• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yumatu IQ PLUS [ALI3329C] SW 1.3.11 Via 2.6 Biss All OK

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yumatu IQ PLUS [ALI3329C] SW 1.3.11 Via 2.6 Biss All OK

Türksat Biss Full OK (NTV,NTV SPOR,TRT1-3,Basket,Idman ve IT Azeri)
    Digi Tv AUTO
    Art OK
    Jsc sport OK
    Sct Dorcel OK
    Biss Tv OK

S/W :1.3.11
    LOADER VERSİYON : 3329C 1.0.5

Sadece ALİ 3329C İşlemcili cihazlara yüklenebilir
    Düz seri B işlemcililere yüklenemez

Nort Star seçeneği olmadığından uydudan paylaşımlı cihazlara yüklenmemelidir

Yazılımda Türksat Hotbirt kanalları son güncel hali ile yüklüdür

k,ey satırlarında değişiklik olduğundan k,ey yüklenmemesi tavsiye edilir

LOADER VERSİYON : 3329C 1.0.5

tesekkürler arkadasım

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

neye teşekür ediyorsunuz dosya hatalı.

Yorum yap

eneselektronik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          neye teşekür ediyorsunuz dosya hatalı.
          dosyanın neresi hatalı olduğunu belirtirmisiniz. indiremiyormusunuz indirdinizdemi acamıyorsunuz ? şu an kontrol ettim dosya iniyorda rar,lı dosyadan çıkıyorda ayrıca zamanında almış arkadaşlar ve emek için teşekkür etmişler.

Yorum yap

arkadaşım bu yazılım senin cihazına uymaya bilir hata vermiş olabilir uygun yazılım atarsın
            küçük kasa ise bu yazılım olmaz bu led ampulünün yazılımı bilgi olsun diye yazdım iyi çalışmalar

Yorum yap

arkadaşlarım ben bu yazılımı denedim yumatu ıq plus küçük kasada loder birleşik loder var
              yazılım logo loderi ile yükledim cihazadaki kumandaki radyo tuşuna basıyorsun arama menüsü çıkıyor kırmızı tek uydu arama tuşundan dayzek ayarı yapıyor kanal ayarlanmıyor
              bu yazılım normal ıq pluslara olmuyor tekrar normal ıq plus yazılımına dönmek için yumatu ıq plus sorunsuz loderi ile orjinal yazılım yükledim bilgi olsun diye yazdım yükleyen arkadaşlar ona göre yüklesin iyi çalışmalar

Yorum yap

arkadaşlar bu yazılım denenmiş ve hergün 2,3 çihaza yüklüyorum herşeyi normal çalışıyor bissler tamam hiçbir sorun yok dosyada.

Yorum yap

arkadaşım paylaşımın için tşk.ama şu anda yukarıda dediğiniz kanalları açıyormu bende de yüklü ama ne jst ler nede sctler açmıyor sizinkisinde açıyormu?bilgilendirmen ve ilgin için şimdiden tşk.ederim.

Yorum yap

zorlu Nickli Üyeden Alıntı
                    arkadaşım paylaşımın için tşk.ama şu anda yukarıda dediğiniz kanalları açıyormu bende de yüklü ama ne jst ler nede sctler açmıyor sizinkisinde açıyormu?bilgilendirmen ve ilgin için şimdiden tşk.ederim.
                    usta sct ler çöktü zaten 1 ay çalıştılar çok bile durdular ilegal yayınların bir garantisi yok açma konusunda jst ler v.s güncel ****** bulunursa açar

softcam olarak Ali_K ey tatbik edersen güncel astra 19 canaldigital ( hellsat 39 bulsacom thor1west digitv paketlerini izlebilirsin
                    saygılar.......

Yorum yap

arkadaşım ben küçük kasada denedim sonuçu yazdım her cihaza bu yazılım olmuyor flaş bozan olmasın diye yazdım küçük kasa yumatu ıq plus önde tek led var büyük kasalarda
                      ekran var deyer tarafı aynı bilgi olun diye yazdım isteyen istediyi yazılımı yükler iyi çalışmalar

Yorum yap

kardeş ellerine sağlık emege saygı
                        KALİTEYİ YAŞAMAK İÇİN NEXT VE NEXTSTAR LA DURMAK YOK YOLA DEVAM

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X