• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 5512 Fmb 4.1.2006 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

hocam teşekkürler ellerinize sağlık

Yorum yap

teşekkürler hocam çalışmalarında başarılar . İyi günler
      BANSAT

Yorum yap

iyi çalışmalar her zaman böyle olsa yazılım yükleyince kanal bilgileri silinmese

Yorum yap

eline sağlık hocam..
          (¯`'•.¸¯`'•.¸, ________________ , .•'´¯) .•'´¯)
          (¯`'•.¸¯`'•.¸««««««««««»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)
          ----==>>>>--->Kaon Sunny Team TR & Ar/ge Club Turkey<---<<<<==----
          (_¸.•'´_¸.•'´««««««««««»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)
          (_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Teknik konularda pm atmayın foruma yazın birlikte çözüm bulalım..!

Yorum yap

hotbord Nickli Üyeden Alıntı
            iyi çalışmalar her zaman böyle olsa yazılım yükleyince kanal bilgileri silinmese
            Kanal silinmesi sadece altyapıda köklü bir değişiklik modifiye olduğunda olur her zaman değil ...
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 usta astra 19 derecedeki seca 006a açılmıyor.bilginize.nedeni ne olabilir.yardımlarınız için tşk.

Yorum yap

Arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz Benim cihazım Nexs 2500 cı pulus FMB 702 d Sot cam proğramı ve 5512 proğramınıda indirdim sot cam daki çekiç işaretine basıp com 1-2 yi seçiyorum ancak hata veriyor ne yapmamlazım yardımcı olurmusunuz.Şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

Arkadaşlar benim cihazım 2500 dpcı pulus fmb 702d bu proğramı indirdim.hangi softcam la ve nasıl yükleme yapacam .bana bu konuda yardım edermisiniz

Yorum yap

şakir Nickli Üyeden Alıntı
                    Arkadaşlar benim cihazım 2500 dpcı pulus fmb 702d bu proğramı indirdim.hangi softcam la ve nasıl yükleme yapacam .bana bu konuda yardım edermisiniz
                    arkadaşım pc ling yükleme loaderini indir yazılımını indir com ayarlarını yap up kalem işareti olan seçenekten gönder şayet cihaz yazılımı almaz ise cihazın p+ tuşuna basılı iken fişi pirize tak cihaz ön displayde 0030 yazacaktır com girişini ayarla yükleme loaderin ampül kısmından yazılımı gönder yazılım attıkdan sonra (NextPlusNew Emu Keys ) indir pc ling yükleme loaderinin en üstünde buluna caskey seçeneğinden emu keys,side gönder cihaza
                    kolay gelsin..

Yorum yap

cıhazım next fmb ampulden702d010406 attım. (BİRKA&#199; DEFA) pc link 02.0i kullanarak nextplusNEW EMUKEYS D+ 13 ocak 2006 deniyorum cas keyden makina connec g&#246;r&#252;nsede kilitlenip atmıyor. yeniden yeniden denedim ama bir netice cıkmadı. saatin yanıp s&#246;nen imleci duruyor. Bir m&#252;ddet sonra transfer hatası geliyor. MAKINA ESKI CAS KEYLER İLE CALIŞIR DURUMDA AMA YENİ CAS KEYLER Y&#220;KLEYEMEYEN BİR CAHİLE YARDIM. TEŞEKK&#220;R....

Yorum yap

haydaredirne Nickli Üyeden Alıntı
                        cıhazım next fmb ampulden702d010406 attım. (BİRKAÇ DEFA) pc link 02.0i kullanarak nextplusNEW EMUKEYS D+ 13 ocak 2006 deniyorum cas keyden makina connec görünsede kilitlenip atmıyor. yeniden yeniden denedim ama bir netice cıkmadı. saatin yanıp sönen imleci duruyor. Bir müddet sonra transfer hatası geliyor. MAKINA ESKI CAS KEYLER İLE CALIŞIR DURUMDA AMA YENİ CAS KEYLER YÜKLEYEMEYEN BİR CAHİLE YARDIM. TEŞEKKÜR....
                        arkadaşım cihazına doğru yazılımı attıysa cihazını resetle ve caskeyden softcam keyi atmayı tekrar dene yanlız emuyu açmayı unutma

Yorum yap

haydaredirne Nickli Üyeden Alıntı
                          cıhazım next fmb ampulden702d010406 attım. (BİRKAÇ DEFA) pc link 02.0i kullanarak nextplusNEW EMUKEYS D+ 13 ocak 2006 deniyorum cas keyden makina connec görünsede kilitlenip atmıyor. yeniden yeniden denedim ama bir netice cıkmadı. saatin yanıp sönen imleci duruyor. Bir müddet sonra transfer hatası geliyor. MAKINA ESKI CAS KEYLER İLE CALIŞIR DURUMDA AMA YENİ CAS KEYLER YÜKLEYEMEYEN BİR CAHİLE YARDIM. TEŞEKKÜR....
                          Sorun PCLink yukleme programından kaynaklanıyor win98 icin verilen editor kullan sorun olmayacaktır..

Yorum yap

Mr_MeMo™ Nickli Üyeden Alıntı
                            Sorun PCLink yukleme programından kaynaklanıyor win98 icin verilen editor kullan sorun olmayacaktır..
                            Kastedilen IS_lınk 1.1 programı ise onunla makına com 1 com 2 ile de connect olmuyor bilgisayarım amd 64 tabanlı islemcili windows xp kullanan bir makina teşekkürler...

Yorum yap

Sayın ustalarım
                              Bende Next 2500 dpcı plus receıver var bu zamana kadar yeni yazılımlarla ıligili hi&#231;bir sorunum olmadı Ancak 702 c ve 702 d yazılımında; Hotbird 10949 v 27500 deki cartoon network &#252; a&#231;madı Diğer nextlerde (Gerekse fmb ve inf li olanlarda ) bu tv a&#231;ılmaktadır. Bu hususta bilgi alabilirmiyim
                              Saygılar

Yorum yap

Yeni yazılımlar verildiğinden konu kapatılmıştır.

buradan takip ediniz
                                http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=5379
                                www.teknoshare.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X