• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey WeTek Play 2 - LibreELEC 8.0 by Codesnake

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Donanım Hızlandırmayı kontrol ettin mi abi?

Sevgiler...

Yorum yap

Evet kontrol ettim.Donanım hızlandırmayı ve deinterlace yonteminide kapatıyorum yine aynı.Yeniden başlatınca biraz düzeliyor bir süre sonra tekrar başlıyor.
      BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

04-05-2017 Codesnake Libreelec Builds

Codesnake Libreelec Builds 04-05-2017

What's new in this build:
        * Fix bookmark thumbnails creation when playing a video with amcodec.

SD Kart
        http://codesnake.libreelec.tv/builds...0.1.cs2.img.gz
        Manuel Update
        http://codesnake.libreelec.tv/builds...-8.0.1.cs2.tar
        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

LibreELEC 8.0.2.cs2 for WeTek Play 2

SD-card image: http://codesnake.libreelec.tv/builds...0.2.cs1.img.gz

TAR update: http://codesnake.libreelec.tv/builds...0.2.cs1.img.gz

* Based on LibreELEC 8.0.2
          * Fix HW video acceleration
          * Fix media_build support

Last update: Jun 20 2017

Yorum yap

Benim imaj gelmiş.

Yorum yap

sayın üstatlar bu libreelec deki backup ve imajların hangisi daha kolay ve daha kullanışlı mesela krıpton adını teleffoz edemediğim backup lar ozkaradag ın verdiği backopu kullanıyorum saygılar

Yorum yap

furkan 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                sayın üstatlar bu libreelec deki backup ve imajların hangisi daha kolay ve daha kullanışlı mesela krıpton adını teleffoz edemediğim backup lar ozkaradag ın verdiği backopu kullanıyorum saygılar
                Krypton en son 17.3 yükseldi sade bir imaj kullanıp kendime göre düzenlerim dersen bunu indir kendine göre düzenle ama görsel olarak imaj kullanmak istiyorum dersen @ozkaradag hocamızın backup ı çok güzel yok ben bütün imajları denemek istiyorum dersen bu http://www.mach1digital.com/mach1for...play.php?f=569 linkteki image leri deneyebilirsin kendine göre görsellik yaratabilirsin
                saygılar
                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

@ozkaradag dostum şu @kszaq'ın verdiği imajı kullanıyormusun?Öncekilerde tuner driverları yoktu sadece mediaplayer olarak kullanılıyordu.Şimdi tuner driverınıda vermiş yükledim oldukca güzel çalışıyor.Kanal geçişleri hızlı,görüntü kalitesi bir tık yukarıda,mediaplayer olarak dahada başarılı olmuş.

Herkese iyi bayramlar dilerim.Sevgi ve dostlukla kalın.

Yorum yap

Bugün yarın ona geçeceğim, bayramda yoktum malum.

Ancak Kszaq gerçekten işin eğli, optimizeleri, yenilikleri cidden noktalık oluyor. Marka yani firmalardan bağımsız olduğu için de her şeyi denemekten kaçınmıyor.
                    Bu huyu hakikaten çok güzel.

Düşünsenize bir tane (misal) E2 altyapısı var ve DM'den, Vu+'dan, GB'den bağımsız imaj verip kullanıcılar isterse kullanıyor.
                    Aradığım şey bu aslında, Linux'un özgürlüğü bu olmalı.

Sevgiler...

Yorum yap

Şimdi @kszaq'ın verdiği 6.22.2017 tarihli imajı kullanıyorum çok daha stabil çalışıyor.Yeni imaj vermiş bakalım onu deneyeceğim.Onda inşallah tuner driverları vardır.

Yorum yap

Var sanırım, bugün yorgun olmasam anlatımlı güzel bir konu açacaktım da yarına kaldı artık.

Sevgiler...

Yorum yap

Yükledim tuner mevcut.

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Yükledim tuner mevcut.
                            Imajin orijinal linki varsa incelemek uzere paylasabilir misiniz.

Selamlar.

Yorum yap

http://kszaq.libreelec.tv/s905/
                              Linkteki "8.0.2d/" blümündeki LibreELEC-S905.arm-8.0-8.0.2d.img.gz imajı yükleyin.Daha sonra "device_trees/" bölüm altında "s905" var buradan da "gxbb_p200_2G_wetek_play_2.dtb" indirip adını "dtb.img" olarak değiştirip imajı yüklediğiniz SD kart içindeki "dtb.img" dosyası ile değiştirip WetekPlay2 ye takıp çalıştırın.Sonrası diğer LibreElec'ler gibi.

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                http://kszaq.libreelec.tv/s905/
                                Linkteki "8.0.2d/" blümündeki LibreELEC-S905.arm-8.0-8.0.2d.img.gz imajı yükleyin.Daha sonra "device_trees/" bölüm altında "s905" var buradan da "gxbb_p200_2G_wetek_play_2.dtb" indirip adını "dtb.img" olarak değiştirip imajı yüklediğiniz SD kart içindeki "dtb.img" dosyası ile değiştirip WetekPlay2 ye takıp çalıştırın.Sonrası diğer LibreElec'ler gibi.
                                Deneme amaçlı kurmak istedim aşağıdaki resimdeki yazıdan sonra hiç ilerlemedi imajı bir kaç sefer tekrar msd karta yazdırdım her seferinde
                                aynı oldu

saygılar
                                Eklenen Dosyalar
                                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                                Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X