• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Tvbu Pandora Hd ye yazılım yükseltme problemi.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Tvbu Pandora Hd ye yazılım yükseltme problemi.

Tvbu Pandora Hd ye yazılım yükseltme yapamiyorum. herhangi bir korumamı var? yardım lütfen.

bilgi olsun diye paylaşmak isterim. tvbu cihazı 300C yazılımı ile geliyor.300E yazılımı yüklemeden diğer üst yazılımlar yüklenmiyor.

Yorum yap

12.02.2014 yazılımı var üzerinde ama 14.04.2014 yazılımını yükleyemedim %54 ten sonra anında %100 olup cihaz açılıyor ama yazılım hala eski yazılımda kalıyor acaba neden..

Yorum yap

gyilmaz32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        12.02.2014 yazılımı var üzerinde ama 14.04.2014 yazılımını yükleyemedim %54 ten sonra anında %100 olup cihaz açılıyor ama yazılım hala eski yazılımda kalıyor acaba neden..
        Usb nin fat32 olması gerekiyor formatının. Bence sıkıntı usb dir kontrol et yada başka usb ile dene ve formatının fat32 olmasına dikkat et saygılar...:byeeee:

Yorum yap

grean ustam her metodu denedim usb fat32 önce 8 gb ile denedim olmadı sonra 4 gb yine aynı en son 512 mb ile denedim yine aynı %53 ten sonra 100 olup bootlanıyor....anlamadım gitti. Saygılar.

Yorum yap

Birde Recovery modunda atmayı denermesin denemediysen.

- update.zip dosyasını USB'nin ana dizinine kopyalayın.
            - USB'yi cihaza takın.
            - Cihazı arka şalterden kapatın.
            - Cihaz ön panelindeki standby tuşuna basılı şekilde arkadan şalterden açın.
            - Cihazın ön panelinde "reco" yazdığında ön panelden elinizi çekebilirsiniz.
            - Cihaz açıldığında "USB Upgrade" bölümüne girin.
            - Yeni yazılım yüklenip cihaz yeniden açılana kadar bekleyin.

Yine olmuyorsa cihazı aldığınız bayiye yada en yakın next bayisine cihazı götürüp gösterin.

Yorum yap

yapmanız gereken işlemler.

1 - aşağıdaki 300C yazılımını power tuşu basılı yöntemi ile yüklenecek.
              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=63320
              2 _ Aynı yöntemile aşağıdaki 300E yazılımı yüklenecek.
              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=63497
              3 - USB Upgrade seçeneğini seçin. v.3013 veya mac1 de verilen rootlu yazılımı atabilirsiniz.
              kolay gelsin.denenmiş yöntem.

Yorum yap

Çok Teşekkür ederim Yardımlarınız için. Saygılarımla.

Yorum yap

Çok Teşekkür ederim Yardımlarınız için. Saygılarımla.
                  Sıkıntının ne olduğunu yazarsan başkaları da bilgilenmiş olur saygılar.

Yorum yap

grean ustam 2 gündür pandora rootlu yazılım arıyorum ama bulamadım nerden bulacağız bu rootlu yazılımı

Yorum yap

grean ustam 2 gündür pandora rootlu yazılım arıyorum ama bulamadım nerden bulacağız bu rootlu yazılımı
                      Yazılım bende mevcut ama upload etmek zaman alır malüm internet hızı 16mb'a kadar Yarın iş yerinden upload ederim tahmini 12 gibi en geç paylaşırım.

Yorum yap

grean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Yazılım bende mevcut ama upload etmek zaman alır malüm internet hızı 16mb'a kadar Yarın iş yerinden upload ederim tahmini 12 gibi en geç paylaşırım.
                        12.04.2014 yazılımı 3013 yazılımı yani ..yüklendiği zaman cihazda yazılım bilgileri kısmında 3013 yazıyor fakat tarih kısmında 25.02.2014 yazıyor normal mi.

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=64009
                          burada

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=64009

Yorum yap

yazılımı attım ama cihazımdaki uydu listesi silinde ve taratma yapamıyorum nasıl uydu listesini ata bilirim tekrar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X