• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi [Repo] Mutebessim & Alem-i İslam Dini Eklentisi

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kodi [Repo] Mutebessim & Alem-i İslam Dini Eklentisi

Ön sipariş sürecinde Wetek Play 2'yi beklerken Kodi ile bayağı bir haşir neşir olma fırsatım oldu.

xorion ustanın video eklentisini görünce neden Kodi'de dini bir eklenti olmasın dedim ve bir eklenti hazırlamaya karar verdim. xorion ustaya özel teşekkür etmem lazım, eklentinin python kodi tarafı onun eklentisinin üzerine bina edildi. Üstüne naçizane uğraşımla ortaya böyle bir eklenti çıkıverdi.

Mutebessim Depo indir

Gelelim eklentimize...

Alem-i İslam / Kodi (XBMC) için Dini Eklenti

[YOUTUBE]ravZebyobrk[/YOUTUBE]

- NurPenceresi
    - Siyertv
    - Seyrangah TV
    - Sosyal Doku
    - Dost TV
    - Moral FM
    - Erkam Radyo
    - İlam TV

Yukarıdaki sitelerdeki tüm sohbet videoları Kodi( XBMC) yazılımı kurulu pc, tvbox, cep telefonu, uydu gibi tüm cihazlar üzerinden izlenebilir.

İçerikler ilgili web sitelerinden temin edildiği için her an günceldir.

Site modülleri üzerinden içerik araması yapılabilir. Arama kısmına bir şey yazıldığında Google'daki gibi aranacak kelimeyi tahmin edip tamamlayabilir.

Youtube modülü sayesinde Youtube üzerindeki dini ya da her türlü Youtube kanallarına da erişilebilir. İlgili kanalların son videoları, popüler videoları, oynatma listelerine kolayca erişilebilir. Ayrıca ek olarak YouTube video arama, kanal arama gibi özellikler sayesinde Kodi yüklü cihazlarda YouTube üzerinden herhangi bir videoya ya da kanala erişilebilir.

Videolar sık kullanılan videolar listesine eklenebilir.

İzlenirken yarım kalan videolar daha sonra kalınan yerden devam ettirilebilir.

Alem-i İslam eklentisi nasıl kurulur?

[YOUTUBE]D649mglbB7A[/YOUTUBE]

Dini video eklentisinin yanı sıra reponun içinde LibreElec için iki farklı repo daha var. Birisi arm mimari için diğeri de aarch64 mimari için. Kullandığınız libreelec imajı hangi mimari üzerine derlenmişse o repoyu kurup emulu oscam eklentimize de ulaşabilirsiniz. Oscam güncellemelerini otomatik olarak yaptırmak için böyle bir şey düşündüm.

Ellerine sağlık.

Yorum yap

Eline sağlık

Yorum yap

@kralex kardeş emeklerine sağlık teşekkürler

saygılar
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Harikasın Kral'ım, eline sağlık.

Sevgiler...

Yorum yap

Bunu bağımsız olarak indiremiyor muyuz? Kodi'de mi olması gerekir?
            Cihaz DM 8000.
            Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
            DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Her halde Kodi gerekiyor abi.

Sevgiler...

Yorum yap

kardeşim ellerine saglık maşallahın var
                Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
                Sorumluluk alınmaz
                .
                Saygılar

Yorum yap

Ellerin dert görmesin.Harika olmuş büyük bir eksiklik dolmuş oldu.
                  BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

Sami Ertaga Nickli Üyeden Alıntı
                      Bunu bağımsız olarak indiremiyor muyuz? Kodi'de mi olması gerekir?
                      Cihaz DM 8000.
                      Sadece Kodi'de çalışıyor hocam.

Yorum yap

kralex;

Öncelikle eline sağlık çok güzel bir eklenti hazırlamışsın.

Bu konudaki repo yu benim "Xorion Reposuna" da ekledim. Oradan da ulaşabilirsiniz.

Yorum yap

xorion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          kralex;

Öncelikle eline sağlık çok güzel bir eklenti hazırlamışsın.

Bu konudaki repo yu benim "Xorion Reposuna" da ekledim. Oradan da ulaşabilirsiniz.
                          Desteğin için teşekkür ederim hocam.

Yorum yap

Harika bir eklenti oldu teşekkürler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X