• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

form dostları sizlerden önemli bir ricam var

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• form dostları sizlerden önemli bir ricam var

benim oglum kocaeli eloktronik bölümü bitirdi 2002 yıl mezunu kocaelinde iki yıl modül imalatında calıştı askerlik bitincede atasehirde güvenlik sistemleri alarm tamir ve kurs vererek türkiyenin her yerini gezdi 10 gün önce patronuyla tartışmış ve istifa etmiş şimdi işşiz sizden ricam bize yardımcı olmanız
    AYBERK ELEKTRONİK

yardım sadece maddiyata dayanmaz biz de en azından manen yardım dedik kimse ilgilenmiyor bile
    AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

ramis Nickli Üyeden Alıntı
      yardım sadece maddiyata dayanmaz biz de en azından manen yardım dedik kimse ilgilenmiyor bile
      sevgili dostum eger çocugunuzun çalıştıgı patronuyla arasındaki sorun büyük bir mesele degilse tekrar oraya dönmesi bence daha iyi olur.bir bakıma oraya bilgi ve emegini harcamış.
      Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

CB si varsa onunla müracad edeceği yerler var fakat .. yüzyüze mülakat herzaman daha iyi olr .. bizde kadro tamam ...fakat diğer arkadaşlarda durum nedir bilmiyorum ...
        Next&Nextstar
        EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

bugün mesajı görüp arif bey aradı yüksel eloktronikten arif yüzyüze görüşüyorlar cv sinide göndermiş bakalım bekliyoruz iyi haberleri biraz sitem yaptım kusura bakmayın arkadaşlar
          AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

ramis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            benim oglum kocaeli eloktronik bölümü bitirdi 2002 yıl mezunu kocaelinde iki yıl modül imalatında calıştı askerlik bitincede atasehirde güvenlik sistemleri alarm tamir ve kurs vererek türkiyenin her yerini gezdi 10 gün önce patronuyla tartışmış ve istifa etmiş şimdi işşiz sizden ricam bize yardımcı olmanız
            form dostları insanlar ne için calışırlar gelecek ve cocukları icin deyilmi gecen ay sizlerden bile yardım istedim sagolsunlar ilgilendi arkadaşlar fakat sonuç olumsuz daha bir iş bulunamadı akşam cok canım sıkıldı oglumu aradım iki kere cep tel kapalı acaba biş şeymi oldu diye bu sefer ev tel aradım 1 kez cevap yok saat te 10 gibi neyse herhalde bir yere gittiler diye düşündüm aradan 1 saat kadar süre geçti oglum aradı ve nededi dersiniz beni evden niye rahatsız ediyorsunuz eşim evde 1.5 aylık hamile ya cocuk düşseydi ne olacak cep kapalıysa beni evden sakın aramayın eşim korkuyor çünki yalnız kalıyor bu arada kendisi ayrıca piyanist org ta calıyor akşamda programı varmış bir dügünde şaşırdım ve hiç bir söyleyemeden tel kapattım akşamdan beri düşünüyorum ben nerde hata yaptım diye ama bulamadım ve sizlerle paylaşmak istedim sizler ne diyorsunuz bilginiz vardır en azından nasıl davranmalıyım.
            AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X