• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

D-smart Tan Memnunmusunuz

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mehmettok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben çok memnunum çünkü almadım ve kullanmadım ama başka yerden bakıyorum.
    Yorum yap

arkadaşlar cihaz ikide bir kitleniyo servise götürüyorsun yazılım attık abi düzelir diyolar yine aynı hani yazılımını kendi güncelliyecekti ne ayak anlamadım bunlar birde sık sık mail atıyorlar ekranın üstüne bir zarf yok şu şu fiyat yok bu bu fiyat hanımla magzaları gezdiğimiz yetmiyo bide bunla uğraşıyoz durumu bi düzeltiyim dijitürk alacam

Yorum yap

Bende memnun değilim.Beş para etmez.Vatandası dolandırıyorlar kartlarla, cihazlar kırsal bölgelerde arıza yapıyor sebeke den dolayı,Kartları yakıyorlar olan vatandasa oluyor.Kimse ilgilenmiyor.

Yorum yap

slm..
          D SMARTANMI PEH KESİNLİKLE MEMNUN DEĞİLİM...NEDENMİ ÇÜNKİ SİNEMA KANALLARI PARALI VEDE DAHA SONRADA OLACAK KANNALLARDA VAR!!!!!!

Yorum yap

Ben de memnun değilim sadece discovery için almıştım. Ama tek kanal için bu kadar para vermeye değmezmiş. Cihaz küçük Botech. Ama para etmez , çok kilitleniyor ve yavaş.
            Bir de internet bağlantısı yapınca ne oluyor anlamadım. Menüde ethernetle ilgili hiçbir şey yok.

Yorum yap

ben de memnun değilim

Yorum yap

slm bende degilım yazılım yuklemiyor merkezı sıstemlerde .kanal tasıma yok .musterı hızmetlerıni aradında yanlis bilgı verıyorlar . verdıklerı son yazılım sorunlu . seyredılcek kanalar ucretli.kontorlu.acık bıraktıkları kanalar aynı yayını tekrar ediyorlar .ve en onemlisi star .sampionlar liginı .d smatr satısın aydın dogan diye .milonları magdur edıyor.yazıklar olsun.aydın dogana .fre tv .d smart.simdi .nasıl guvenilirkı .zorla cıhaz satmak icın elerınden gelen tum fırsatları kulanuyorlar.atv keylerı nı gazetelerde bıle verdi .d smart satmak icin .star .ve uydu alıcısı olanları .magdur etiklerı icın .çok puan kaybedıyor aydın dogan .

Yorum yap

valla arkadaşlar ben altım ama ben memnun değilim cünkü next 2000 cx super plustan ayrılamıyomki katıta takamıyom korkutan neyse memnun değilim arkadaşlar dsmarttan
                  CALIŞ CALIŞ NEREYE KADAR:mzk:

Yorum yap

seyedebildiğim 4 hd kanal var.kanal d haftada 1,2 diziyi hd veriyor.dsmart hd reklam ve karışık rastgeled program veriyor.diskoveri fena değil.onlrda olmasaydı kendi cihazına para verilmez.bayramda şifresiz verdikleri film kanallarına da ayda 30 ytl hiç verilmez. 270 ytl para verdim değmez .almiyan arkadaşlara tavsiye etmiyorum.
                    digiturk daha kaliteli ve zengin. bende digiturk ün eurospor hd de var d smarttakji ile aynı yayin ancak digiturk ün yayin kalitesi daha iyi.

Yorum yap

Kesinlikle HAYIR. Memnun değilim...
                      İnsana çekici gelebilecek bütün programlar paralı oluyor...

Yorum yap

Kanallardan memnunum.
                        Reciverdan memnun değilim.
                        Celeron1100Mhz + Next 5000 xci + Termal 1900 CI + Dragon + 42E + Next Diseqc Motor

Yorum yap

arkadaşlar ben memnun değilim.

Yorum yap

Ne demezsiniz.

Yorum yap

mydonese Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              arkadaşlar cihaz ikide bir kitleniyo servise götürüyorsun yazılım attık abi düzelir diyolar yine aynı hani yazılımını kendi güncelliyecekti ne ayak anlamadım bunlar birde sık sık mail atıyorlar ekranın üstüne bir zarf yok şu şu fiyat yok bu bu fiyat hanımla magzaları gezdiğimiz yetmiyo bide bunla uğraşıyoz durumu bi düzeltiyim dijitürk alacam
                              evet arkadaşım yazılımı uydu üzerinden otomatik güncelliyo son yazılım benim cihaz oto.yükledi(sunny 10060 cıx.)gayet te güzel ve hızlandı yazılımdan sonra.d-smartı ara senin cihazının belkide alışında bir şey vardır.

Yorum yap

alın kardeşim kafayı yemek istiyorsanız alın bi d-smart bire birdir tavsiye ederim...afiyet olsun...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X