• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ye 18500HD plus ash sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ye 18500HD plus ash sorunu

arkadaşlar,,usb den cihazın kendi yazılımını yükledikten sonra,,,ash yazdı ...haliyle açılmıyor..com girişinden editörle include bootloader işaretleyip brose ile yazılımını seçip next diyorum ama WRONG FİLE hatası veriyor ..com çalışıyor sorun ne olabilir...

deiztop Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,,usb den cihazın kendi yazılımını yükledikten sonra,,,ash yazdı ...haliyle açılmıyor..com girişinden editörle include bootloader işaretleyip brose ile yazılımını seçip next diyorum ama WRONG FİLE hatası veriyor ..com çalışıyor sorun ne olabilir...
    - Bilgisayarında güvenlik yazılımı falan varsa bunu kapatıp tekrar dene, genellikle güvenlik yazılımları Bilgisayarların port çıkışlarını kapatır.

Yorum yap

deiztop Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      - Bakın Next 18500 için rs232 kablo bağlantı şekli resimde olduğu gibi olacakmış.

- Daha sonra cihaz arka anahtardan kapalı olarak programı çalıştıracaksınız ve Browse bölümünden yüklemek istediğiniz yazılımı bulacaksınız.

- Öndeki Power tuşuna basılı tutarken arka anahtarı açacaksınız. Sanırım yazılım sorunsuz yüklenir.

Yorum yap

loaderden next dediğimizde file hatası veriyor ustam...o hatayı kaldırabilsem alacak aslında yazılımıda...2000 süper cihaza com çalışıyormu diye yazılım yükledim başarıyla yükledi yazılımı...

Yorum yap

..upgrade 2.0.1 yeni loaderle yükledim yazılımı aldı..teşekkürler

Yorum yap

deiztop Nickli Üyeden Alıntı
            ..upgrade 2.0.1 yeni loaderle yükledim yazılımı aldı..teşekkürler
            - Geçmiş olsun

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X