• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Usbli Seri 5.2.2008 Tps Auto Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Dieğer sayfalardaki yazılarda bazı arkadaşlar silinmez diye yazmışlar.

Yorum yap

• Arkadaşım yapılacak bir şey yok eğer yazılımı yüklersen mecburen tekrar YAPILANDIRMAN
      gerekir. YADA ( Yazılımı YÜKLEMEYECEKSİN)
      NOT: Eğer bir önceki yazılımda isen SİLİNMEZ....
      MACHİNA - 3-D
      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• 115a yazılımının üstüne 116 yı yüklesem dahasonra 117 yazılımını yüklersem olurmu? teşekkürler

Yorum yap

• olur
          UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

• Tasarım hocama teşekkür ederim.İyi çalışmalar.

Yorum yap

• tasarım üstadım merhaba,
              yeni yazılımı yükledim yeni sofcamı da yükledim ancak şimdi fox tv de maç yayınlarını seyredemiyorum. yardımlarınızı rica ederim.
              syg.

Yorum yap

• http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996

Super_Plus yazanı tekrar at.

Yorum yap

• bu yazıllımda dikkatimi çeken kanal taşıma olayı çok hızlı önceki yazılımlarda 3-4 dakika bekliyorduk emekleri geçen herkeze çok teşekkür ediyorum
                  Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                  Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• yeni yazılımı yükledikten sonra ligtv yayınında sorun yaşıyorum (şöyle anlatayım..yayın donuyor ve şifreli kanal yazıyor kanal değiştirdikten sonra tekrar normal yayına dönüyor ) yazılımla alakalı bir durum mu bu yoksa ligtv yayınından kaynaklanan bir sorun mu var ?

Yorum yap

• yes1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      yeni yazılımı yükledikten sonra ligtv yayınında sorun yaşıyorum (şöyle anlatayım..yayın donuyor ve şifreli kanal yazıyor kanal değiştirdikten sonra tekrar normal yayına dönüyor ) yazılımla alakalı bir durum mu bu yoksa ligtv yayınından kaynaklanan bir sorun mu var ?
                      Yazılımı attıktan sonra kanal bilgilerini resetlediniz mi? Eğer resetlemediyseniz, resetleyip tekrar kurun belki sorun düzelebilir.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Yazılımı attıktan sonra kanal bilgilerini resetlediniz mi? Eğer resetlemediyseniz, resetleyip tekrar kurun belki sorun düzelebilir.
                        Evet resetlendi..

Yorum yap

• Receiverin yanında elektronik başka alet varsa ondan da etkilenebilir. Ayrıca bugün Fenerbahçe'nin maçı vardı. Digiturk, Fenerbahçe'nin maçlarında daha sık şifre değiştirir. Bu şifre değişimine receiver ayak uyduramamış olabilir.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Receiverin yanında elektronik başka alet varsa ondan da etkilenebilir. Ayrıca bugün Fenerbahçe'nin maçı vardı. Digiturk, Fenerbahçe'nin maçlarında daha sık şifre değiştirir. Bu şifre değişimine receiver ayak uyduramamış olabilir.
                            yanında elektronik alet var (telsiz telefon ) ama daha önce böyle bir sorun olmuyordu..(2 senedir bu şekilde kullanıyorum))..Bjk maçında sorun yoktu ama gs ve FB maçlarında donma oldu..

Yorum yap

• Ben bu yazlımı yukledım yanlız bı sorun var ses var görüntü yok nasıl düzeleceği hakkında bilgisi olan varmı aceba

Yorum yap

• followme83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Ben bu yazlımı yukledım yanlız bı sorun var ses var görüntü yok nasıl düzeleceği hakkında bilgisi olan varmı aceba
                                Scart kablon yerine tam oturmamıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X