• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sunny Arızaları Buradan

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaşlar ben den (SUNNUY AT-7011D) cihaz var bir süre geç tikten sonra kapanıyor...!
    (BESLEMEDEKİ KONDASTÖRLERİN HEPSİNİ DEĞİŞTİRDİM YİNE AYNI...)

şimdiden TŞK...

Yorum yap

mrb... sayın üstdım sunny 7011 dcı cihaz var... bu bazen açılıo ... bazen hiç açılmıo..display bile gelmio yani ... neden olabilir... yardımcı olursnız sevinirm
      ....

Yorum yap

kaan66 Nickli Üyeden Alıntı
        bende bir sunny dcı sky 1030 var bügün makine durduk yere kapanıp açılmaya başladı. fişini çektim taktım yine aynı orjinal yazılımı nı attım yine aynı ekranda aynen şöyle ( o F)
        gelip gidiyo ve açılıp kapanıyo aklıma gelen herşeyi denedim bl219 attım v619 çevir dim btm attım aynı hiç değişen bir şey yok acaba sen yardım cı olabilir misin ben flaştan şüpeleniyorum olabilir mi?? yardım cı olursan sevinirim moralim bozuldu valla...
        teşekkürler...

Arkadaşım besleme kartındaki 3 voltun kondansatorleri değiş duzelmesi lazım.birde diyot a pareler kondansator varsa değiş.

Yorum yap

Arkadaşlar bende D smart cihazı sunyy AT-1040 CIS cihaz var cihazın panalinde 3 adet kırmızı ledyanıyor ve cihaz hiç açılmıyor fişten çekip deniyorum yine aynısı oluyor bu sorunu nasıl giderebilirim

Yorum yap

arkadaşlar cihazların kendi kendine açılıp kapanması veya ekranın yeşile dönüp kapanması -cihazın panelinde of yazması tek nokta kalması gibi sorunlar genelde flaş tan kaynaklanır veyahut işlemci ayaklarında soğuk lehim vardır bence önce işlemciyi güzel bir lehim potasından geçirip jtagw3 lede flaşı tekrar silip baştan yüklediğinde hiç bir problem olmuyacak kardeşim hadi kolay gelsin

Yorum yap

arkadaşlar kolay gelsin elimde sunny at-7010d cihaz var cihazda dıspley hiç yok beslemedeki voltajlar ın hepsi çıkıyor ben yinede beslemedeki kondastörlrin hepsini değiştm ayrıca tl431 ve pc 817 de değiştim yinede öndeki numaratörde hiç bir hareket yok yardmlarınızı bekliyorum teşrkkürler

Yorum yap

bendede 7010 dcı var uğraştım fakat olmadı servise yolladım halletiler

Yorum yap

suny 7010 dcı vertigal yayınlar var horzantel yayınlarda sinyal yok orjinal yazılım dahil birkac yazılım yükledim sonuc aynı
                  sorun ne olabilir

Yorum yap

muzo kardaş sanırım bahsetigin arıza 2 şeyden ileri gelir 1 tunerden 2.lnb entekresinden olur bu iki malzemer birbirlerine baglı olarak calışır

Yorum yap

serkan45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      muzo kardaş sanırım bahsetigin arıza 2 şeyden ileri gelir 1 tunerden 2.lnb entekresinden olur bu iki malzemer birbirlerine baglı olarak calışır
                      teşekkürler serkan kardeş beslemeden şüphelenmiştim
                      tüm kondansatörleri edeğiştirdim ama sonuc değişmedi

Yorum yap

Tmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Sunny cihaz arızaları buradan cevaplanacaktır.
                        sunny 7010 cihaza nasıl yazılım atabirim internetten hangi yazılımları önerirsiniz

Yorum yap

ihsan ginda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          sunny 7010 cihaza nasıl yazılım atabirim internetten hangi yazılımları önerirsiniz
                          arkadaşım cihazınız kaon tabanlı cihaz HV BİLGİLERİNE İSE ONA GÖRE YAZILIMATACAKSINIZ YANLIŞ ATARSANIZ CİHAZ ÇALIŞMAZ
                          12 01 A5
                          16 00 05
                          12 C1 A5
                          VB GİBİ HV LERİNE DİKKAT EDİN

Yorum yap

slm sunny cihazlarda cihazdan cihaza yükleme olmuyormu? saygılar

Yorum yap

sunny1030 arızası ları

sunny 1030 arıza kapanması
                              besleme kondostorlar zayıfladıgı
                              kapanıyor
                              orda dikkat etmezi gereken voltaj ölçumüdur
                              bu tur genel programdadır yadabeslmedır

Yorum yap

o zaman 27000krıstali degiştir mutlaka sonuç alırsın

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X