• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emulation Key Files Latest

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• şuan yeni yazılım yokmu tşk

Yorum yap

• kanal ları acmıyo neden hotbird softcam var sa neden atarım yardım tşk

Yorum yap

• bu emukey le next 8000 xcamda kiev maçını izleyebilir miyiz?

Yorum yap

• akgul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          şuan yeni yazılım yokmu tşk
          akgul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          kanal ları acmıyo neden hotbird softcam var sa neden atarım yardım tşk
          Merhabalar,
          Sayın Akgul Bey,
          Başka bir topik de bırakmış olduğunuz yaklaşık aynı sorunuza cevap yazılmış. Şuanda kanallar açılmıyor ve yeni Softcam olsa konuyla ilgili Duayenlerimiz zaten bizlerden esirgemeyip hemen ilgili topiğe ekliyorlar. Birde bilginiz olması hasabiyle yazılım farklı şeydir.
          Bilgilerinize sunarım.
          Saygılarımla.
          "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• softcam falan çöktü bundan sonrası selamet
            2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

• Digi tvler

Hocam ,biraz önce 2000 Super HDTV için gerekli *** leri cihaza yükledim fakat EUTELW 2 uydusundaki DİGİ TV kanalları açılmıyor,ben mi yanlış bişey yaptım yoksa sorun mu var ,yanıtlarsanız sevinirim.Saygılar

Yorum yap

• arkadaslar cevap yazin lutfennnn!!!! kiev fenerbahce macini izleyebilirmiyiz??? cihaz 2000 cis super plus usbli...

Yorum yap

• ans tv verir

Yorum yap

• uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    ans tv verir
                    ans vermiyormuş usta

Yorum yap

• veriyor veriyor maç başlıyor şuan

Yorum yap

• uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        veriyor veriyor maç başlıyor şuan
                        evet usta veriyor

Yorum yap

• cekaltd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Hocam ,biraz önce 2000 Super HDTV için gerekli *** leri cihaza yükledim fakat EUTELW 2 uydusundaki DİGİ TV kanalları açılmıyor,ben mi yanlış bişey yaptım yoksa sorun mu var ,yanıtlarsanız sevinirim.Saygılar
                          Merhabalar,
                          Sayın Cekaltd Bey,
                          Bahsettiğiniz yayınlar sakın Thor uydusunda olmasın, çünkü; Bende Eutel w2 var ve bu bahse konu olan paket olmadığı gibi ilgili uydunun yayınlarını da inceledim, böyle bir yayın paketi gözükmüyor? Fakat Thor uydusunda bahse konu olan yayınlar mevcut.
                          Bilgilerinize sunarım.
                          Saygılarımla.
                          "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• erdem terzi mesajınızı yeni gördüm hatayı anlamak ve özür dilemekte bir erdemliktir özürünüzü kabul ediyor saygılarımı sunuyorum iyi bayramlar

Yorum yap

• dolgan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              erdem terzi mesajınızı yeni gördüm hatayı anlamak ve özür dilemekte bir erdemliktir özürünüzü kabul ediyor saygılarımı sunuyorum iyi bayramlar
                              Merhabalar,
                              :kiskis:
                              Saygılarımla.

Yorum yap

• emeğine sağlık... kolay gelsin...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X