• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D (V5.275) 20.01.2015 Tarihli TEST Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

sds epg çalışmıyooooooooooooor

Yorum yap

slm
      @all tüm machına 3D Kullanıcılarına hayırlı olsun...
      EMEGİ Geçen herkese sonsuz teşekkürler.....

Yorum yap

teşekkürler yeni yazılım için arkadaşlar next machina 3d de fabrika ayarlarına döndügü zaman kendi düzenledigim kanal sıralaması degişiyormu lütfen yardımcı olurmusunuz

Yorum yap

hayır degısmez

Yorum yap

gazialgül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            hayır degısmez
            fabrika ayarlarına dönüş menüsünde bulunan 4 bölümüde onaylarsan mevcut kanallar silinir yeniden uydu taraması gerekir

Yorum yap

Emeği geçen herkese teşekürler......

Yorum yap

bu prıvate kısmına nasıl girilir ne yapmak lazım biraz açıklama yapabilirmisiniz

Yorum yap

nutica Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  bu prıvate kısmına nasıl girilir ne yapmak lazım biraz açıklama yapabilirmisiniz
                  Private kısmı normal,son kullanıcılar için kullanıcılar için değil, IPTV server sahiplerinin kullanabildiği,daha doğrusu yönetebildiği bir özellik..zaten açıklamalarda da yazılmış o bölümü okuyabilirsiniz..
                  [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                  www.next.com.tr

Yorum yap

23kemal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    teşekkürler yeni yazılım için arkadaşlar next machina 3d de fabrika ayarlarına döndügü zaman kendi düzenledigim kanal sıralaması degişiyormu lütfen yardımcı olurmusunuz
                    Fabrika ayarları yaptığınızda(sadece kullanıcı ayarları yada 4 bölümü komple sil dediğinizde) tüm kanal listeniz silinir.!
                    www.next.com.tr

Yorum yap

Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Private kısmı normal,son kullanıcılar için kullanıcılar için değil, IPTV server sahiplerinin kullanabildiği,daha doğrusu yönetebildiği bir özellik..zaten açıklamalarda da yazılmış o bölümü okuyabilirsiniz..
                      usta doğru yazıyorda nasıl kullanılır diye sordum bendede panel var ordan paylaşıımı yapılıyor şifre istiyor

Yorum yap

Emeği geçen herkese teşekürler......

Yorum yap

nutica Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          usta doğru yazıyorda nasıl kullanılır diye sordum bendede panel var ordan paylaşıımı yapılıyor şifre istiyor
                          [email protected] adresine yazın doktor size detayları verecektir..

Kolay gelsin.
                          www.next.com.tr

Yorum yap

ADL reklma geciktirici sorun var ben 5 dakkika ayarliyorum dakkika bittince ayarlamis oldugum kanal gecis yapmiyor.
                            Ayni sorunu yasayan varmi deneyip yazarmisiniz.

Yorum yap

collo1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              ADL reklma geciktirici sorun var ben 5 dakkika ayarliyorum dakkika bittince ayarlamis oldugum kanal gecis yapmiyor.
                              Ayni sorunu yasayan varmi deneyip yazarmisiniz.
                              Sevgili kardeşim şimdi az önce denedim bende herhangi bir sorun görünmüyor.
                              MACHİNA - 3-D
                              8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                              PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                              TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

@Mustafa, anten yapılandırması nasıl sende ?
                                www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X