• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ash sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ash sorunu

Arkadaşlar elimdeki cihaz NEXT 18500 değil ama ali işlemcili olduğu için konuyu buraya açtım cihaza yazılımı yükledim ASH çıktı ön panelde sonra forumlarda yazıldığı gibi başka bir yazılım attım bu sefer de ön panelde 8888 bazende 9999 yazmaya başladı yazılım yükleniyor sona kadar ilerliyor ama cihaz bir türlü açılmıyor yardımlarınız bekliyorum

Flasın çökmüş en yakın servise veya Merkez Teknik servise göndermen gerekiyor
    Computer High Engineer
    Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
    Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
    Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

Hayır servise falan gerek yok. Cihaza son yazılımı Rs232 porttan atın yükleme loader ekranında boot loader kutusunu işaretleyin bu konuda next destek sitesinden yardım alabilirsiniz oradan yükleme loader download edilebilir ASH hataları için en basit ve kesin çözüm budur
      Kolay gelsin

Yorum yap

dvb-expert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Hayır servise falan gerek yok. Cihaza son yazılımı Rs232 porttan atın yükleme loader ekranında boot loader kutusunu işaretleyin bu konuda next destek sitesinden yardım alabilirsiniz oradan yükleme loader download edilebilir ASH hataları için en basit ve kesin çözüm budur
        Kolay gelsin

dediğim gibi 8888 veya 9999 yazıyor ön panelde yazılımlan düzelirmi

Yorum yap

Boot modunda yazılımı atıp deneyin. Bazı makinalerde düzeliyor bazı makinalarda flas bozulmadı ise yeniden yazılıp kurtuluyor. Düzelmez ise servise göndermeniz gerekecek..
          Computer High Engineer
          Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
          Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
          Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

Elindeki cihazı bir yazsan daha iyi olmaz mı? Belki daha kolay yardımcı olunur.
            Next 2010 HD Tiger + Next 18500 HD + DREAM 500-S + SkyStar2
            90 Cm Ofset Diseq Motor Ve Sabit Türksat + Hotbirt + Eutelsat W3
            Cas İnterface 2+add-on + X-Cam Orion + İrdeto + Fun kartlar vs.

'' Teknik konuyla ilgili sorunlarınız için pm atmayın foruma yazınız ''

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X