• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra 23.11.2006/9.12.2006 Newcamd Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arkadaşlar ben yeni 9000 ultro aldım bunu n yazılın atma ve kurulum hakkında bilgi verirmisinniz

Yorum yap

• hocam nevcamd şu an açmıtor bir sorun mu var.yoksa bende mi bir sorun var

Yorum yap

• muratbursali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaşlar ben yeni 9000 ultro aldım bunu n yazılın atma ve kurulum hakkında bilgi verirmisinniz
        cihazın sistem bilgisine bak eğer en alttaki versiyon 2.1 den düşükse
        ethernet üzerinden önce bunu yükle
        tf+530v2.1 yazılımı

yükleme konusunda ayrıntılı ve resimli anlatım burada mevcut
        http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=22761

sonra 18 aralık yazılımını rs 232 ile yükle
        18 Aralık Yazılımı

nasıl yükleneceği resimli anlatımı burada mevcut
        http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21909

(yüklemelerden önce ve sonra cihazı resetle)

bunları yaptıktan sonra mach1 ustaya
        cihaz seri no
        isim soyad
        telefon
        mac address
        mail adres
        bilgilerini pm ile veya bu mail e yolla [email protected]

gelen biligileri
        ağ bağlantılarına gir 1973000 tuşla
        newcamd 2 yi seç buraya gir ve start yap
        bu şekilde izleyeceğin kanallar bunlar
        SEX VIEW
        MCT
        FREE X
        REDLIGHT
        DORCELTV
        PRIVATE SPICE
        ABSAT
        TPS
        DIGITAL ALBANIA
        CANAL HOLLANDA K3
        CYFRA
        NOVA
        ITV
        C FR / TPS NOOS K3

kolay gelsin
        saygılar

Yorum yap

• Evet kullanırsın
          TPS AÇMAK MULTİLER İÇİN
          SBLC yi kurun açın yukardan vpluga tıklayın active deyin tunere girin 6001 port kalsın client ip ye 9000 de ağ ayarlarındaki ilk sıradaki ipnizi girin starta basın xp de solda başlat a basın çalıştır cmd enter açılan telnet ekranında ipconfig yazın enterleyin ilk gelen satır pcnin ipsi 9000 e newcamd2 ye girin yeni server bilgisi olarak bunu girin
          local
          user: test
          pass: test
          des key : 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
          url ip no olarak pc nizin ipsini girin
          5.25
          12000
          6001
          6001 start o an sblc de sağ alta akış bağlantı mesajı gelir
          multileri deneyin ileri geri tetiklerin akışlar gelir bir süre sonra açar
          Keyler çöktüğünde forumdan tps bin dosyası bulun netten ve plugins içine koyun çalışır gene...
          Eklenen Dosyalar
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• hocam dediğiniz şekilde bağlanıyorum serv could not decode channel yazısı çıkıyor kanallar açılmıyor dediklerinizi aynen yaptım eksik bişeymi var acaba
            Vu+duo Wetek play2
            120cm next ofset,HH120stab diseqc motor, 90cm hotbird,90cm eutelsatW3A,90cm türksat
            :manga:

Yorum yap

• hocam hepsini uyguladım sbcl den akış geliyor 00:03:24: Connecting IP 10.0.0.19 to TunerTCP
              00:03:24: Disconnecting IP 10.0.0.19 from TunerTCP bunlar yazıyor ve kanallar açılmıyor
              DREAMBOX 800 HD
              Yaptığın iyiliği hatırlama, gördüğünü unutma. (C.Chillon)

Yorum yap

• Sayın hocam emeklerinize sağlık ,saygılar
                ---------------------------------------------------

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Evet kullanırsın
                  TPS AÇMAK MULTİLER İÇİN
                  SBLC yi kurun açın yukardan vpluga tıklayın active deyin tunere girin 6001 port kalsın client ip ye 9000 de ağ ayarlarındaki ilk sıradaki ipnizi girin starta basın xp de solda başlat a basın çalıştır cmd enter açılan telnet ekranında ipconfig yazın enterleyin ilk gelen satır pcnin ipsi 9000 e newcamd2 ye girin yeni server bilgisi olarak bunu girin
                  local
                  user: test
                  pass: test
                  des key : 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
                  url ip no olarak pc nizin ipsini girin
                  5.25
                  12000
                  6001
                  6001 start o an sblc de sağ alta akış bağlantı mesajı gelir
                  multileri deneyin ileri geri tetiklerin akışlar gelir bir süre sonra açar
                  Keyler çöktüğünde forumdan tps bin dosyası bulun netten ve plugins içine koyun çalışır gene...
                  mach1 hocamsizin vermiş olduğunuz sbcl programıyla çalıştı galiba bendeki programda sorun vardı sizin verdiğiniz programa sadece cihazın ip nosunu girdim açıldı demekki her zaman yanlış bir şey yapmıyormuşum saygılar...
                  YÜRÜYOR
                  yürüyor yalnız gidiyor
                  hayatı vermedi can, ona
                  kalbini dinledi gel dedi, ona
                  dağ, deniz ve nehir
                  düşündü gideyim
                  mutlu etmedi bu dünya beni
                  bulacakmıyım acaba bir yer
                  ağrısız içine yatacağım
                  bir toprak gitsem mi acaba
                  olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

• Sayın Hakhan nasıl hallettin PC ip si ni URL adrese giriyorum ama SBCL bağlantı hep disconnnect oluyor biryerde atlama var ama nerede laptop tan vede wireless olarak yapıyorum birşey farkedermi acaba ? saygılar tam nasıl yaptığını yazarsan memnun oluruz
                    ---------------------------------------------------

Yorum yap

• kapkara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Sayın Hakhan nasıl hallettin PC ip si ni URL adrese giriyorum ama SBCL bağlantı hep disconnnect oluyor biryerde atlama var ama nerede laptop tan vede wireless olarak yapıyorum birşey farkedermi acaba ? saygılar tam nasıl yaptığını yazarsan memnun oluruz
                      mach1 hocanın vermis olduğu sbcl dosyasını indirdim zipli dosyanın içindeki klasörde iki tane sbcl programı var sbclv1.0i olanı çalıştırdım ayarları onunla yaptım kablosuz olarak çalışmayabilir laptopla denemedim kabloyla ağ bağlantısı üzerinden yaptım çalıştı mach1 hocanın yukarıdaki açıklamasına göre yap çalışması lazım ben mach1 hocanın açıklamasına göre yaptım çalıştı saygılar...
                      YÜRÜYOR
                      yürüyor yalnız gidiyor
                      hayatı vermedi can, ona
                      dağ, deniz ve nehir
                      düşündü gideyim
                      ağrısız içine yatacağım

Yorum yap

• Ayarlarda ufak hatalar yapıyorsunuz bende günlerdir sorunsuz çalışıyor arkadaşlar biraz dikkat lütfen..
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• valla hocam sizin vermiş olduğunuz programı indirmeden önce denedim çalışmadı sonra sizin vermiş olduğunuz programı indirdim sadece 9000'in ip nosunu girdim sbcl start dedim ondan sonra cihazdan start yaptım hiç sorunsuz çalıştı yinede emekleriniz için size teşekkür ederim saygılar...
                          YÜRÜYOR
                          yürüyor yalnız gidiyor
                          hayatı vermedi can, ona
                          dağ, deniz ve nehir
                          düşündü gideyim
                          ağrısız içine yatacağım

Yorum yap

• Açmıyo mach1 ya foruma 20.12.06 yazılımını koyarsanız sevinirim saygılar...

Yorum yap

• Bende anlatılanları son yarım saattir yapıyorum fakat;akış bağlantı mesajı gelmiyor ve programdada

16:51:47: [1] Filter 0 active - PID: 255.
                              16:51:47: [1] Filter 0 detached.
                              16:51:48: [1] Filter 0 active - PID: 255.
                              16:53:16: Reject connection from IP 192.168.1.33 to TunerTCP
                              16:53:16: Disconnecting IP 192.168.1.33 from TunerTCP

bunlar yazıyor.

Yorum yap

• Sadece uydudaki yazılım

v 2.1 15.11.2006

yazıyor acaba bu guncel değil mi?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X