• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 19500 HD Superior 13.07.2011 Tarihli Yazılımı (v-2.29)

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Yazılım oldukça güzel olmuş emeği geçenlere tekrar teşekkürler. Bazı mkv uzantılı filmlerde ses sabit artırma azaltma yada mute çalışmıyor. çalışmalarınızda başarılar.
    kay: MACHINA 3D :yess:

Yorum yap

Ellerinize sağlık ustalar... hemen indirip deneyecem...
      Bu arada USB veya HDD' ye kayıt işini bir türlü yapamadım, yardımcı olabilirseniz sevinirim...
      Next 19500 SUPERIOR

Yorum yap

kumandanın altında kırmızı tuşvar sagda ona bas kayda başlar sistemden ts seç daha net bi kayıt olur
        :iyyy::trts::trts:MURATUSTA:toplu:YENİDEN SİZLERLE

Yorum yap

yaa herşey güzelde epg 'de programın bilgilerinde yarısı türkçe karakter gözüküo yarısında gözükmüyor.

Yorum yap

ya hocam diğer yazılımlarda olduğu gibi astra 19 uydusu france kanallarında cihaz kilitleniyor çözümü nedir acaba teşekkür ederim

Yorum yap

arkadaşlar dün bende astra 19 ile ugraştım kitliyor yapacak birşey yok çünkü cihazın bence en büyük sorunu tüner çünkü düşük sinyali %80 veriyor yani %20 olacak sinyal bu nedenden cihaza görüntü parçalı geliyor arkadaşlarda sinyal iyi donuyor zannediyor donmaması için sinyali yani kaliteyi %75 yapın hiç bir sorununuz kalmaz

F1-000 Emu
              F1-9876Extra Movie
              F1-345 Oscam
              Türksat için diseqC konumunu seçmeyi unutmayın.

Yorum yap

muratpasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşlar dün bende astra 19 ile ugraştım kitliyor yapacak birşey yok çünkü cihazın bence en büyük sorunu tüner çünkü düşük sinyali %80 veriyor yani %20 olacak sinyal bu nedenden cihaza görüntü parçalı geliyor arkadaşlarda sinyal iyi donuyor zannediyor donmaması için sinyali yani kaliteyi %75 yapın hiç bir sorununuz kalmaz

F1-000 Emu
                F1-9876Extra Movie
                F1-345 Oscam
                Türksat için diseqC konumunu seçmeyi unutmayın.
                teşekkürler ediyorum.arkadaşım sinyali % 75 yapın demişsiniz.onu nereden yaparız.çanak ile mi (120 lik çanak yer bursa %85 sinyal) yoksa receveır dan mı.biraz açarmısınız.bende de donmalar oluyor.
                son yazılımı attım,ama F1-345 oscam ı bulamıyorum.F1+ F1 - tuşları denedim f1 yazıp 345 yapmama rağmen bir değişiklik göremedim.bu konuda biraz bilgi rica edebilirmiyim.
                selam ve saygılarımla...
                ORIJIN
                :muckk:

TÜRKSAT-ASTRA-HOTBİRD-HELLASAT-SİRÜS
                :zipla:

SS2 TV KARTI NEXT 19500 SUPERİOR + ve NEXT 2000 XCI PLUS
                :bravo:
                YORUMSUZ KONU ÖKSÜZ ÇOCUK GİBİDİR...
                Biz kimsenin düşmanı değiliz.
                Yalnız insanlığın düşmanı olanların düşmanıyız.
                M.Kemal ATATÜRK

Yorum yap

recepyalman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  teşekkürler ediyorum.arkadaşım sinyali % 75 yapın demişsiniz.onu nereden yaparız.çanak ile mi (120 lik çanak yer bursa %85 sinyal) yoksa receveır dan mı.biraz açarmısınız.bende de donmalar oluyor.
                  son yazılımı attım,ama F1-345 oscam ı bulamıyorum.F1+ F1 - tuşları denedim f1 yazıp 345 yapmama rağmen bir değişiklik göremedim.bu konuda biraz bilgi rica edebilirmiyim.
                  selam ve saygılarımla...
                  Cihaza son yazılımı attığınıza emin misiniz?
                  Cihaz açılırken ön panelde versiyon numarası olarak 229 yazıyor mu?
                  Eğer yazıyorsa kumandadan F1 tuşuna arkasından sırayla 345 tuşlarına basın, bir menü açılır. "Kapalı" yazan yeri "Açık" daha sonra gelen mesajı da "Evet" yaparsanız "Oscam" eklentisi aktif olur.

Yorum yap

1 lbn den sagsol yaparak ayar düşür
                    2.orf hd kanalları var cihazını onlara göre ayarla
                    eger bu kanallarda donma ve parçalanma yoksa cihaz 100 de yüz performans alırsın bu arada DORCEL TV SAAT 22 -04 VİAKSES AÇILIR SAYGILAR

Yorum yap

Ben IC flaş next 19500 programı istedim. Ie flashdump

Yorum yap

herşey bu sefer güzel olmuşta,

infoda kanal kalite ve sinyal seviyeleri çalışmıyor,bir de bir şey soracağım arkadaşlar,

bu VFTP nedir ne işe yarar bilen varmı,FLV online'da ise bağlandığımda bir kaç video'dan başka bir şey yok bu kısım nasıl kullanılır,

bu kısımdan online film izlenirmi yada başka izleme şekli varmıdır.

bilen varsa yardımcı olabilirmi.

teşekkürler

Yorum yap

emeği geçen tüm forum dostlarına teşekkür ediyorum.şu an sorunsuz sayılır.ufak tefek donmalar dışında.
                          ORIJIN
                          :muckk:

TÜRKSAT-ASTRA-HOTBİRD-HELLASAT-SİRÜS
                          :zipla:

SS2 TV KARTI NEXT 19500 SUPERİOR + ve NEXT 2000 XCI PLUS
                          :bravo:
                          YORUMSUZ KONU ÖKSÜZ ÇOCUK GİBİDİR...
                          Biz kimsenin düşmanı değiliz.
                          Yalnız insanlığın düşmanı olanların düşmanıyız.
                          M.Kemal ATATÜRK

Yorum yap

vftp 19500 süperiorun netten yazılım indirme adresidir ftp adresine.freehost.koolserve.com/ tcp port 21./ klullanıcı adı.bravoo/ şifre 123456.yap kırmızı tuşa bas enson yazılımı bulur flaş belleğe yükler ve sanada yeni sw yi yükleyeyimmi diye sorar. ama bu arada kanal listesinin yedeğini cihazın hafızasına kaydet.hepsi bu . bizi netten yazılım arama derdinden kurtarmışlar. bu yöntemle cihaz kendi yazılımını kendisi buluyor.daha birçok özellik var ama bilmiyoruz. zamanla öğreneceğiz. tabiki her bilen bilgini paylaşsın.herkeze saygılar

Yorum yap

ayrıca menüde SMB file setup var bu nedir adresi nedir ne işe yarar bile varsa lütfen foruma yazsın.

Yorum yap

marmara59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                ayrıca menüde SMB file setup var bu nedir adresi nedir ne işe yarar bile varsa lütfen foruma yazsın.
                                O bölüm cihazı bilgisayarınıza bağlamak için oluşturulmuş bir özelliktir.
                                Mesela ben kendim o bölüm sayesinde yayınlanan bir programı bilgisayarıma kaydedebiliyorum.

Benim ayarlarım aşağıdaki gibidir.

Share Adress: 192.168.1.2/next
                                Kullanıcı Adı : Guest
                                Şifre : Boş bırakın
                                SMB Enable : Evet

Kırmızı tuşa basarak "Link to WINDOWS Share" ile bilgisayırınıza bağlanabilirsiniz.

Eğer ayarlarınız doğruysa "Bağlandı" diye mesaj gelecektir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X