• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Merhabalar;

Sunucu kapanmadı, xorvod.com başka bir sebepten dolayı açılmıyor. Zaten xorvod.com un bu eklentilerle hiçbir ilgisi yok.

Eklentinin açılmama sebebi benim apiye başvuraları sunucu atak olarak değerlendirmiş. Onu düzelttim.

Aşağıdan çalışan versiyonu indirip eklyebilirsiniz.
    Eklenen Dosyalar

Yorum yap

• Eline sağlık, teşekkürler üstat.

Sevgiler...

Yorum yap

• hocam bu uygulamayı android boxda çalışırmı teşekkürler

Yorum yap

• hocam Wetek ney anlayamadım lütfen açıklarmısın Wetek sahiplerine verecegim yazmışın

Yorum yap

• okeyy Nickli Üyeden Alıntı
            hocam Wetek ney anlayamadım lütfen açıklarmısın Wetek sahiplerine verecegim yazmışın
            Aslında tüm Kodiler de çalışır ama user ve pass ı sadece Wetek kulanıcılarına veriyorum. Bu şekilde kullanıldığında daha fazla seçenek gelmektedir. Örneğin TurkVod modulleri de gelmektedir.

Not: TurkVod izin vermiştir yer almasına ve kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Gelelim AndroidBox tarafına, şu an için zaten Kodi ile Android cihazlarda kullanabilirsiniz ama ben de bu şekilde olsun istemiyorum hatta direkt Native uygulama olsun isterim. Bunu yapmaya uğraşacağım tabii ilk etapta Android ve telefon ve tabletlere olur çünkü TV de olay değişiyor. Mouse kullanılsa hiç sorun yok ama cihazların uzaktan kumandalarıyla da çalışması gerekiyor. LG webos için olan uygumamaı da AndroidBox lara uyarlayabilirim ama dediğim gibi ben native uygulama istiyorum.

Not: Şimdi bir çok kişi aylardır hiçbir haraket yok bir de native uygulama beklersek seneler geçer diyebilir ama ben 1 ay önce LG Store a gönderdim uygulamamı ve bugün tam 1 ay oldu hala "processing" aşamasında görünüyor. İşin kötü yanı eksiklik bulurlarsa ve düzeltmemi isterlerse beni tekrar uzun süre bekletmelerinden korkuyorum. 1 aydır da cevap beklediğimden uygulamaya hiç bakmadım desem yeridir.

Yorum yap

• anladım hocam şimdi bizler yararlanamıyacagızmı ful uygulamadan

Yorum yap

• okeyy Nickli Üyeden Alıntı
                anladım hocam şimdi bizler yararlanamıyacagızmı ful uygulamadan
                Bakalım zaman neler gösterecek

Yorum yap

• Daha dün lg tv de store u kontrol ettim var mı diye...

SM-G935F ==》 Tapatalk

Yorum yap

• ali.tr Nickli Üyeden Alıntı
                    Daha dün lg tv de store u konttoş ettim var mı diye...

SM-G935F ==》 Tapatalk
                    1 ay oldu hala kontrol edemediler. Bir terslik var galiba!? Hatta ayrıca yazdım sorun mu var diye yakında cevap vereceğiz demişler.

Yorum yap

• script.module.urlresolver-5.0.22

bizde 1 aydır XorVod_OtoPortal v6.0.exe düzeltilecek diye beklyoruz ama malesef düzemiyor. vk.com konusunu yazsam bile çözümü içinin hiç umut yok.
                      script.module.urlresolver-5.0.22 ile açılıyor yazmışlar ama malesef açılmıyor.

Version 5.0.22 (August 21, 2018)
                      - Code Base Changes:
                      - jsunpack
                      - common
                      - Resolvers Added:
                      - unitplay
                      - tocloud
                      - videozupload
                      - Resolvers Fixed/Updated:
                      - anyfiles
                      - daclips
                      - ecostream
                      - fileweed
                      - hugefiles
                      - movpod
                      - mp4stream
                      - openload
                      - powvideo
                      - putvid
                      - rapidvideocom
                      - teramixer
                      - uptobox
                      - vk
                      - Resolvers Removed
                      - rapidvideo
                      - Languages Added/Updated
                      - None

Yorum yap

• VK için düşüncelerimi yazmıştım daha önce. Otoportal da ise çalışmadığını bilmiyordum ona bakarım bir ara.

Ayrıca VK videoları TurkVod da açılıyor diye duymuştum ama ben hiç kontrol etmedim. Eğer açılıyorsa çözümü var demektir.

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı
                          VK için düşüncelerimi yazmıştım daha önce. Otoportal da ise çalışmadığını bilmiyordum ona bakarım bir ara.

Ayrıca VK videoları TurkVod da açılıyor diye duymuştum ama ben hiç kontrol etmedim. Eğer açılıyorsa çözümü var demektir.
                          selam xorion hocam öncelikle emeklerine sağlık bütün çalışmalarını severek takip ediyorum ve takdr ediyorum
                          1-evet otoportal vk aramaları yapmaz oldu ama youtube aramalarında sorun yok
                          2-evet vk videolarda Turkvod sorunu çözdü gayet güzel çalışıyor kolay gelsin iyi çalışmalar iyi günler
                          Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı
                            Aslında tüm Kodiler de çalışır ama user ve pass ı sadece Wetek kulanıcılarına veriyorum. Bu şekilde kullanıldığında daha fazla seçenek gelmektedir. Örneğin TurkVod modulleri de gelmektedir.

Not: TurkVod izin vermiştir yer almasına ve kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Gelelim AndroidBox tarafına, şu an için zaten Kodi ile Android cihazlarda kullanabilirsiniz ama ben de bu şekilde olsun istemiyorum hatta direkt Native uygulama olsun isterim. Bunu yapmaya uğraşacağım tabii ilk etapta Android ve telefon ve tabletlere olur çünkü TV de olay değişiyor. Mouse kullanılsa hiç sorun yok ama cihazların uzaktan kumandalarıyla da çalışması gerekiyor. LG webos için olan uygumamaı da AndroidBox lara uyarlayabilirim ama dediğim gibi ben native uygulama istiyorum.

Not: Şimdi bir çok kişi aylardır hiçbir haraket yok bir de native uygulama beklersek seneler geçer diyebilir ama ben 1 ay önce LG Store a gönderdim uygulamamı ve bugün tam 1 ay oldu hala "processing" aşamasında görünüyor. İşin kötü yanı eksiklik bulurlarsa ve düzeltmemi isterlerse beni tekrar uzun süre bekletmelerinden korkuyorum. 1 aydır da cevap beklediğimden uygulamaya hiç bakmadım desem yeridir.
                            İnşallah LG Store kabul eder de ustam sizden faydalanırız bu şekilde.
                            85 cm Diseqc Motorlu (Power Tech) Anten (100.5 East- 30West (KuBand)),,, 90 cm Sabit anten (36A/B East(aparatlı) ve Turksat 3A/4B(merkez)),,, LG WEBOS UJ630V UHD TV,,, Beko CRT TV,,, Samsung 40'' LCD TV,,, Sony WAIO (SWE1512Y1ESI),,, 1 Adet 750 GB Toshiba Taşınabilir Disk,, 1 Adet 1 TB Toshiba Taşınabilir Disk Redline TS 7500 HD,,,,

EMEĞE SAYGI LÜTFEN....

Yorum yap

• üstadım depoya bağlanıamıyor güncelleme yaptım ama devamlı hata alıyorum...
                              WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                              K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

• repodan değil ustanın 736. mesajda verdiği zip dosyasından kurulum yapın çalışacaktır.en azından bendeki çalışıyor şuan http://www.mach1digital.com/mach1for...&postcount=736

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X