• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NextWave YE-10000XFTA / YE-10000XCI TPS/S*XWiev yazılımı

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ucuz cihaz üretmiycekler millete üretince böyle oluyor arkadaş bir kere bu cihazlar ucuz otel ve pansiyon icin ...kullanacaksan yüksek modelini al.... her kes cıkartıyor hiç birşey olmaz ama adı next olunca pislik atmaya bayılıyorlar... cep tel örnek alın azıcık iki ayda bir nasıl yüksek model icin uğraşıyorsunuz..bu insanlarda modeli geçmiş cihazlar icin o kadar emek sarfediyorlar üstüne bir okadarda laf el insaffff yaaaa
    AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

vay vay savaş ha ... terbiye sınırlarını aşmadan cevap vereceğim...
      1-uzman bey sizi ayıplıyorum:"sürekli aşağılayıcı mesajlarından bıktım hiçbirşey açmıyorsa cihazı çöpe atarsın ayrıca 290806 yazılımı atarsanız polsatları ve biss kanallarını izlersiniz" nedemek yahu... hiç next gibi bir cihaz çöpe atılırmı? madem sen atıyosun o zaman cihazı alanların düşüncelerini de mi atıyosun... BEN NEXTİ ÇÖPE ATMAM.... o cihazı değil hiçbir nexti atmam . bu tavrın çok incitici...bakacak olursan benim tüm cihazlarım NEXT ve gelecekte alacağım cihazlarda NEXT olacak... seni bilmem....
      2-gelelim ramise..."ucuz cihaz üretmiycekler millete üretince böyle oluyor arkadaş " ne demek yahu... cihazı ucuz ve işe yaramaz olarakmı nitelendiriyorsun... ayıp... nextin ucuzu ve işe yaramayanı yok hemşerim... o cihaz o anki istekler ve teknikler doğrultusunda üretilmiştir. NEXT ucuz ve işe yaramayan cihaz üretmez...
      3- benim tavrım açık ve net oda bu cihaza uzun zamandır yazılımın üretilmemesi... oda bu yazılımı üreten veya üretmek isteyenlerin bu cihaza özen göstermeyip güncel yeni cihazlara yazılım üretmesi... yalanmı? bundan gocunacak birşey yok... yazılım varmı? yoook. o halde?... yani yazılım üretilmeyebilir.. bu cihazı alanlarda gayet doğal serzenişte bulunabilir... bu site ne senin nede ötekinin... bu site HEPİMİZİN... öyle olmasa üye kaydı yapılmaz sadece ikinizin borusu öterdi... olmadığına göre söyleme hakkımız var... ayrıca bunları yazarken NEXTİ de kötülemiyoz ... ne diyoz yazılım yok diyoz... size 100 lerce yazılım desteği olmayan cihaz söyleyebilirim... onlar niye burada yazmıyo... çünkü bura onun yeri değil... burada yazıyosak sen niye celalleniyon onu anlamadım....
      sonuç olarak şunu söylemek istiyorum... : bu site bu cihazın yazılımı hakkındaki görüşlerin belirtildiği bir yer ve herkes olumlu olumsuz tüm düşüncelerini elbet söyleyecek....sadece olumlu görüş diye bişey olamaz... öyle bir siteyede yalaka site denir... oysa MACH1DİGİTAL.... böyle bir site değil ve olamaz... benim tüm mesajlarımı incelerseniz en az 50 kere teşekkür ve harikasınız demişimdir... kalanlarında da eksik ve olmayanları belirtmişimdir... işte sizin gibi eleştiriye tahammülü olmayan gelişmeyi sevmeyen kimseler yüzünden insanların sitemize olan inancını kaybetmelerine de izin vermeyeceğim.... beni banlayabilirsiniz... yeni adla girerim... onuda engelleyebilirisiniz... başka yöntemlerle girerim... asla söylememe engel olamazsınız... olabilmeniz için siteyi kapatmanız lazım... oysa benim bildiğim site hele hele bu site sizin gibi insanları değil NEXTİN BAŞARISINI İSTEYEN insanların girdiği yer... onun için lütfen susun ve eleştirilere cevap vereceğinize yazılım üretin..... UZMAN HOCAM SİZİNDE YAPTIĞINIZ HİZMETLERE TEŞEKKÜR EDER DİĞER YAZILIMLARINIZI BEKLERken bir heyecan anında söylediğiniz bu sözleri dikkate almıyorum....

Yorum yap

ucuz cihazı biz elektronikciler istiyoruz next ten çünki piyasada o kadar cok rekabet varki biz elektronikci olarak yetişemiyoruz.... bu cihazları yani ucuz olanları tek canakta kullanıyoruz ve satarkende bunu ayrıca söylüyorum ben şahsen eger çift canakta seyredecem diyorsa ben asla satmadım bu seriyi cünki fazla birşey beklenmez bekleyemeyiz işe yaramaz demiyorum cihazı cocuk odasına veya mutfaga koy yerli kanallar için kullanın ucuzsa vardır bir hikmeti pahalıysa yine vardır bir hikmeti bilmiyorum acıklayabildimmi arkadaşım
        AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

Öncelİkle Ben Cİhazimi Alirken BÖyle Bİr Uyari Almadim... Sİz BelİrtyormuŞsunuz Bu Sİzİn DÜrÜstlÜĞÜnÜzÜn GÖstergesİ TeŞekkÜr Ederİz... Ayrica Yİne Tekrarliyorum Ucuz Ve Kalİtesİz Next Yoktur.

Yorum yap

teşekkürler ellerinize saglık

Yorum yap

hüseyindeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              teşekkürler ellerinize saglık
              ne için eline sağlık dedin anlamadım... yazılımsa yokki eline sağlık... yok bizim tartışmaysa ona niye sağlık? yok tartışmayı kapamak içinse SENİN ELİNE SAĞLIK bize (no sağlık ) anlamadım ama ben sanırım senin klasik lafına karşılık şunu söylemek istiyorum... İLERDE BİZE YAZILIM DESTEĞİ VERECEK TÜM USTALARIN ELİNE VE GÖNLÜNE SAĞLIK....................

Yorum yap

sn uzman biss bölümüne nasıl girebilirim acaba. menü 7799 yapıyorum olmuyor.

Yorum yap

sn uzman ordamısınız, yada bu sorunun cevabını bilen başka biri yokmu?

Yorum yap

arkadaşlar ben şu anda atıyorum yazılımı bakalım açcak mı turksat3A aratıyorum baya kanal buldu bakalım kanalları açcak mı?

Yorum yap

cihazınıza yazılım atıldıktan sonra cihazınızdaki menü bölümünden 7799 yazarak şifreleri çözme işlemini aktif hale getirin... kontrolü yine modül bölümünden keleri görerek kontrol edin... cihazınızın üzerindeki renkli tuşlar ile seca-irdeto-bis gibi sistemi secin ve o sistem içerisinde eğer ilgili şifre yoksa üzerine gelip ok. yapın ve 1 tuşu ile yeni şifreleri girin ve kaydedin bu kadar....

Yorum yap

yazılım için teşekkürler saygılar
                        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

hangi yazılım

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          yazılım için teşekkürler saygılar
                          yahu yazılımmı varda biz görmüyoz.... yeni yazılım yooooooooooooooooooooooooooooooooooookkk .......... olmadığı için teşekkür etmenizi de anlayamadımmmmmmmmmm...

Yorum yap

Slmlar iyi çalışmalar dilerim.
                            NextWave YE10000XFAT yazılımını attım.ardından güncel kanal listini yükledim,fabrika ayarlarına döndürdüm.Herşey normal fakat sinyal yok uyarısı alıyorum tüm kanallarda.Hangi ayarları yapmam gerekiyor.Şimdiden vereceğiniz bilgiler için çok teşkkür ederim.Saygı ve Sevgilerimle.

Yorum yap

öncelikle yanlış yere yazıyosun... arıza içinde lnb. ayarlarını kontrol et farklı seç sinyal çıkacaktır...

Yorum yap

10000 fta yazilim yokmu..

Arkadaşlar uzun zamandır 10000 fta için yeni yazılım yayınlanmıyor.. şifreli hiçbir kanalı izleyemiyoruz. Chase Pack+Bayb Tv+ XXL gibi kanalların şifrelerini çözebilen cihaz biliyormusunuz. Yani şifreli kanalları başka uydu alıcıları ile izlenebiliniyormu. Konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilirmi..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X