• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

CamdManager-Asepsus78

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

asepsus_78 ustam dönüşün ve ilgin için teşekkürler, Ncam dosyalarını manuel olarak ''var'' içine attım çalışmadı, daha sonra ''etc'' içine yollayınca çalıştı, buradan şunu anladım ''vu''larda ''var'' içine yollanmayıp bu dosyalar ''etc'' içine yollanacak, ancak oscamymod'da (oscam.dvbapi) sildiğim halde yine çalışmadı, yalnız birşey farkettim ncam emü çok seri çalışıyor ve serveri çok hızlı okuyor, kanalları açma hızında bariz belli ediyor..Selamlar..

Yorum yap

medcezir75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      asepsus_78 ustam dönüşün ve ilgin için teşekkürler, Ncam dosyalarını manuel olarak ''var'' içine attım çalışmadı, daha sonra ''etc'' içine yollayınca çalıştı, buradan şunu anladım ''vu''larda ''var'' içine yollanmayıp bu dosyalar ''etc'' içine yollanacak, ancak oscamymod'da (oscam.dvbapi) sildiğim halde yine çalışmadı, yalnız birşey farkettim ncam emü çok seri çalışıyor ve serveri çok hızlı okuyor, kanalları açma hızında bariz belli ediyor..Selamlar..
      sağolun anlıyorum vu+ cihazlara da uyumlu hale getirelim tüm camd ları.

sizden istedigim oscam yumod test etmeniz

/etc/tuxbox/config/ - /var/tuxbox/config/ - /var/etc/ - /var/keys/ - /usr/local/etc/ - /usr/local/oscam/ - /usr/oscam/ - /etc/oscam/ - /var/oscam/

oscamyumod dosyalarını bu belirttigim yallara atıp test edermisiniz klasör yoksa klasör ekleyin

sonucu iletirmisiniz

Yorum yap

asepsus_78 ustam öncelikle ilgi ve alakana teşekkür ederim ;
        şimdi gösterdiğin yollar ve sonuçları yazayım..
        1-/etc/tuxbox/config/ dosyalar zaten burada çalışmıyor..
        2-/var/tuxbox/config/ normalde vu'da ''var'' içinde tuxbox dosyası yok ben oluşturdum içine yoladım ama çalışmadı..
        3-/var/etc/ çalışmadı, zaten otomatikmen ''etc'' yoluna geçiyor..
        4-/var/keys/ içine ''config'' şeklinde attım çalışmadı..
        5-/usr/local/etc/ çalışmadı..
        6- /usr/local/oscam/ çalışmadı..
        velhasılı çalışmadı ustam, senin eski versiyonlarda sorunsuz çalışıyordu..

Yorum yap

asepsus_78 ustam öncelikle ilgi ve alakana teşekkür ederim ;
          şimdi gösterdiğin yollar ve sonuçları yazayım..
          1-/etc/tuxbox/config/ dosyalar zaten burada çalışmıyor..
          2-/var/tuxbox/config/ normalde vu'da ''var'' içinde tuxbox dosyası yok ben oluşturdum içine yoladım ama çalışmadı..
          3-/var/etc/ çalışmadı, zaten otomatikmen ''etc'' yoluna geçiyor..
          4-/var/keys/ içine ''config'' şeklinde attım çalışmadı..
          6- /usr/local/oscam/ çalışmadı..
          velhasılı çalışmadı ustam, senin eski versiyonlarda sorunsuz çalışıyordu..
          anlıyorum birde farklı oscam.confg dosyaları ile denermisiniz

Yorum yap

Maalesef ustam 3-4 tane elimde config dosyası vardı ama hiçbiri işe yaramadı..

Yorum yap

medcezir75 Nickli Üyeden Alıntı
              Maalesef ustam 3-4 tane elimde config dosyası vardı ama hiçbiri işe yaramadı..
              DOWNLOAD

anlıyorum bu dosyayı bir denermisin

4-/var/keys/ içine ''config'' şeklinde attım çalışmadı.
              bu yol hatalı config olarak değil içindeki dosyaları ke-ys içerisinde olacak

6- /usr/local/oscam/ çalışmadı

bu yollarda config klasörü olmayacak sadece oscam dosyaları olacak

Yorum yap

asepsus_78 Teşekkürler ncam.1.1 de TandBerg ve ncamconverter edilmiş ve ncamserverde iyi çalışıyor paylaşım tekrar eline sağlık.

Yorum yap

memorist Nickli Üyeden Alıntı
                  asepsus_78 Teşekkürler ncam.1.1 de TandBerg ve ncamconverter edilmiş ve ncamserverde iyi çalışıyor paylaşım tekrar eline sağlık.
                  Ustam günaydın, nirdesin, nirdesin

Yorum yap

asepsus_78 ustam çalıştı ama yarım çalıştı, verdiğin dosyayayı etc/tuxbox/config içine yollayınca direk çalıştı, biss leri sorunsuz okuyor ama serveri okumuyor, aynı serveri diğer oscamlar sorunsuz şekilde okuyor, yine bir yerde küçük bir sorun var ama ne, selamlar...

Yorum yap

memorist Nickli Üyeden Alıntı
                      çok teşekkür ederim sağolun

Yorum yap

asepsus_78 ustam çalıştı ama yarım çalıştı, verdiğin dosyayayı etc/tuxbox/config içine yollayınca direk çalıştı, biss leri sorunsuz okuyor ama serveri okumuyor, aynı serveri diğer oscamlar sorunsuz şekilde okuyor, yine bir yerde küçük bir sorun var ama ne, selamlar...
                        güzel ilerleme var

verdigim dosyayı birdene

DOWNLOAD

Yorum yap

zaten verdiğin dosyayla ancak bu aşamaya gelebildimi ustam. Tek sorun serveri görmemesi, yine senin yardımınla aşabilirim, selamlar..

Yorum yap

hemen deniyorum...kay:kay:

Yorum yap

asepsus_78 ustam maalesef çalışmadı, üstelik bisslerde açılmaz oldu, tekrar önceki verdiğin dosyayı geri attım...Selamlar..

Yorum yap

asepsus_78 ustam maalesef çalışmadı, üstelik bisslerde açılmaz oldu, tekrar önceki verdiğin dosyayı geri attım...Selamlar..
                                anlıyorum denemye devam

bahsettiğiniz eski sürüm hangisinde çalışıyordu ?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X