• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

OpenSPA 7.X.X WeTek Play

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• riyadcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bişi yükleyemiyorum ne yerelden nede eklentilerden
    aşağıdaki hatayı veriyor giriş çıkış kapalı mı diyo nasıl düzeltiriz

Conscle
    Uygulama llerlemesi
    Collected errors opkg, cont persenle: Falled to open etclopkg'cortexe9hf.neon.teed conf: Inputioutput error
    uygulama bitti
    imajı sıfırdan tekrar yüklemelisin bu openspa-7.2.001-wetekplay-20170801imaj verildi ve hemen kaldırldı sebebini bilmiyoruz bende bu
    openspa-7.1.003-wetekplay-20170701 çalışan imajı kullanıyorum bunda eklentiler düzgün çalışıyor

saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı
      imajı sıfırdan tekrar yüklemelisin bu openspa-7.2.001-wetekplay-20170801imaj verildi ve hemen kaldırldı sebebini bilmiyoruz bende bu
      openspa-7.1.003-wetekplay-20170701 çalışan imajı kullanıyorum bunda eklentiler düzgün çalışıyor

saygılar
      Cevap için sağol usta dediğin gibi en son 003 yüklü zaten

Yorum yap

• riyadcan Nickli Üyeden Alıntı
        Cevap için sağol usta dediğin gibi en son 003 yüklü zaten
        E2 imajlar eklenti kurulurken karışıklık olduğu zaman yeşil ekran çıkıyor o karışıklık öyle gidiyor ve çalışmıyor o yüzden imajı tekrar kurmanızı tavsiye ediyorum Bende hiç bir sıkıntı yok MSD karta kurdum imajı ayrıca 16GB lik te harici flash taktım epeyde eklenti kurulu hafıza sorunuda yok kodi dede eklentiler kurulu gayet güzel çalışıyor

saygılar
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

• bu linkte (https://openspa.webhop.info/#Descarg...ek%2FWetekPlay) yeni openspa-7.2.001-wetekplay-20170930_sdcard.zip imajı verilmiş sonuncu olan wetek play cihaz kullanan arkadaşlar indirebilir

saygılar

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı
            bu linkte (https://openspa.webhop.info/#Descarg...ek%2FWetekPlay) yeni openspa-7.2.001-wetekplay-20170930_sdcard.zip imajı verilmiş sonuncu olan wetek play cihaz kullanan arkadaşlar indirebilir

saygılar
            Arkadaşlar bu image yi kurdum çalışıyor fakat kodide eklentilerde pvr clients yok bunu nasıl ekleyebilirim.

Yorum yap

• huliki Nickli Üyeden Alıntı
              Arkadaşlar bu image yi kurdum çalışıyor fakat kodide eklentilerde pvr clients yok bunu nasıl ekleyebilirim.
              Mach1 wetek depodan http://wetektr.com/WeTek/index.php?d...leri&s=n&o=asc 2.4.3 ıptv simple olanını indirip kurabilirsin hiçbir sorun çıkmaz IPTV leride nornal seyredebilirsin
              güncellemesinide yapabilirsin

saygılar

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Mach1 wetek depodan http://wetektr.com/WeTek/index.php?d...leri&s=n&o=asc 2.4.3 ıptv simple olanını indirip kurabilirsin hiçbir sorun çıkmaz IPTV leride nornal seyredebilirsin
                güncellemesinide yapabilirsin

saygılar
                Ustam bunu hangi bölüme atıp kuracağım yine kodi içine eklenmiş olacak değilmi.

Yorum yap

• su an ıcın wetekplay ıcın kullanabılecegımız en guzel yazılım hangısı bana tavsıyede bulunabılırmısınız pbnıgma su an ıcın yenı yazılımı yok zannedersem

Yorum yap

• huliki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Ustam bunu hangi bölüme atıp kuracağım yine kodi içine eklenmiş olacak değilmi.
                    kodi yi kurduktan sonra eklentiler bölümünden plugin i tanıtazaksın zipten çıkartmadan plugin i bir flash a atman lazım flashtan direk tanıtacaksın

saygılar

Yorum yap

• salman003 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      su an ıcın wetekplay ıcın kullanabılecegımız en guzel yazılım hangısı bana tavsıyede bulunabılırmısınız pbnıgma su an ıcın yenı yazılımı yok zannedersem
                      şu an için enyeni imaj bu linkte (https://openspa.webhop.info/#Descarg...ek%2FWetekPlay) openspa-7.2.001-wetekplay-20170930_sdcard.zip imajı ayrıca @birali beyin vermiş olduğu openpli imajlardır benim bildiklerim bunlar

saygılar

Yorum yap

kodi yi kurduktan sonra eklentiler bölümünden plugin i tanıtazaksın zipten çıkartmadan plugin i bir flash a atman lazım flashtan direk tanıtacaksın

saygılar
                        Flashtan yuklemiyor hata veriyor iptvsimple bir kaç versiyonu denedim hepsinde aynı yazılımda pvr istemcisi etkin olmadığından galiba yüklemiyor. Neyse pli ile devam edelim ben kodiyi iptv için deneyecektim ama olmadı. Ayrıca openspa ile pli arasında bayağı görüntü farkıda var ilginiz için teşekkürler.

Yorum yap

Flashtan yuklemiyor hata veriyor iptvsimple bir kaç versiyonu denedim hepsinde aynı yazılımda pvr istemcisi etkin olmadığından galiba yüklemiyor. Neyse pli ile devam edelim ben kodiyi iptv için deneyecektim ama olmadı. Ayrıca openspa ile pli arasında bayağı görüntü farkıda var ilginiz için teşekkürler.
                          zaten PVR istemcisini yüklemeniz gerekiyor sizin için deneyeceğim sonucu yazarım

saygılar

Yorum yap

OpenSPA imajı denemem sonucunda Kodi eklentisini kurdum kendi içindeki eklentilerde PVR istemcisi olmadığı için PVR.IPTVSIMPLE 2.4.8.1 versiyonunu
                            zipten çıkartmadan bir flashdiske atıp flashdisk yatdımıyla kodiye tanıttım PVR istemcisi eklentisi kurldu sonra eklentiye gelip yerel ayarlarını yaptıktan sonra gene flashdisk yardımıyla İPTV listesini tanıttım tanıttıktan sonra kodinin yeniden başlamasını sağladım açıldığı zaman yüklemiş olduğum 773 adet IPTV nin Tv listesinden seçmiş olduğum kanalları izledim OpenSPA imajda IPTV sorunsuz çalışmaktadır

saygılar

Yorum yap

• PVR.IPTVSIMPLE 2.4.8.1 zıp
                              http://wetektr.com/WeTek/index.php?d...leri&s=n&o=asc

bunu deneyebilirsiniz

saygılar

Yorum yap

PVR.IPTVSIMPLE 2.4.8.1 zıp
                                http://wetektr.com/WeTek/index.php?d...leri&s=n&o=asc

bunu deneyebilirsiniz

saygılar
                                Akşam deneyeceğim teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X