• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

kayitda donma neden olur

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• kayitda donma neden olur

hayirli akşamlar,yeni konu acmak zorunda kaldiğim için özür dilerim,bugün uzun süreli kayit yapmak istedim show tv de cihaz 450 mb dan sonra dondu ve hiçbir işlem yapmaz oldu,kayidida durdurdu tabiki,arkadan açip kapadiktan sonra tekrar help tuşuna bastiğim zaman kayid yapmayip görüntüyü tekrar dondurdu,hdd çikarip taktiktan sonra ayni işlemi tekrar yaptim ama yine dondu ve makina kitlendi bunu neden yapar hdd ikiye böldüm 32 ve 48 diye anlamiyorum gayet güzel başliyor kayida ama ileride donuyor yaşayan arkadaşlardan yardim istiyorum,şimdiden teşekkür ederim,saygılar

bu arada 8 dakikalik kayit 450 mb gözüküyor bu normalmi anliyamadim,bundan sonra donma yapiyor,saygılar

Yorum yap

angora Nickli Üyeden Alıntı
      bu arada 8 dakikalik kayit 450 mb gözüküyor bu normalmi anliyamadim,bundan sonra donma yapiyor,saygılar
      ben 250 mb kartı denediğimde 5 dakka kayıt yaptı.normaldir.donmayagelince hd ne markabazı markalarda bu sorun olabiliyor.saygılar
      --------Eller bene beg diyormuş nedim,
      ben senin bene bir ola deyişini istirem.
      ---------

Yorum yap

samsung 80 gb hdd kullaniyorum,kayit başinda herhangi birşey yok 8 dakika sonra donup kaliyor makinayi acip kapatmak zorunda kaliyorum,saygılar

Yorum yap

bazı kanallardada böle donma ve takılmalar olabiliyor bilginize.

Yorum yap

Yaa evet arkadaşlar yaa bende 2gb kingston flash bellek var bendede kayıt esnasında bazen hata veriyor 21.10 yazılımı var acaba 19.10 yazılımına dönsem sorun hallolurmu?bu arada bütün kanallarda yapmıyor bazısında yapıyor ve kayıt esnasında ekran donup kalıyor

Yorum yap

Hdd diskin yada memory stick yavaşsa yapar donma hızlı model kullanırsan yapmaz hiçbir kanalda

Yorum yap

doktor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Hdd diskin yada memory stick yavaşsa yapar donma hızlı model kullanırsan yapmaz hiçbir kanalda
                Hocam benim Smartdisk pro HDD 80 Gb 5400 RPM 8 MB Fakat benimkindede Bazı turksat kanallarında(atv,kanald,stv,ntv,trt gibi) Donma ve takılma oluyor acaba verdiğim özellik hız olarak yeterli değilmi?

Yorum yap

20Gb Seagate HDD ile bende aynı sorunu yaşadım daha doğrusu donma değil ama kesilmeler yapıyordu. 10GB Western Digital HDD ile şu anda yaptığım kayıtlarda bir sorun yok. Disklerin kalitesi okuma yazma hızlarıyla ilgili. Ayrıca HDD nin performansıylada ilgili olarak değişebiliyor. Aynı model 256 Kingston USB Memorylerde bile birinde sorun yokken diğerinde sorun çıkarma gibi durumlar oluşuyor.

Saygılar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X