• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE2000 SUPER HDTV 06.07.2009 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

emeği geçenlere teşekkürler
    Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

fbservet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Muhteşem harika süper tek kelime ile süperrrrrrrrrrrrrrrrrr.mozik donma falan kalmadı sanırım cccam oturdu.işte satış sonrası hizmet bu teşekkürler doktorrrrrrrrrrr
      kardeşim tatili yarıda kestırıp geri getireceksin. cihazdan uzağım. çook merak ediyorum. simdi dahami seri açiyor? denediniz mi?
      emek verenler karşılığını alır dilerim.

Yorum yap

Yazılımda emeği geçenlere teşekkür. :efferin:
        NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

arkadaşlar bu cccam hakkında pek bir şey bilmiyorum bir test server girdim ve okeyleyince connect succers yazısı çıkıyor bu bağlantı sağlandığınımı gösteriyor?

x+ tuşundan portlara baktığımda kaydettiğim cccam servere ait port görünmüyor bu normalmi?

cccam da providleri görme imkanı yokmu?

cccam serveri kaydedip bağlantıyı sağladıktan sonra yapmamız gereken başka bir şey yada dosya indirme gibi ek bir işlem varmı?

eğer yaptığm işlemlerden başka bir şey yoksa neden 4 uyduyu(hotbird,astra 16.etutelsat.26.arabsat uydularundaki paketleri tek tek kontrol etmeme rağmen bir tek kanal bile neden açılmıyor?

ayrıca bu test serverlerinden 4 adet var hepsinide tek tek deniyorum bağlantı kurulduğu halde açılan bir tek kanal bulamamanın nedeni ne olabilir?

bu sorulara cevap verecek bilgili,paylaşımcı ve yardımsever arkadaşlardan cevap bekliyorum.
          BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
          ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

serverlara bağlandıktan sonra kanal çözmeme sorunu bende önceki yazılımda vardı bunu da akşama gidince deneyeceğim, inşallah çözülmüştür.

Yorum yap

çok teşekkürler

Yorum yap

Şuan test sonuçları

CCcam gayet stabil çalışıyor.
                Donmalar çok nadir.
                NDS ler dahil çok hızlı ama ufak kırılmalar oluyor(oda normal NDS lerde)SKYItalia
                Arada bir kanalı yenilemek gerekiyor(NDS sisteminde),yoksa donup kalıyor.
                Nagravizyon sisteminden hiç kanal açmadı(polsat paketi).Serverde var.
                Tek kötü yanı uydular arası geçişlerde sinyalyok Yazıyor bende(bir müddet).
                Sonra düzeliyor.
                Arada internet bağlantısı kopuyor.(Modem AirtiesRT205, 8Mbps download)
                Arkadan Açkapa yapınca düzeliyor. Diğer yazılımlara oranla çokçok iyi
                Herkese kolay gelsin
                Saygılar, sevgiler..

Yorum yap

şu an uzaktayım değilim tatil dönüşü deneyeceğim elinize emeğinize sağlık
                  Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.
                  Bernard Shaw

Yorum yap

alis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    CCcam gayet stabil çalışıyor.
                    Donmalar çok nadir.
                    NDS ler dahil çok hızlı ama ufak kırılmalar oluyor(oda normal NDS lerde)SKYItalia
                    Arada bir kanalı yenilemek gerekiyor(NDS sisteminde),yoksa donup kalıyor.
                    Nagravizyon sisteminden hiç kanal açmadı(polsat paketi).Serverde var.
                    Tek kötü yanı uydular arası geçişlerde sinyalyok Yazıyor bende(bir müddet).
                    Sonra düzeliyor.
                    Arada internet bağlantısı kopuyor.(Modem AirtiesRT205, 8Mbps download)
                    Arkadan Açkapa yapınca düzeliyor. Diğer yazılımlara oranla çokçok iyi
                    Herkese kolay gelsin
                    Saygılar, sevgiler..
                    sky italia hd ler dreambox tada sürekli takılma ve donma var.tabiki serverden servere değişiyor.lokal kartlı serverlerde daha seri oluyor.ayrıca internet hızıda önemli. ammmmaaa sonuç olumlu?

Yorum yap

ustalar tekrar elinizesağlık teşekürler
                      62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        sky italia hd ler dreambox tada sürekli takılma ve donma var.tabiki serverden servere değişiyor.lokal kartlı serverlerde daha seri oluyor.ayrıca internet hızıda önemli. ammmmaaa sonuç olumlu?
                        tahmim sky italya hd ler serverle alakaldır ben yarım saat izladim donma mozaiklenme görmedim yani server ve yeni yazılım gayet güzel çalışıyor
                        2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          arkadaşlar bu cccam hakkında pek bir şey bilmiyorum bir test server girdim ve okeyleyince connect succers yazısı çıkıyor bu bağlantı sağlandığınımı gösteriyor?

x+ tuşundan portlara baktığımda kaydettiğim cccam servere ait port görünmüyor bu normalmi?

cccam da providleri görme imkanı yokmu?

cccam serveri kaydedip bağlantıyı sağladıktan sonra yapmamız gereken başka bir şey yada dosya indirme gibi ek bir işlem varmı?

eğer yaptığm işlemlerden başka bir şey yoksa neden 4 uyduyu(hotbird,astra 16.etutelsat.26.arabsat uydularundaki paketleri tek tek kontrol etmeme rağmen bir tek kanal bile neden açılmıyor?

ayrıca bu test serverlerinden 4 adet var hepsinide tek tek deniyorum bağlantı kurulduğu halde açılan bir tek kanal bulamamanın nedeni ne olabilir?

bu sorulara cevap verecek bilgili,paylaşımcı ve yardımsever arkadaşlardan cevap bekliyorum.
                          Malesef sizin sorununuz serverinizden kaynaklanıyor serverinizin test olması sebebi ile cccam den verim almak istiyorsanız en azından 1 aylık ful bir server kullanın nasıl satabil çalıştığını anlarsınız. X+ tuşuna bastığınızda portun görünmemesi gayet normal.Providleri şu an için görme imkanımız malesef yok X+ tuşu cccam servere resetlemek ve Conras sw lw ri görmek için kullanılıyor tabi şu an için başka sorununuz varsa burdayım.
                          2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

Ya herkes ne güzel hd li server lere bakıp duruyo. Bu CCCamd serverden 1 ay ücretle bende alıp denesem nasıl ve nerden alacağız bilgi verebilirmisiniz?

Yorum yap

fbservet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              tahmim sky italya hd ler serverle alakaldır ben yarım saat izladim donma mozaiklenme görmedim yani server ve yeni yazılım gayet güzel çalışıyor
                              server önemli. demek sizin kullandığınız server lokal skyitalia kullaniyor.paylaşımı yok veya çok az. en önemlisi demek 2000hd deki cccamd oturdu.

Yorum yap

yeni yazılım hayırlı uğurlu olsun.emeği geçenin ellerine sağlık.
                                İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                                VU+ SOLO 2
                                Popcorn Hour A-210
                                TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                                UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                                DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                                NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                                DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                                NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X