• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TPS autoroll from 15 to 21-09-2006

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

benim 8000 xcam plus cihazım var burda verilen downloaderi kullanarak, bu softcami atabilirimiyim? şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

Yukarıdaki downloader plus modelleri için değil, siz AES_Downloader_1802 ile atacaksınız.

Yorum yap

bunu xcam 1,1 de atabılır mıyız ?

Yorum yap

sayın tasarımcı AES_Downloader_1802'i bulamadım sizden rica etsem bana linki verebilirmisiniz. tekrar tekrar teşekkürler

Yorum yap

albenko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            8000 xcam multi ve tps ok ellerine sağlık viamez kardeşim
            albenko kardeş 8000 x-cam 1,1 boot versiyonlu cihazıma mach1 ustanın 8.9.06 tarihli yazılımını yükledim ve aes downloader ile yukarda verilen son keyi atmaya çalıştım ancak loaderde key download yazıyor ve bir hareket yapmıyor 10 dakikadır.ne yapmamı tavsiye edersiniz.
            ¤¤ 42 LM 760S-K2 PRO ANDROİD-KORAX İPBOX HD-HOMOTECH 1200SE-TÜRKSAT-ASTRA 19-HOTBİRD-EUTELSAT 7 ¤¤
            ¤¤ -NEXT DİSEQ MOTOR- 110 CM ÇANAK- ¤¤

Yorum yap

okifioktay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              albenko kardeş 8000 x-cam 1,1 boot versiyonlu cihazıma mach1 ustanın 8.9.06 tarihli yazılımını yükledim ve aes downloader ile yukarda verilen son keyi atmaya çalıştım ancak loaderde key download yazıyor ve bir hareket yapmıyor 10 dakikadır.ne yapmamı tavsiye edersiniz.

aynısı bendede oldu yazılımı yukledıkten sonra tvye bagladıktan sonra receievr uyduya baglanmadı.receiverin önünde çizgielr döndü durdu.ne yapmalıyım ?

Yorum yap

Viamez ustaya, emeği için teşekkürler.

Yorum yap

okifioktay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  8.9.06 yazılımından sonra gerekli resetlemeleride yaptım ancak aeskey loader ile 0110 nolu işlem yapamıyorum,key download yazıp bekliyor.yardımlarınız için teşekkürler.
                  ¤¤ 42 LM 760S-K2 PRO ANDROİD-KORAX İPBOX HD-HOMOTECH 1200SE-TÜRKSAT-ASTRA 19-HOTBİRD-EUTELSAT 7 ¤¤
                  ¤¤ -NEXT DİSEQ MOTOR- 110 CM ÇANAK- ¤¤

Yorum yap

8000xcam bendede aynı problem var yardım

Yorum yap

Next 8000 XCAM İm var, boot programı ile verisiyonu öğrendim 1.1imiş,
                      reset attım->0809 yazılımını yükledim->reset attım->kanalları tarattım->AES_Downloader_0110programı ile TPS-Softcam-15-09 dosyasını attım -> cihaz veriyonu 1973 yaptım yeşile döndü AMA MALESEF TPS ler multiler hiçbiri açmadı AES Key Updating yazıyo ama açmıyor nerde hata yapıyorum lütfen yardım

Yorum yap

siruyus uydusundaki kanalllar etkisi warmı
                        artı sürekli bu şekildemi olacak
                        artı yazılım için emeği için mach1 hocamıza saygılarımı sunar teşekkür edeim:dedeeee:

Yorum yap

aekadaşlar selamlar
                          ustalardan önemli yardım bekliyorum
                          bu aes key atmayı bana açıklar msınız
                          cihazım next ye 8000 xcam
                          bir türlü beceremedim(normalde acemi olmama rağmen yüklemeyi yapabilen biriyim.normal next downlodar la, ama aes ler de ikmale kaldım
                          SOS ACİL YARDIM LÜTFEN MÜMKÜNSE DETAYLI

Yorum yap

BANA ÖZEL MESAJ ATARSA USTALAR ÇOK SEVİNİRİM
                            ben hangi bölüme gecenin bu vakti mesaj attığımın farkında değilim
                            şimdiden ustalara teşekkürler
                            next ye 8000 xcam

Yorum yap

Viamez usta tekü

Yorum yap

bende akşam attım next 8000 xcam 1,1 ama tps açmadı.
                                xcam plus a da attık yine açmadı softcamla neyi yanlış yapıyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X