• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Düzenlenmesini İstediğinİz Özellikler

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

yaylalı Nickli Üyeden Alıntı
    kanal düzenleme modunda kanalın üzerine geldiğimizde ifo tuşuna basmadan görüntü alınabilirse iyi olur (şimdiye kadarki 2000 serilerinde info tuşu kullanılıyordu ama en azından bu cihazda olabilirmi)

Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her kanal üzerine geçtiğinizde açılırsa hem cihazın işleyişi yavaşlar hemde düzenleme yaparken istenmeyen kanallar açılabilir... Info tuşuna basarak o kanalı görmek daha mantıklı ve daha kullanışlı.
    Uydudaki 10 tane sakıncalı kanal için tek tek info tuşuna basmak zorunda kalmak can sıkıcı ama o kanallarında zınk diye ekrana gelmemesi lazım :ehehe: sorun Kişisel Tercihler menüsüne bu konuda bir seçenek eklenerek aşılabilir diye düşünüyorum... AÇIK-KAPALI isteyen istediği gibi ayarlar

:byeeee:

Yorum yap

Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Her kanal üzerine geçtiğinizde açılırsa hem cihazın işleyişi yavaşlar hemde düzenleme yaparken istenmeyen kanallar açılabilir... Info tuşuna basarak o kanalı görmek daha mantıklı ve daha kullanışlı.
      20 adet uyduyu tarattıktan sonra ne demek istediğimi anlarsın . ben sadece bildirmek istedim olur veya olmaz.

Yorum yap

yaylalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        20 adet uyduyu tarattıktan sonra ne demek istediğimi anlarsın . ben sadece bildirmek istedim olur veya olmaz.
        Kanalı silmekte tereddüt ettiğinizde Info tuşuna basmak zor geliyorsa diyecek bir sözüm yok. :ehehe:

Yorum yap

:bravo: teşekürler......

Yorum yap

Kablo Kirliliginden Kurtulmak Icin Usb Den Kablosuz Modeme Baglanmak İcİn Ornek[airties Kablosuz Usb Adaptor Wus-201]gİbİ Apartlar İcİn Yazilim Veya Program Yapila Bİlİrmİ Sİmdİden Ustalara Tesekkurler

Yorum yap

mach1 ustam pozisyonerliyi bekliyoruz. lütfen sizden müjdeli haberler bekliyoruz
              atla:NEXT 2000 DPCIS SUPER PLUS
              150 CM HAREKETLİ
              SHARP 0.3 LNP

Yorum yap

antalyalix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                mach1 ustam pozisyonerliyi bekliyoruz. lütfen sizden müjdeli haberler bekliyoruz
                doktor üstad çıkmayacak demişti ama...
                İyiler Mutlaka Kazanır...

Yorum yap

kanal geçişleri

mach1 kardeş tam anlamıyla deneyemedik ama cihaz gayet güzel yalnız aynı uyduda kanal geçişleri her değiştirmede farklı bir şekilde değişiyor yani bazen geçiş süresi uzuyor bazende görüntü durmuş şekilde oluyor

Yorum yap

listedüzeninde hafızalama özelliği gine eski haline alınması daha kullanışlı idi bu özellik gine ski haline değitirilebilirmi ustatalarım
                    Mach1 Team™

Yorum yap

USB den sadece yazılım atabiliyoruz. MP3 dinleme vs. yok. Bu konuda çalışma var mı teşekkürler...
                      NEXT 2000 HD + NEXT 2000 HD E-SATA + NEXT 2000 CIS SUPER PLUS

Yorum yap

SeTTİNG ÇIKTIMI

Sıralı reklamsızz
                        Hiremco TurBo4K

Yorum yap

yaw ustalar kimse yazmamış veya denememiş hiç
                          usb den resim ve mp3 çalıştırmıyor..!!!!
                          bu nasıl olabilir çok büyük bir eksik..!
                          aldıgım yeri aradım gerçektende açmiyormuş resim ve mp3 leri....

buna bir çözüm bulunması şart...
                          bilginize...

Yorum yap

bu konuyu bir kez bende acmıstım tam olarak bir cevap alamamıstım mp3 ve resimlerde USB calışmıyor bununla ilgili ustaların bır cozun sunacaklarını dusunuyorum simdiden cok tesekurler

Yorum yap

plazma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              yaw ustalar kimse yazmamış veya denememiş hiç
                              usb den resim ve mp3 çalıştırmıyor..!!!!
                              bu nasıl olabilir çok büyük bir eksik..!
                              aldıgım yeri aradım gerçektende açmiyormuş resim ve mp3 leri....

buna bir çözüm bulunması şart...
                              bilginize...
                              Şu an çalışmıyor ilerideki yazılımlarda eklenir..
                              Yeni işlemci kullanılıyor herşey yavaş yavaş arkadaşlar panik yapmayın.

Yorum yap

kanal taşımada çok yavaş 25-30 tane kanal taşıycak oldum cihaz sanki kilitlendi.yaklaşık iki üç dakika bekliyor.bu herkeste böylemi yoksa sadece bendemi yapıyor.birde cihazı alanlar arasında en şanssız benim herhalde cihazı hdmi girişi ile televizyonun hdmi girişinde çalışdıramadım.normal av kablosuyla çalışdırıyorum.televizyonda ilk kez deneme şansım oldu.cihazı başka yerde denedim.hdmi kabloyla çalışıyor.televizyonum sonny kdf-50E2000 LCD iyi akşamlar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X