• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

tiger..sorunlar..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

tşk ederim serdar 17.bende çok donmalar var sizdede varmı.

Yorum yap

Tanda donma mevcut değil en geç 3 saniyede açım yapıp. Donmasız seyredebilirsin. Şu anda burda çalışmakta bir problem yok. Eğerki 3.19 yazılımını yukledi isen..
      Computer High Engineer
      Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
      Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
      Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

jahro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        tşk ederim serdar 17.bende çok donmalar var sizdede varmı.
        bir papette donma bazen oluyor diğerlerinde sorun yok , fakat bisli ****** 3.19 yazılımında eksik yazılmış emu sayfaasını cihazda göremediğim için editleyemedim, *** dosyası extra atılabilme işinin ve *** dosyalarının çalışmaları olmalı server olmadan çalıştıranlar biss şifreli kanalları seyredemiyor. ilgilenen arkadaşların dikkatine.
        Next&Nextstar
        EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

arkadaşlar bende denedim tiger i kanal taşımayı çözmek sayısalı tuturmak gibi nerdeyse nevcamd serveri adresi portları ayrı girmek gerekiyo kopyala varda menü yarı türkçe yarısı ingikizce cxnet e kurban olsunlar kısaca tiger rüyası erken bitti

Yorum yap

cihazın cccamd güzel çalışıyor. ancak görüntüdeki aşırı ışık ses problemleri rahatsız edici.

Yorum yap

2 haftadır kullanıyorum.1 Hafta çok donma oldu götürdüm yenis ile değiştirdim.Ancak hd kanallarda yine cok donma var.3.21 yazılım yüklü.NewCAMD kullanıyorum.Ayrıca bir başka çözemediğim ve uyducularında çözemediği problemim var. Merkezi sistem Mdu4 tipi lnb mevcut. İnternette yazılan tüm frekans ve ayarlamaları denedim.Hatta frekans ayar tablolarını yapan kişiyle görüştüm.Ancak ligtv hd ve spormax hdnin olduğu frekans ve bazı başka frekanstaki kanalları alamıyorum.Yetkili kişinin verdiği cvp ise "Sorun LNB 'den yada cihazınızdan kaynaklanıyor.Çünkü bahsettiğiniz TP 'lar 11450 altındaki 12650 LOF 'a denk gelen V polarity olan TP 'lar.
              Binanızdaki DigiTürk Plus abonelerine sorup, sorunu LNB 'den kaynaklanmadığını teyit ederseniz, cihazınızdaki ayarlar için Next ile görüşmeniz gerekir."şeklindeydi.Lnbde problem yok.İzleyenler var çünkü.
              Benzer problemi olan kimselerden yardım bekliyorum.

Yorum yap

ustalar idman tv de şifreli yayınlarda sinyal yok hatası veriyor

Yorum yap

Ben cıhazı yeni aldım. Elbette bazı sorunları var. Düzeleceğine eminim.

HDD ye kayıt yapamıyorum bir türlü. Resim donuyor ve cıhaz donuyor.
                  Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

Cihazda kanalın şifreleri cihazın içerisinde olmasına rağmen yayın açık. ama ses yok diğer kanallarda ses normal Sadece GEORGİAN TV kanalına gelince ses yok görüntü var. Sorun nedir acaba bilgilendirirmisiniz.

Yorum yap

interpol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Cihazda kanalın şifreleri cihazın içerisinde olmasına rağmen yayın açık. ama ses yok diğer kanallarda ses normal Sadece GEORGİAN TV kanalına gelince ses yok görüntü var. Sorun nedir acaba bilgilendirirmisiniz.
                      Flood yapmanın kural ihlali olduğunu biliyorsunuz sanırım. Bunun cezası da 1 hafta uzaklaştırmadır.

Yorum yap

tasarım hoca ne alaka flood yapmak. Ben ses sorununu belirtmek istedim. Sorunları paylaşırsak birşeyleri başarabiliriz. Ama sorunları paylaşmassak sorunlu bilgilere ulaşamayız..

Yorum yap

next 2010 tiger cihazda 3.21 yazılım yüklü. 1 haftadır newcamla bazı kanalları izlemekteyim.son 3 gündür yayınlar donmakta ve şifreli kanal yazarak açılmamakta.bazılarındada açıldıktan sonra 1 kaç dakika bazılarında 10 dakikada aynı olay oluyor.ilk 5 gün herhangi bir sorun yoktu.ne gibi bir çözüm önerirsiniz.

Yorum yap

kuzey60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Ben cıhazı yeni aldım. Elbette bazı sorunları var. Düzeleceğine eminim.

HDD ye kayıt yapamıyorum bir türlü. Resim donuyor ve cıhaz donuyor.
                            Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.
                            Sorunun çözümünü yine kendim buldum, paylaşmak istedim.
                            Her HDD veya flash diske kayıt yapamıyorsunuz. Cihazın menüsünden hız testini yapmalısınız. Sınıfı geçemeyen HDD yi başka işleriniz için kullanın.

Acaba hangi marka veya özellikteki flash disk veya HDD almalıyız? Bilen var mı?

Yorum yap

Flash disk konusu biraz sıkıntılı. Cihaz her USB flash diski tanimiyor, hatta bazi flash diskleri takinca direkt kilitleniyor.

Ornek:
                              http://www.hepsiburada.com/Liste/kin...categoryId=970

Bu flash diski her takisimda kilitleniyor. Ayrica kilitlenmeyen bir flash disk kullansaniz bile ozel bir urun almadiysaniz, genellikle flash disklerin hizi kayit islerine yeterli olmuyor, hele HD kayit yapmayi tamamen unutun diyebilirim. Tabi cok yuksek hizli bir flash'iniz varsa o baska.

HDD icin de soyle bir deneyimim oldu, elimde 1 adet 30GB IDE, 1 adet 160GB Sata hdd var. External HDD box ile bunlari denedim. IDE olanin hizi 6MB/s, Sata olanin hizi (haliyle daha yeni ve 7200 rpm bir hdd) 32 MB/s cikti. Yani buna benzer bir sata HDD'yi external olarak cok rahat kullanabilirsiniz. HD kanallari dahi kaydedebilirsiniz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X