• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Tüm Serisi Güncel Kanal Listeleri

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İYİ AKŞAMLAR YA BİRİ BANA YARDIM ETSİN ALLAH RIZASI İÇİN BENİM CİHAZ YE 2000 CX SÜPER PLUS BURADAN VE NEXT DESTEKTEN EKTEKİ YAZILIMI İNDİRDİM
    (Next 2000 Super-X-INF Emu **** 30.03.2008 BUNU) ANCAK HATA VERİYOR UYGUNSUZ YADA YANLIŞ DİYOR BANA DOĞRUNU BİR MESAJ ATSANIZ ÇOK MAKBULE GEÇECEK

Yorum yap

• arkadaşlar kendim anlamıyorum pc de yapmayı, next ye 7500 cıs hd kanal listesiş olan hiç arkadaş yokmu?

Yorum yap

• NEXT YE-2000 CI PLUS
        INF60Ib070405 MO04.00
        AO-04
        YSM 30407040jmfx
        02.0i (YK)
        Bu cihaz için güncel kanal liste olarak hangi programı yükleyecegim

Yorum yap

• merhabalar süper plus cx n rec usb siz son yazılım yüklü fakat 1. sayfadaki settinglerin cihazıma uygun olanlarını denedim fakat different software şeklinde hata veriyo devam edemiyo. kendi stb dosyamı upload ve download yapabiliyorum sorun ne olabilir.

Yorum yap

• senin cihaza uyan yok arkadaşım

Yorum yap

• o zaman bir aşağıdaki linke bakabilirmisiniz. Oradaki setting yanlışmıdır.

http://www.nextdestek.com/next-2000-CX-SUPER-PLUS.html

Yorum yap

• usb li seriye o setting

Yorum yap

• arkadaşlar bu kanal listelerini usb ile atabilirmiyiz cihaza cihaz next 2000 cx süper
                  Aslan_Gibi

Yorum yap

• evet atabilirsin

Yorum yap

• usta emegine saglık 7500 fta uydu alıcı var bende türksat kanalları sıralandı ama hotbirdde kanal sıraları oldu ama kanalları göstermiyor sinyal yok diyor eyv

Yorum yap

• dıseq ayarlarına bak

Yorum yap

• arkadaslar next 2000 super plus fta usb li modelın hazır kanal listesı hangısı ben anlamadım burada ve en son yazılımı hangısıdır

Yorum yap

• 2000 HDTV yeni kanall istesi eklendi sampiyon arkadaşımıza teşekkürler

Yorum yap

• turksat-hotbird sıralı kanal listesi
                              hotbirdde açık kanallar en sona alınmış ve gizlenmiştir

Yorum yap

• 2000 CX VE 2000 CIS yeni kanal listeleri eklendi sıralı adultlar sonda

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X