• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE2000 SUPER HDTV 14.10.2009 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

bende 5 ayrı server var 4 dü bağlanıyo bitanesi bağlanmıyo yani serverün kalitesi çok önemli içlerinden bitanesi harika çalışıyo hatta ben paraya kıyıp turkcell 3g vınnaldım oda yetmedi modeminide aldım bağlantı sorunu yaşamıyom ttnet te inka marka modemle sorun yaşamıyom airteslerde güvenlik üstün olduğundan sorun çıkartıyo.ben bunları birebir deneyip tecrübelerimi açıklıyom.dikkate alın eminim çoğu arkadaşın elinde ttnetin verdiği airtes modem vardır.artı newcam çalışırken cccamda açmama sorunu var.nawcamı kapayınca açılır.birebir deneyimlerim

Yorum yap

tekrar söylüyorum yazılımdan sonra ağayarlarından dhcp ken modemin ıp almasını sağlayın kaydedin gerekirse modemi kapatıp açın ıp yenilesin.çalışmayan next yoktur.yanlış ayar ve server vardır.bizim şu anda 15 adet next cccam çalışıyo çok ender sorun oluyo .en sorulu şey bazen cihazın serverbilgileri hariç bütün kanal bilgilerinin silinmesi bakalım bu yazılımda olcakmı bekliyom.ben size yardımcı olmaya çalıştım.firmanın bile vermediği en iyi hangi modemle çalışır sorunuzu cevaplamaya çalıştım .inka.ayarlamalrdada yardımcı olduğumu sanıyom.inanın tecrübe ve denemelerim.her türlü servür aldım modem aldım denedim denemeden bu işler olmaz

Yorum yap

hdd

yeni yazılımla e-sata kayıt da sorun var mı??? ayrıca usb hdd ile normal ve hd yayın kayıtları normal yapılıp izlenebiliyormu ??? daha önce usb kaydı sorun çıkarıyordu ve hdd 500gb destekliyormu hangi marka ve modellerde iyi çalışıyor bu cihazın kayıt muammasını çözemedim

Yorum yap

kardeş kayıtta sorun yok e-satada gayet güzel kayıt yapıyo bende 1tb hardick var sorunsuz aynı tp deki bikanalı izlerken diyerini kayıt yapabiliyorsun
          yani star tv izlerken kanal d yi kayıt yapabiliyon aynı tp frekansından çıkmayacan benim hardickin markası werbatim vatan bilgisayardan aldım istanbul cevizlibağ ayrıca hd lerdede sorunsuz kayıt yapıyo.usb girişide var ordanda kayıt yapıyo.ama flash belleğe kayıt yapmaz.cihaz kitlenir kalır.m3 de hızlı çalıyo

Yorum yap

[QUOTE=interpol;425321]kardeş kayıtta sorun yok e-satada gayet güzel kayıt yapıyo bende 1tb hardick var sorunsuz aynı tp deki bikanalı izlerken diyerini kayıt yapabiliyorsun
            yani star tv izlerken kanal d yi kayıt yapabiliyon aynı tp frekansından çıkmayacan benim hardickin markası werbatim vatan bilgisayardan aldım istanbul cevizlibağ ayrıca hd lerdede sorunsuz kayıt yapıyo.usb girişide var ordanda kayıt yapıyo.ama flash belleğe kayıt yapmaz.cihaz kitlenir kalır.m3 de hızlı çalıyo[/QU

usb kayıt eklendiğinden beri yeni yazılımlarda sata kayıt esnasında ve izlerken cihaz kilitleniyor ve 4 ay yazılımlarına dönmek zorunda kalıyoruz 2 arkadaşımdada var hepsinde aynısı oluyor lütfen iyi test edip öyle yazın insanları yanlış yönlendiriyorsunuz

Yorum yap

kardeş kayıtta sorun yok e-satada gayet güzel kayıt yapıyo bende 1tb hardick var sorunsuz aynı tp deki bikanalı izlerken diyerini kayıt yapabiliyorsun
              yani star tv izlerken kanal d yi kayıt yapabiliyon aynı tp frekansından çıkmayacan benim hardickin markası werbatim vatan bilgisayardan aldım istanbul cevizlibağ ayrıca hd lerdede sorunsuz kayıt yapıyo.usb girişide var ordanda kayıt yapıyo.ama flash belleğe kayıt yapmaz.cihaz kitlenir kalır.m3 de hızlı çalıyo

Yorum yap

interpol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                kayıtlarınızı cihazda izlemeyi deneyin ne demek istediğimi anlarsınız

Yorum yap

arkadaşlar ben airties modem kullanıyorum hiç bir sorunla karşılaşmadım.Yalnızca nds ler de 10 sn de bir 1-2 sn lik donmaları ne yaptımsa önleyemedim.Aranızda nds lerde sorun yaşamayan var mı?ben de bunu merak ediyorum

Yorum yap

sincap26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşlar ben airties modem kullanıyorum hiç bir sorunla karşılaşmadım.Yalnızca nds ler de 10 sn de bir 1-2 sn lik donmaları ne yaptımsa önleyemedim.Aranızda nds lerde sorun yaşamayan var mı?ben de bunu merak ediyorum
                    NDS'ler sadece sizde değil, tüm kullanıcılarda aynı. Bu sorun NDS sistemi ile ilgili, cihazla veya yazılımla ilgili değil.

Yorum yap

tasarıma aynen katılıyorum sorun nds de cihazda deyil

Yorum yap

coolermaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        sincap26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        sana raslamamış airtesin sorunu demekki ardarda kaydedte görürsün fail hatası verecek

Yorum yap

kardeş ben cihazda kaydedip daha sonra defalarca izledim hiç sorun yaşamadım mesela perşembe akşamları kurtlar vadisi ile kanal D olan aşkı memnu dizisi çakışıyo malum bayanlar aşkı memnu izlemek istiyo bende aynı tp den yayın yaptıkları için kanal d kaydedip cuma akşamı seyrediyom kurtlar vadisini seyrederken kanal d kaydoluyo hiç sorun görmedim zaten kayıtı cihazdan başka yerde izlemiyomki

Yorum yap

[QUOTE=coolermaster;425322]
                            interpol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            yani star tv izlerken kanal d yi kayıt yapabiliyon aynı tp frekansından çıkmayacan benim hardickin markası werbatim vatan bilgisayardan aldım istanbul cevizlibağ ayrıca hd lerdede sorunsuz kayıt yapıyo.usb girişide var ordanda kayıt yapıyo.ama flash belleğe kayıt yapmaz.cihaz kitlenir kalır.m3 de hızlı çalıyo[/QU

usb kayıt eklendiğinden beri yeni yazılımlarda sata kayıt esnasında ve izlerken cihaz kilitleniyor ve 4 ay yazılımlarına dönmek zorunda kalıyoruz 2 arkadaşımdada var hepsinde aynısı oluyor lütfen iyi test edip öyle yazın insanları yanlış yönlendiriyorsunuz
                            kardeş ben burda boş konuşmuyom .hanginiz acaba 5 server ayrıayrı alıp bunlara dünyanın parasını yanına 1 tb hardiske 300 tl bayılıp modemi deyiştrip ttnetten ayrı 3G MODEM ALIP DENEYENİNİZ VARMI ACABA sen yapamıyorsan ya sende sorun var ya cihazında kardeş ben denemediğim hiç birşeyi yazmam

Yorum yap

Yeni yazılım hayırlı olsun. emekleri için üstatlara sonsuz teşekkürler.

Yorum yap

[QUOTE=interpol;425355]

kardeş ben burda boş konuşmuyom .hanginiz acaba 5 server ayrıayrı alıp bunlara dünyanın parasını yanına 1 tb hardiske 300 tl bayılıp modemi deyiştrip ttnetten ayrı 3G MODEM ALIP DENEYENİNİZ VARMI ACABA sen yapamıyorsan ya sende sorun var ya cihazında kardeş ben denemediğim hiç birşeyi yazmam
                                ben cihazın içine 2.5 '' hdd + adaptör + 2 tane fan taktım ayrıca 1 tb wd harici esatadan aldım performansını beğenmiyince dahili hdd taktım ayrıca newcamd ten 3 serverım var cccam olayını destekliyorum umarım olur sıkıntı şu usb kayıt yazılımı eklenince sata uzerinden sorunlar çıkıyor kayıtı izlemeye başlayınca kayıt devam ediyor ancak cihaz kilitleniyor hiç bir işleme cevap vermiyor anahtardan kapamak gerekiyor sende nasıl oluyor bilmem ama ben 3 cihazdada aynısı oluyor sadece bu son yazılımda değil usb kayıt destekli hepsinde oluyor ancak eski usb kayıtsız yazılımlarda hiç problem yok hdd tüm format şekillerindede denedim belki düzelir diye olmadı kullananlar net birşeyler yazsada anlasak başka hdd kullananlar var ise bilgi verirlerse seviniriz......

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X