• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TPS tuner lock fail mesajı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• TPS tuner lock fail mesajı

emu aktif,hsıc kapalı com port none.Ushuaia TV de yeşil tuşa basıyorum ok diyorum bu msj çıkıyor.Nasıl halledecem en güncel keyi yüklemiştim.
    Bi de reset atmayı denicem ama reset nasıl atılıyo?Fabrika ayarındansa onun şifresini bilmiyorum 1234 yazıyorum hata diyo.

cihaz bilgisi üzerine ok de 1234 tuşla kumandadan açar yalnız en son yazılım yüklü olması gerekiyo iği geceler
    62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

fabrika ayarları kumandadan 8503 tuşla sistem bilgisi EVET uydu bilgisi hayır transponder bilgisi hayır kanal bilgisi HAYIR ok kolay gelsin

Yorum yap

sinyallerin iyiyse ve tuner lockfail yazısı çıkıyorsa yakınlarda verici yada tv-radyo istasyonu vardır,çanağın vericiye bakan yönünde baca varsa bacanın arkasına al
        NEXT 2000 CI PLUS(FMB)
        NEXT 2000 X PLUS
        NEXT 2005 CI
        NEXT 2000 CX CIS

Yorum yap

08/13/07 emu ve 03/17/2007 key dosyası tarihleri.acaba key mi güncel değil daha yenisi var mı? resetledim herşeyi silip baştan tarattım.Bütün ayarlar yapılı ama hala hata mesajı.sinyal seviyesi de 70lerde.

Yorum yap

lionmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            08/13/07 emu ve 03/17/2007 key dosyası tarihleri.acaba key mi güncel değil daha yenisi var mı? resetledim herşeyi silip baştan tarattım.Bütün ayarlar yapılı ama hala hata mesajı.sinyal seviyesi de 70lerde.
            sadece yazılımı at yeniden .key dosyası atma atmana gerek yok zaten yazılım dan sonra reset at tekrar. kesin acar hiç bir engel olmaz master code yani fabrika ayarlarına dönmek için 85 03. emu aktif etme cihaz bilgisinin üzerinde ok de 1234 dü tşla tekrar ushuaia tv. yi dene kolay gelsin hayırlı ramazanlar.
            62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

yastreb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              sadece yazılımı at yeniden .key dosyası atma atmana gerek yok zaten yazılım dan sonra reset at tekrar. kesin acar hiç bir engel olmaz master code yani fabrika ayarlarına dönmek için 85 03. emu aktif etme cihaz bilgisinin üzerinde ok de 1234 dü tşla tekrar ushuaia tv. yi dene kolay gelsin hayırlı ramazanlar.

Hala uğraşıyorum sorunu çözemedim.Alalı 1hafta oldu satıcı yüklemişti güncel emu ve keyleri auto update yapılıyodu 2-3 gün ama kanallar açılmıyodu,artık auto update de olmuyo. Eski versiyonları denedim olmadı.Tekrar 08.13.07 emu ve 03.17.07 softcama döndüm ama aynı hata mesajı Aldığım yeri arasam yardım ederler mi? Bide daha güncel key varsa link yolarmısınız belki ondandır.

Yorum yap

Hala uğraşıyorum sorunu çözemedim.Alalı 1hafta oldu satıcı yüklemişti güncel emu ve keyleri auto update yapılıyodu 2-3 gün ama kanallar açılmıyodu,artık auto update de olmuyo. Eski versiyonları denedim olmadı.Tekrar 08.13.07 emu ve 03.17.07 softcama döndüm ama aynı hata mesajı Aldığım yeri arasam yardım ederler mi? Bide daha güncel key varsa link yolarmısınız belki ondandır.
                http://www.mach1digital.com/mach1for...3&d=1189673724

Güncel key dosyası linki.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  onuda denedim,bütün emularıda denedim tps auto olmuyo.multilerde sinyal seviyesi %70 maksimum sorun bundan kaynaklanabilir mi?Hangi kanalda en yüksektir sinyal seviyesi?

Yorum yap

içinde modül varsa çıkartıp güncelle.
                    SONY BRAVIA KDL-32L4000 LCD TV
                    Next 2000 Super HDTV
                    Next 2000cis Süper plus Usb
                    Beko D-Smart
                    Beko 520 Dci
                    Beko 500 - Goldmaster 9400(j)
                    Çift çanak anten dört lnb(Türksat+Hotbird+Sirius+Thor)
                    Skystar-2

Yorum yap

eurosport,cnn gibi kanallar bile çıkmıyo.Bu normal mi acaba,yoksa auto tps olunca onlarda açılcak mı tabi becerebilirsem?

Yorum yap

eurosport,cnn gibi kanallar bile çıkmıyo.Bu normal mi acaba,yoksa auto tps olunca onlarda açılcak mı tabi becerebilirsem?
                        arkadaşım önce makinanı arkadaki düğmeden kapat.1dakka sonra aç.tekrar dene.yeşil tuşa basınca tps auto ubdate yapıcaksın.sakın key auto ubdate yapıyor olmayasın.son yazılımı atıp güncel keyleride attıktan sonra cihaz bilgisi üzerinde 1234 yapıp emuyu aktif etmelisin.cihazı resetlemek istersen fabrika ayarları üzerine gelip okeyle şifre ister 8503 yaz okeyle bukadar.bide cihaza uygun yazılım olmasına dikkat et.saygılar
                        --------Eller bene beg diyormuş nedim,
                        ben senin bene bir ola deyişini istirem.
                        ---------

Yorum yap

Ya arkadaşlar napıcam ben yac.tesi aldım hala açılmadı kanallar.2-3 gün auto oluyodu,2 gündür olmuyo.ama ozamanda açılmamıştı.
                          Karaköyden almıştım ben.Acaba aldığım yere götürsem hallederler mi?

Yorum yap

lnb ayarlarıyla oyna kalite oranı düşükse ondanda yapabilir

Yorum yap

Erol58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              lnb ayarlarıyla oyna kalite oranı düşükse ondanda yapabilir
                              lnb ayarları nasıl yapılıyo?bizde bina sistemi var.acaba çatıya sistem kuranlara sorsam mı?
                              Bişey daha mesela multivision kanllarından birinin keyini elle girsem, uydu alıcısından mı yoksa sinyalden mi olduğunu anlamaz mıyım? vasar bu şekilde key yolayabilir misiniz tek kanal için?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X