• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE 2000 CIS Super Plus yada CX Super Plus

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE 2000 CIS Super Plus yada CX Super Plus

Arkadaşlar ben bu uydu işince çok acemiyim kısaca hiç birşey bilmiyorum 1 haftadır aralıksız internette bilgi edinmeye çalışıyorum şimdi sizlere bişey sorayım mutlaka bileniniz vardır öncelikle cihaz bilgisini yazayım

QNEC 113.18 06/07/07
    SB3-D S4R32
    TK2C1N0 ggiF 03/17/07
    B001c-B001d 01.06 Hs0 1.00

şimdi benim sorunum makinanın önündeki panelde CX 2000 Super PLus yazıyo ama cihaz bilgisinde CIS Super Plus yazıyo bu neden olabilir ve ben bu makinaya şifreli kanalları (mesela Hotbird uydusundakiler) izlemek için hangi yazılımları yüklemem gerekiyo ??

cihazında modül yuvası varsa cıstır ama kapağın altındaki modül yeri kapalıysa cxtir
    وَلَن يُؤَخِّرَ اللَّهُ نَفْسًا إِذَا جَاء أَجَلُهَا وَاللَّهُ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ ALLAH CC BÜTÜN YAPTIKLARINIZDAN HABERDARDIR

Yorum yap

tesekkürler ali004.. modül yeri kapalı o zaman cx.. şimdi geriye kaldı hangi yazılımları yüklemem gerektiği onuda söyleyecek yardımsever bi arkadaş çıkarsa çok minnettar olurum

Yorum yap

next ye-2000 cx super plus_qnec114.10_081007_tk0c1n0_pz.zip (1.43 MB, 711 Görüntülenme) STBLink_1.06_TR.zip (819.1 KB, 2445 Görüntülenme)bu yazılımı at
        AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

usbliyse burada http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=32173 usbsizse burada http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=32184
          next 2000 dpcıs super plus
          LG 37LE5510 LED
          dragon modul
          dragon pcloder
          metrix
          xcam pcloder
          ırdeto accass modul
          viacces modul
          fun&gold kart
          1.50 çanak
          18 .inç next motor
          uydu bulucu
          eurastar 0.5 flaşlı lnb
          0.5 mtı flaşlı lnb
          90 çanak
          0.5 premıer lnb

Yorum yap

ramis ve osman.man çok teşekkürler...deneyeyim bi ona göre yorumumu yazarım olup olmadığı konusunda ..bu arada usbli makina ama yani usbden yüklemek anlamındamı söyledin orası kafamı karıştırdı ???

Yorum yap

Burzum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ramis ve osman.man çok teşekkürler...deneyeyim bi ona göre yorumumu yazarım olup olmadığı konusunda ..bu arada usbli makina ama yani usbden yüklemek anlamındamı söyledin orası kafamı karıştırdı ???
              Flash Belleğin varsa yazılımı Flash bellekle de atabilirsin.

Yorum yap

http://img518.imageshack.us/img518/8697/aajh5.jpg linkteki yazılımda yükleme esnasında böyle bir hata verdi neden olmuş olabilir ??

Yorum yap

Yanlış dosya atmaya çalıştığını söylüyor sana.

Yorum yap

Sen CIS olan yazılımı at. Sanırım cihazın önünde yanlış yazılmış.

Yorum yap

yaa arkadaşlar kafayı yemek üzereyim bi türlü uygun yazılımı bulamadım nasıl yapıcam ben bu işi yaa oofff

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...0&d=1187041400

Bunu atmaya çalış.

Yorum yap

ben yazılımı yolladım sana onu at cihaz bilgisine göre bu yazılım
                          AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

öncelikle tüm arkadaşlara teşekkür ederim ama özellikle TASARIM nickli arkadaşıma extra teşekkürü borç bilirim sorunu kolaylıkla çözdü(tabi diğer ilgilenen arkadaşlarıda yabana atmamak lazım onlarda sağolsunlar)...CIS olan yazılım yüklendi ve başarıyla sonuçlandı şimdi galiba makinayı kapatıp açmam ve ondan sonra otomatik kanal araması yapmam gerekiyo doğrumu biliyorum yada başka yapmam yada yüklemem gereken bişeyler varmı???

Yorum yap

key de at demekki üzerine yanlış yazmışlar olduguna sevindim ama modulyeri kapalı diyorsun o nasıl oluyor yanlışlık var bu işte
                              AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X