet normal bi durum..
          biss için bişey atmana gerek yok hepsi yazılımda mevcut emuyu açık yap yeter..

cihazının eski haline dönmesi için keylere reset at düzelmezse fabrika ayarlarına döndürmen gerekir..
          arkadaşın bahsettiği sorun bende de var ..resette atsak fabrika ayarlarına dönsekte CX ve SÜPER CIS a softcam atınca cihaz kilitleniyor (son yazılımlardan sonra oldu) bu bir bug mudur.şuan softcam atmıyoruz ama ilerde atmak gerekirse yine aynı sorunla karşılaşıcaz..
          doktor ve mach1 üstattan ricam bunu bir sonraki yazılımda düzeltilmesidir..

G-Force arkadaşım sende dene istersen hatayı göreceksin..

Yorum yap

• mehmetsem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            yazılımı yükledim emuyu açtım 5 dk bekliyorum gelen giden yok açmadı şu an açıkmı *** vievler
            bende 2 cihaz var ikisindede açıklar..izliyorum

Yorum yap

• mehmetsem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              yazılımı yükledim emuyu açtım 5 dk bekliyorum gelen giden yok açmadı şu an açıkmı *** vievler
              Açık yayınlar şuan problem yok.

Yorum yap

• bigbird Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşın bahsettiği sorun bende de var ..resette atsak fabrika ayarlarına dönsekte CX ve SÜPER CIS a softcam atınca cihaz kilitleniyor (son yazılımlardan sonra oldu) bu bir bug mudur.şuan softcam atmıyoruz ama ilerde atmak gerekirse yine aynı sorunla karşılaşıcaz..
                doktor ve mach1 üstattan ricam bunu bir sonraki yazılımda düzeltilmesidir..

G-Force arkadaşım sende dene istersen hatayı göreceksin..
                Zaten şimdilik softcam kullanmayın diye forumun heryerinde yazıyoruz

Yorum yap

• BABA YÜKSEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Arkadaşım Emuyu Activ ederken orada COM Port var ora'yı HSIC olarak ayarla emular falan hepsi açık olacak SAVE de çık. s e x wiewleri gel Yeşil Tuşa bas HSIC ayarlarına Ok de orada'ki 0x020910 olanı işaretle Ok de kayıd edecekmisin diyor evet de bekle açar açmadı öteki viewe geç bekle
                  mutlaka açar açmıyor diye birşey yok iyi seyirler:mzk:
                  yaptım gene yok.

Yorum yap

• nacar08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    bende hepsi var oldum olası viewler yok. ek bir şeymi lazım. polsat açıyor, tps açıyor, freeler geçen hafta vardı ama viewler hiç açmadı bende. 21 nisanı yükledim, her kanalın üzerinde 20 saniye kadar bekliyorum tık yok. emu aktif, *** resetledim ama gene yok...
                    Viewler açık dostum bir problem yok. Eğer sende açmıyorsa Emu *** bölümüne gir ve Sarı tuşla resetle tekrar o kanalların üzerinde bekle. Açılması gerekir.

Yorum yap

• --------------------------------------------------------------------------------

süpersiniz yanlız şu teletext tuşunu eski yerine kendi tuşuna gelirmi? ve bu yazılım hangi kanalları acıyor kolay gelsin

Yorum yap

• bu yazılımda 18 nisan dakinden farklılık varmı son yazılımı usb den yüklerken kitleme yapıyor yazılımda heralde bi sorun var genelde yazımlar aynı
                        cevap bekliyorum teşekkür ederim

Yorum yap

• makedon133 Nickli Üyeden Alıntı
                          --------------------------------------------------------------------------------

süpersiniz yanlız şu teletext tuşunu eski yerine kendi tuşuna gelirmi? ve bu yazılım hangi kanalları acıyor kolay gelsin
                          niye eski yerine gelsinki ne gerek var böylede güzel.sizde teletex yokmu var o zaman sorun yok demektir.siz bu kadar insanin içinde 1 fertsiniz ama sizin gibi düşünmeyen binlerce kişi var.ayrıca o tuş ileride başka bir şey için kullanılacak bunu ustalar kendileri söyledi her halde haberin yoktur.
                          İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                          VU+ SOLO 2
                          Popcorn Hour A-210
                          TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                          UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                          DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                          NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                          DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                          NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• makedon133 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            bu yazılımda 18 nisan dakinden farklılık varmı son yazılımı usb den yüklerken kitleme yapıyor yazılımda heralde bi sorun var genelde yazımlar aynı
                            cevap bekliyorum teşekkür ederim
                            18 Nisanda sadece CX modeline verildi. Bu yazılımlar ise diğer QNEC'lere ait.

Yorum yap

• yazılımı yükledim yalnız cihaz versiyon bilgisi ekranından emuyu aktif edemiyorum kırmızı sarı yeşil mavi :P hiç biri açmıyo şifre ekranını yanlış bişeymi yaptık acaba ?

Yorum yap

• bu bölümü biraz okusan emu aktif etmenin değiştiğini görürsün.usb bölümünde yap.
                                İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                                VU+ SOLO 2
                                Popcorn Hour A-210
                                TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                                UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                                DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                                NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                                DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                                NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X