• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Artık buradayım.....

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Hergün buraya baka baka bir hal olduk. ha çıktı ha çıkacak diye.

Yetiş ya DOKTOR yeşim ya ilgili :-)

Yorum yap

diğer cihazlarda 19.93 çıktı next hala yok

Yorum yap

Yazılımın çıkması önemli değil neler yapıldığı önemli yani Dobratech için köklü değişiklilerden bahsediliyor gerçekleşmesi hepimizin ortak beklentisi bekleyip göreceğiz.
        NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

cokof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Yazılımın çıkması önemli değil neler yapıldığı önemli yani Dobratech için köklü değişiklilerden bahsediliyor gerçekleşmesi hepimizin ortak beklentisi bekleyip göreceğiz.
          haklısın temennimiz işallah iyi olur

Yorum yap

haziran sonu geldi, yazılımla ilgili olumlu-olumsuz çalışma yapan arkadaşlar bilgi verirse sayfalar dolusu gereksiz yazışma olmaz diye düşünüyorum.

Yorum yap

jarno trulli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              haziran sonu geldi, yazılımla ilgili olumlu-olumsuz çalışma yapan arkadaşlar bilgi verirse sayfalar dolusu gereksiz yazışma olmaz diye düşünüyorum.
              evet bende sana katılıyorum.ama az önce arayıp yetkililerden bilgi aldım yazılımın hazır olduğunu 1-2 gün içinde verileceğini söyledi.sabırla bekliyoruz.sonunda yüzümüz gülecek.

Yorum yap

slm arkadaşlar hergün bir ümitle forma giriyoruz yazılım gelmiştir diye ama baktığımızda yine yazılım yok hadi yarın gelir diye bir sonraki günü bekliyorum ama bir sonraki güne baktığım dada sonuç yine aynı yazılım felanda geleceği yok kendi adıma söylüyorum cihazı satmaya karar verdim alan varsa konuşuruz uygun bir fiyatla
                VU+DUO TWİN LİNUX HDTV
                NEXT MACHINA 3D
                DİGİTURK CAM MODÜL FULL
                TİVİBU FULL PAKET
                120cm BİLSAT MOTORLU ÇANAK
                VESTEL 106 CM terenova 3D
                vestiyer 500 gb hdd
                D SMART MODÜL FULL

Yorum yap

arkadaşlar panik yapmayın hemen cihazı satmaya kalkmayın.. ikincisi bu işi yapanlar hemen bir açıklama yapsın yazılım hangi aşamaya gelindi durum nedir. hangi testler yapılıyor
                  next machina 3d

Yorum yap

m1ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşlar panik yapmayın hemen cihazı satmaya kalkmayın.. ikincisi bu işi yapanlar hemen bir açıklama yapsın yazılım hangi aşamaya gelindi durum nedir. hangi testler yapılıyor
                    durumda hiç bişey olmaz kardeş bu cihazın başı neyse sonuda odur kutunun üstüne bi linux yazdılar sattılar tabi biz kullanıcılarda hemen koşup aldık ama next 2000 hd yle aynı cihaz işte ne farkı var hiç bi fark da yok dediyim gibi arkadaşlar next dobratech cihaz almayı düşünen varsa ben satmaya hazırım zararına yeterki kurtulam bu cihazdan alırken ne hevesle almıştık ama işte olmuyormuş next in cihazı bu işte açılması bi dert kanal deyişmesi sorunlu 30 tl ye aldığım cihazda daha erken kanal deyişiyor herkese saygılar.
                    VU+DUO TWİN LİNUX HDTV
                    NEXT MACHINA 3D
                    DİGİTURK CAM MODÜL FULL
                    TİVİBU FULL PAKET
                    vestiyer 500 gb hdd
                    D SMART MODÜL FULL

Yorum yap

gazisinan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      durumda hiç bişey olmaz kardeş bu cihazın başı neyse sonuda odur kutunun üstüne bi linux yazdılar sattılar tabi biz kullanıcılarda hemen koşup aldık ama next 2000 hd yle aynı cihaz işte ne farkı var hiç bi fark da yok dediyim gibi arkadaşlar next dobratech cihaz almayı düşünen varsa ben satmaya hazırım zararına yeterki kurtulam bu cihazdan alırken ne hevesle almıştık ama işte olmuyormuş next in cihazı bu işte açılması bi dert kanal deyişmesi sorunlu 30 tl ye aldığım cihazda daha erken kanal deyişiyor herkese saygılar.
                      next in cihazı bu işte açılması bi dert...

İşletim sistemi nasıl çalışır neler yuklenir bi habersiniz heralde .. Dm 800 vs bi cihaz kullanmış olsanız nasıl açıldıgını görürdünüz..

Dobratech cihaz yazılımının tabanında değişiklikler var bir kaç gün içinde yazılım verilecek.

30 tl ye aldıgım cihaz deyip karşılaştırma yapabileceğiniz bir cihaz değil. Olmadığını sizde biliyorsunuz.Boş konuşmalara yazmalara gerek yok. Ne istiyorsun cihazına madem öyle zararına satacaksın...
                      Computer High Engineer
                      Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
                      Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
                      Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

ara bir görünüp 3-5 gün içinde yazılım çıkacak diye 4 aydır bizi uyutuyorlar bu next firmasına yazıklar olsun bize linux diye stardart yazılım cıhazı kakaladı helal olsun bundan sonra yeni adlar altın da yeni bir cıhaz daha çıkarıır ve biraz da başkalarını kandırır bu böyle devam eder

Yorum yap

Yanlış adrestesin burda kimse gaza gelmez yediremezsin başka kapıya.
                          NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

muha68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            ara bir görünüp 3-5 gün içinde yazılım çıkacak diye 4 aydır bizi uyutuyorlar bu next firmasına yazıklar olsun bize linux diye stardart yazılım cıhazı kakaladı helal olsun bundan sonra yeni adlar altın da yeni bir cıhaz daha çıkarıır ve biraz da başkalarını kandırır bu böyle devam eder
                            18500 Hd son yazılım ile ccam da sorunsuz çalışıyor. Amacın sdc ccam da sorunsuz cihaz ise son yazılı at ve kullan. D-SMART MODÜLSÜZ FİYATI 300 -320 TL civarında. Yada dobra için bekleyin. Bir sorun olmasada isi bukadar beklemezdik. Emin ol yazılım grubu canla başla çalışıyordur. Ben müşterilerime yaklaşık 10 tane dobra sattım. Eğer dobratech düzelmezse isteyen müşterilerimiz cihazını değiştireceğim. Next herzaman malının arkasında durmuştur. Stress yapmayın lütfen..

Yorum yap

cokof Nickli Üyeden Alıntı
                              Yanlış adrestesin burda kimse gaza gelmez yediremezsin başka kapıya.
                              kardesim ben kimseyigaza falan getirmiyorum ben NEXT zedeyim hani benimuyducu bekle next yenimakina çıkaracak mükemmel dedi ben 800 dm alacaktım beni vazgecirdi 1 ayfalan bekledim dobratech aldım keşke almayaydım 4 aydır makina işkence çektiriyor

dobra dobra konuşun bu makina hd dışında 10 yıl öncekimakinelerden ne farkı var adamlar makinayı bilgisayar gibi yapmış bir incelesin NEXT firması

Yorum yap

Mrdp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                next in cihazı bu işte açılması bi dert...

İşletim sistemi nasıl çalışır neler yuklenir bi habersiniz heralde .. Dm 800 vs bi cihaz kullanmış olsanız nasıl açıldıgını görürdünüz..

Dobratech cihaz yazılımının tabanında değişiklikler var bir kaç gün içinde yazılım verilecek.

30 tl ye aldıgım cihaz deyip karşılaştırma yapabileceğiniz bir cihaz değil. Olmadığını sizde biliyorsunuz.Boş konuşmalara yazmalara gerek yok. Ne istiyorsun cihazına madem öyle zararına satacaksın...
                                kardeş ben sadece fikrimi söyledim gel sende dobratech bir kanal aç birde next 200 fta dan bir kanal aç dobratech adamı deli ediyor bekleki kanalı aça ses gelir görüntü gelmez bu parayı verip bu cihazı aldım ki iyi birşey olsun ayrıca ben boş boş konuşmuyorum biraz saygılı olsan iyi olur ben kimseye saygısızlık yapmıyorum sende yapma burası bir form sitesi elbette eleştriler olacak iyilere nasıl övgüler yapılıp alkışlar alınıyorsa iyi olmayan ürünlerde eleştrilecek herkese saygılar....
                                VU+DUO TWİN LİNUX HDTV
                                NEXT MACHINA 3D
                                DİGİTURK CAM MODÜL FULL
                                TİVİBU FULL PAKET
                                vestiyer 500 gb hdd
                                D SMART MODÜL FULL

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X