• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Nrec Seri 17.04.2008 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

benim cihazın nerde durduğunun fotososunu çekip yolluyayım, çocukların odasına kurdum orda çok iyi iş görüyor.ister çıksın ister çıkmasın artık yazılımda beklemiyorum, çünkü başka cihaz aldım,ama durumu olmayan arkadaşlar için üzülüyorum,inşallah bu seriyede gereken önem verilir.
    next ye 2000 cx süper plus usbsiz
    dreambox 500s

Yorum yap

süper 2000 nrec polsat otomu oto olan henüz cıkmadımı
      AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

nrec cihazı olanlar artık isyan etmeyin. Nrec ler tarih oldu. Yeni cihaz almanız lazım. Olan kanalları izleyin olup bitsin. Ben oyle yapıyorum nrec e yazılım falan atmıyorum. Bu arada nrec lerin görüntu kalitesi qnec lere gore daha iyi oldugunu belirtmek lazım.

Yorum yap

YE 2000 SUPER X PLUS cihaz için hangi yazılımı atmam gerekir arkadaşlar. Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Herşey gönlünüzce olsun. Saygılar.

Yorum yap

bilgehancem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            YE 2000 SUPER X PLUS cihaz için hangi yazılımı atmam gerekir arkadaşlar. Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Herşey gönlünüzce olsun. Saygılar.
            http://www.mach1digital.com/mach1for...1&d=1208784400

Bunu at.

Yorum yap

bize yeni yazılım yokmu

Yorum yap

Daha çok beklersin

Yorum yap

yazılıma teşekkürler

Yorum yap

neye tesekkur ediyorsun

Yorum yap

dallamal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      neye tesekkur ediyorsun
                      Neye teşekkür etmesi gerektiğini sana mı sorsun??

Yorum yap

yazılım çıktı ama geri gitti herhalde yenisi yakında gelir eksikler giderildikten sonra
                        teşekkürler

Yorum yap

bugün nreclerede yazılım gelir heralde.
                          next ye 2000 cx süper plus usbsiz
                          dreambox 500s

Yorum yap

dallamal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            nrec cihazı olanlar artık isyan etmeyin. Nrec ler tarih oldu. Yeni cihaz almanız lazım. Olan kanalları izleyin olup bitsin. Ben oyle yapıyorum nrec e yazılım falan atmıyorum. Bu arada nrec lerin görüntu kalitesi qnec lere gore daha iyi oldugunu belirtmek lazım.
                            nreclerede yazılım gelicek biliyoruz hep geldi ustalarda yazılımı vericeklerdir beklemedeyiz.

Yorum yap

elimde next ye 2000 fta cihaz var 17.06.08 yazılımı yüklerken hata oluştu ve cihaz açılmıyor p+ tuşuna basınca 0030 yazıyor cihazı nasıl kurtarabilirim...

Yorum yap

tastekinahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                elimde next ye 2000 fta cihaz var 17.06.08 yazılımı yüklerken hata oluştu ve cihaz açılmıyor p+ tuşuna basınca 0030 yazıyor cihazı nasıl kurtarabilirim...
                                hangi model
                                AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X