• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

d-smart modül satışı çok yakında

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaşlar d-smart modül satış olayı diye bişey yok. sadece bi dedikodudan ibaret adamların amacı belli zaten cihaz satmak belirli bi üyeliği yani para karşılığı kanal izletmek gibi bi durumları yokki modül satsınlar cihazdan kazanacakları parayı modül veya karttan kazanamazlar. ben d-smart şhop bayisiyim elime öyle bi yazı veya sözlü bişey gelmedi hatta sordum dedikodu olduğunu söylediler hatta şaşırdı adam nerden çıktı diye böyle bi olay. uzun lafın kısası kart veya modül satışı yoktur bilgilerinize
    UZAY TİCARET
    ELEKTRONİK MARKET
    YOMRA / TRABZON

Next & NextStar /D-SMART ŞHOP/ DIGITURK PLUS YOMRA BAYİSİ
    Pıoneer & SONY

Yorum yap

alt bayiyim ne Nextten nede d-smardan modül kart satışı ile ilgili bilgi verilmedi fakat lmayacak şey değil hiç cihazı olmayan next 9900 cıs modeli d-smartı alıp abone olur cihazı olanda yeni bir cihaz parası ödemekten kurtulup daha az paraya modül kart sahibi olur ama modül alan ileride hizmetlerin tümünden faydalanamayabilir sadece ücretsiz olan hizmetten faydalanır ve bana göre güzelde olur pazar genişler , tüm bu düşüncelerimden sonra tekrarlamalıyım henüz bize ulaşan bilgi yok sanırım arkadaşım sana yanlış bilgi verilmiş.
      Next&Nextstar
      EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

serdar17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        alt bayiyim ne Nextten nede d-smardan modül kart satışı ile ilgili bilgi verilmedi fakat lmayacak şey değil hiç cihazı olmayan next 9900 cıs modeli d-smartı alıp abone olur cihazı olanda yeni bir cihaz parası ödemekten kurtulup daha az paraya modül kart sahibi olur ama modül alan ileride hizmetlerin tümünden faydalanamayabilir sadece ücretsiz olan hizmetten faydalanır ve bana göre güzelde olur pazar genişler , tüm bu düşüncelerimden sonra tekrarlamalıyım henüz bize ulaşan bilgi yok sanırım arkadaşım sana yanlış bilgi verilmiş.
        yanlız şunu açıklamak isterim arkadaşlar bi cihazın kartı diğer bi d-smart kutusunda çalışmaz sadece kendi kutusunda çalışır
        UZAY TİCARET
        ELEKTRONİK MARKET
        YOMRA / TRABZON

Next & NextStar /D-SMART ŞHOP/ DIGITURK PLUS YOMRA BAYİSİ
        Pıoneer & SONY

Yorum yap

uzay_ticaret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          yanlız şunu açıklamak isterim arkadaşlar bi cihazın kartı diğer bi d-smart kutusunda çalışmaz sadece kendi kutusunda çalışır
          öyle diyorsunu<da smartkartı cıkarıp herhangi baska bir makinada calıştıranlar var. tabi bunda kartın yanma olayı gibi rikler varmış ve basına gelenlerde var ama 2 aydır d-smart cihazı dısında izleyenlerde var yani baska makinada calışmaz diye bisey yok he d-smart makinalarında calışmazsa o baska ama diğer makinalarda calıştıgını biliyorum makinada next 2000 modeli
          Next 2000 CI plus + NEXT 9000 XCAM Ultra + Dreambox 500 +DIGITURK+Plus & Platin Paket + 110 cm Tirax dsieq motorlu 42.0°E + 7.0°W
          CCcam 2.0.11 - BULSAT orjinal irdeto Local card

Yorum yap

onu artık geçecekler

Yorum yap

problem olmuyor arkadaşım çalışıyor .. bazen erotik kanallarda problem olabiliyor oda çok önemli değil .. zaten modül kart satanda yok dolayısı ile problemde yok. hayırlı işler dilerim .
              Next&Nextstar

Yorum yap

serdar17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                problem olmuyor arkadaşım çalışıyor .. bazen erotik kanallarda problem olabiliyor oda çok önemli değil .. zaten modül kart satanda yok dolayısı ile problemde yok. hayırlı işler dilerim .
                hatta d smart kartlarının farklı makınalarda çalıştığını bile gordum bi sürüde marka verebilirim.onuda hallettiler yani...

Yorum yap

bende fikrimi söylemek istiyorum.öncelikle hiç bir zaman modül satışı olmayacak demesinler.bi süre sonra modül satışı kesinlikle olacaktır! d-smart ın şuanki amacı bildiğiniz gibi cihaz satışı yapmak.şu an talep var ama bi süre sonra talep azaldığı zaman alternatif olarak modül satışı yapacaktır.yani cihazını satamadığı kişilere modül satacaktır.digitürk bile 4 sene sonra (yanlışım varsa düzeltin) modül satışına başladı. ve dünyanın bütün platformlarında olduğu gibi kart modül satışı olacaktır...

Yorum yap

bana ne cihazını ne de modülünü satmazlar (tek istisnası lig maçları d-smarta geçerse olurum)
                    ayrıca kene arkadaşım ortaya bi haber attın kaynak göstermedin hala ???
                    :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

arkadaslar bende desımart aldım şimdibenide tereddütedüşürdünüz 300milyon verdim şimdiverdiğimiz paralar boşunamı aldık bu cihazıya kafa karıştırmayım açık konuşun

Yorum yap

arkadaşlar kaynak olarak ne vereyimki ismini cismini bilmem büyük bir d-smart shoptu sadece d-smart satışı yapıyordu avcılarda bi yer.kafama takılan bi nokta ise bu adama modül için para teklif ettim ama olmaz dedi yasal değil veremem dedi.yani niyeti sahtecilik olsaydı modülü kesin satın alırdım.en güzeli beklemek derim ben ellbet gün gelir ortaya çıkar herşey.
                        NEXT2000SÜPERPULAS(USB)DİGİTÜRK,D-SMART,EMP8İN1DİSEGC.) TÜRKSAT,HORBORT,ASTRA19,EUTELSAT3,SİRUS,TOHOR,NİLS AT

Yorum yap

herşey zamanla olur modül illaki çıkartacak çıkartmak zorunda artı müşteri kazanacak bu bir satış taktiği önce kendi cihazlarını sokacak piyasaya sonra da d-smart almak istemeyenlere de her ihtimale karşı modül çıkartacak çünkü d-smarttan daha üstün performanslı çalışan cihazlar var piyasada akıllı adımlar atıyo ticarette tabi free tv. de dereyi görmeden paçaları sıvadı ama medyaya önceden çıkıpta açıklama yapmaması gerekiyodu orda biraz güven kaybetti ama herşeye ramen çaba gösteriyo saygılar ve başarılar d-smarta bu sefer sağalam temel atar belki allah utandırmasın
                          62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

arkadaşalr bu konuyu kapatırmısınız...
                            MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              arkadaşalr bu konuyu kapatırmısınız...
                              sana katılıyorum dostum zira modül ve kart olayı ne bugün nede bugünden sonra olamayacak net olarak yazayım en yetkili ağızdan bunu sordum ve sizin için öğrendim .. Dsamrt almak isteyen cihazı satın alacak.
                              Next&Nextstar

Yorum yap

arkadaşlar bizde duymadık modül satışını artı d smart modüllü kart satışı yapmayacağını daha önce bildirmişti eger çıkarsa cıhazları götürüp doğan holding binasının kapısına bırakmak lazım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X