• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NextStar YE 12500 FTA

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

rohat ne diyim sana... şu mübarek günde ağzın bal yesin.... sanki benim sözlerimi adeta sen söyledin... ama sen söyle ben söyleyim sanırım duyan yok.... belki varda bizi sevmiyorlar... hani bir filmde vardı "usta bunlar eğinlileri sevmiyor" diyorduya işte aynısı" bunlar 10000 cileri sevmiyor"... biraz ağır oldu ama şakası biryana 10000 desteği sıfır... 3. ayda kaldık... inşallah 2008 in 3. ayında yeniden doğarız... (umut dünyası) ''''''!!!!!!!

Yorum yap

kimsenin kimseye destek vermek zorunluluğu yok bunu yapanların özveri ile ve karşılıksız yaptığını biliyorum ve yapılanlara TEŞEKKÜR EDİYORUM... fakatbir teklifim var madem 10000 sayısı sevilmiyor ve habire aynı cihaz farklı rakamlarla çıkıyor bizde karar verelim ve TL. deki gibi 6 sıfırı silelim ve next 0,1 diyelim belki o zaman severler... veya siz kendi yazılımınızı kendiniz yapın işte yöntem ve program diyede bizi teşvik ederler... bak o zaman cihaz nasıl satıyo.... (sayın yöneticilerimiz yukarıdaki yazıları bir eleştiri olarak değil şaka ile karışık yakınma olarak algılarsanız çok seviniriz)

Yorum yap

ykdeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        kimsenin kimseye destek vermek zorunluluğu yok bunu yapanların özveri ile ve karşılıksız yaptığını biliyorum ve yapılanlara TEŞEKKÜR EDİYORUM... fakatbir teklifim var madem 10000 sayısı sevilmiyor ve habire aynı cihaz farklı rakamlarla çıkıyor bizde karar verelim ve TL. deki gibi 6 sıfırı silelim ve next 0,1 diyelim belki o zaman severler... veya siz kendi yazılımınızı kendiniz yapın işte yöntem ve program diyede bizi teşvik ederler... bak o zaman cihaz nasıl satıyo.... (sayın yöneticilerimiz yukarıdaki yazıları bir eleştiri olarak değil şaka ile karışık yakınma olarak algılarsanız çok seviniriz)

çeşit zenginliği önemlidir arkadaşım herkesime hitabetmek gibi bir özelliği olmak NEXT in kalitesini yükseltir sonra next tin en uçuz cihazındaki hızlı tarama hızlı kanal geçişi aynı fiat olan diğer cihazlardan çok üstün

ben satıcı değilim kullanmadığım cihaz kalmadı bu işin hastasıyım
        üstüne cihaz tanımam sonra forum olarak araştır bak en üstün en kaliteli yardımlaşmayı seven bir ortam görmedim

sonra 6 sıfır silipte 0.1 bunlar cihazın satışını engellemez

şimdi şuna bakalım cihazın arıza yaptı her yerde ustası hazır ya biz o cihaza bakmıyoruz bizde proğramı yok gibi bir sorunla karşılaşmıyoruz bu söylediğim zenginlik kelimesi bunlar için geçerlidir

fiyat olarakta nextten çok yüksek fiyatla satılıpta NEXTteki özelliklerin yarısı olmayan markalar var
        buda cihazımız

saygılar sevgiler herkeze iyi pazarlar arkadaşlar

Yorum yap

usb üstadım dediğinin tümüne katılıyor hatta eksik bile yazmışsın diyorum... diyorum diyorum ama hala cihazımın yeni yazılımına ulaşamıyorum... sence haksızmıyım?
          cihazlarımıza birşey diyen yok... bense asla hiçbirşey demiyorum... yazılarıma bakarsan cihazımıza söylenmiş tek bir kelime yok... söylediğim YAZILIM yokluğu yanlışsa yanlış de... yeni cihazlara günlük hatta saatlik yeni yazılımlar var bu cihaza aylardır TIK yok... bari biz yapalım nasıl olduğunu öğretin o da yok haksızmıyım? sanırım biraz daha konuşsam banlanacağım ama olsun nextin 10000 lerine yardımcı oluyum o kitleyi mutlu ediyim banlayın... amacım bu eksikliği duyurmak... cihaz 50 yıllık değilki hala piyasada satılıyor...

Yorum yap

ykdeniz arkadaşım forumda mevcut olması gerek lingk taşıyınca lingk özelliğini kaybediyor diye taşıyamıyorum
            march1-tasarım-ekürel-uzman üstadlardan yardım alabilirsin arkadaşım onlar burayı okurlarsa forumda konuyu açarlar
            bu forumda olmayan yok
            hayırlı çalışmalar arkadaşım

Yorum yap

teşekkürler.... konu yanlış yere gidiyor... ben nexte aşığım.... oda bizi sever inşallah....

Yorum yap

usb üstadım dediğinin tümüne katılıyor hatta eksik bile yazmışsın diyorum... diyorum diyorum ama hala cihazımın yeni yazılımına ulaşamıyorum... sence haksızmıyım?
                cihazlarımıza birşey diyen yok... bense asla hiçbirşey demiyorum... yazılarıma bakarsan cihazımıza söylenmiş tek bir kelime yok... söylediğim YAZILIM yokluğu yanlışsa yanlış de... yeni cihazlara günlük hatta saatlik yeni yazılımlar var bu cihaza aylardır TIK yok... bari biz yapalım nasıl olduğunu öğretin o da yok haksızmıyım? sanırım biraz daha konuşsam banlanacağım ama olsun nextin 10000 lerine yardımcı oluyum o kitleyi mutlu ediyim banlayın... amacım bu eksikliği duyurmak... cihaz 50 yıllık değilki hala piyasada satılıyor...
                bak arkadaşım bu modelleri biz bayiler cok baskı yaptık firmaya ucuz cihaz üretin diye onlarda bizi kırmayıp bu cihazı cıkardılar bunları sadece düz olarak sadece türksat icin kullanacaksınız ama ben kaliteli şifreleri acabilen bir cihaz istiyorum diyen bu modeli kullanmasın cocuklarının odasına koysun ben cihazı satarken gerekli acıklamaları yapıyorum almadan önce gerekli bilgiyi edinin modeller hakkında
                AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

ramis üstadım dediğin güzelde bana satan bunların hiçbirini söylemedi... hatta bırak şu 2000' i aynısı daha ucuza bu dedi... neyse amacım tartışma olsun değil yazılım desteği olsun.... cihaz ucuz diye yazılım olmayacak demek değil sanırım... piyasada çok daha ucuza yazılımı olan başka birsürü marka var... biz boşuna mı next aldık.... yinede alacağım....

Yorum yap

süratse next-memnuniyetse next-gelişimse next- hizmetse next- destekse next-çeşitlilikse next hepsi tamamda eskiyse niye no next .... lütfen cevap yazmayın yeni yazılımı link edin... next hakkında kötü tek kelime eden yok edenide sevmem... yazılım istiyoz o kadar..... kimse yapmak zorunda değil ama istemekte bir next hastası olarak benim hakkım değilmi?

Yorum yap

ramis üstadım dediğin güzelde bana satan bunların hiçbirini söylemedi... hatta bırak şu 2000' i aynısı daha ucuza bu dedi... neyse amacım tartışma olsun değil yazılım desteği olsun.... cihaz ucuz diye yazılım olmayacak demek değil sanırım... piyasada çok daha ucuza yazılımı olan başka birsürü marka var... biz boşuna mı next aldık.... yinede alacağım....
                      anlatamadım deyilmi yazılım olmuycak denmiyor ama 2000 serisinin yaptıklarını sakın beklemeyin o cihazdan diyorum ben.
                      AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

ramis üstadım...
                        "anlatamadım deyilmi yazılım olmuycak denmiyor ama 2000 serisinin yaptıklarını sakın beklemeyin o cihazdan diyorum ben." sözüne aynen katılıyorum... ve bekleyeli epey oldu... diyerek konuyu kapatmak ve nexte güvenimin tam olduğunu gecikmesinin ben ve benim gibi bir kısım next aşıklarını usandırdığını belirterek konuyu sonlandırıyorum... lütfen bu konuda yazı yazmayalım... birileri yanlış anlayabilir.... üstadım bizde derviş misali ışığınıza muhtacız... the end...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X