• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D 24.4.2013 V4.358 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

misafirler nedeniyle henüz yükleyemedim ama hazırlayanın eline sağlık...

Yorum yap

sayın digium çok fazla mı oluyorum bilmem ama şu radyo frekansınada bir çözüm bulsanız lütfen çok rica ediyorum
      Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

Yazılımla görüntü kalitesinde iyileşme veya kötüleşme olabilirmi.

Yorum yap

"http://79.143.81.44:8081/retroturk" iptv adresinde simpletv'de ses olmasına rağmen machina 3D'de ses yok. Bu sorun düzeltilebilir mi acaba?

Yorum yap

next machina 3d mı next pandoramı daha iyi hangisini alayım 3g modem var dsmart modüllü üyelik var

Yorum yap

alidoga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              next machina 3d mı next pandoramı daha iyi hangisini alayım 3g modem var dsmart modüllü üyelik var
              donanım ve işletim sistemi olarak kıyasladığımızda
              pandora ağır basıyor
              ama pandoranın eksikleri var
              beklemek şu an en mantıklısı
              panrodanın modül girişlisi çıkar ve yazılım ile eksikler giderilirse ozaman pandora
              ama şu haliyle beklemek istemeyenler M3D alabilirler

Yorum yap

Şimdiye kadar kullandığım en hızlı cihaz Machına. Yazılım desteği ile extralar da dahil olursa çok ayrı bir yer edinir.Birde kıyaslama yaparken fiyat segmentine göre konuşmak daha mantıklı.
                Machına kanal listesine kanal arama eklenirse faydalı olacaktır.Binlerce kanalın içinde aradığın kanalın adını yazıp kanalı bulmak kullanıcı için keyif verip zaman kaandıracaktır.

Yorum yap

dore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Şimdiye kadar kullandığım en hızlı cihaz Machına. Yazılım desteği ile extralar da dahil olursa çok ayrı bir yer edinir.Birde kıyaslama yaparken fiyat segmentine göre konuşmak daha mantıklı.
                  Machına kanal listesine kanal arama eklenirse faydalı olacaktır.Binlerce kanalın içinde aradığın kanalın adını yazıp kanalı bulmak kullanıcı için keyif verip zaman kaandıracaktır.
                  yanlış anlamadıysam siz kayıtlı bir kanalı kolayca bulmak istiyorsanız kumandanın okey tuşuna basın daha sonra yeşil tuşa basın ekranda beliren klavyeden aradığınız kanalın ilk harfini seçin okeyleyin solda seçtiğiniz harfe göre kanallar belirecektir aradığınız kanalı kolayca bulabilirsiniz.bilmiyorum belkide beklentiniz bu olmayabilir siz daha pratik bir yöntem arıyor olabilirsiniz. kim ne derse desin harika bir cihaz..saygılar.

Yorum yap

Cihaz kalitelidir
                    Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

saat ayarını manuel ayarladım çıktım kaydetsin mi die sordu, evet dedim sonra takıldı. ok basınca kanal menüsüde üst üste binmiş olarak çıkrı. sonra bilgi barıyla çakıştı. saat ayar menüsü bir türlü kapanmadı. cihazı kapatıp açınca düzeldi.

Yorum yap

iyi günler cihaza yeni yazılım yüklendiğinde serverler gidermi

Yorum yap

talet74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Selamlar öncelikle belirtmek isterimki ben gelen yazılımları cihaza yüklemeden önce cihazımı FABRİKA AYARLARINA alıyorum.Dolayısı ile her şey siliniyor ama
                          Bende her şeyin YEDEĞİ olduğu için yazılım sonrasında tekrar cihaza yüklüyorum böylece cihaz çok daha stabil çalışıyor sizde tüm ayarlarınızı mümkünse her ihtimale karşı YEDEKLEYİN böylece kafanız çok daha rahat olmuş olur...Ama eğer gelen yazılımları DİREKT cihaza yükleyen arkadaşlarımız varsa bu sorunun cevabını en iyi onlar verebilirler sanıyorum...
                          MACHİNA - 3-D
                          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

talet74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            - Yazılımdan sonra fabrika ayarlarına dönmezseniz silinmez.

Yorum yap

emeği gecen ve bilgi veren herkese teşekkurler

Yorum yap

Web Tarayıcı Problem ???

Yazılım için ellerine sağlık @digium
                                İşitme engelliyim, Web Tarayıcısında java ve flash player desteği olmadığından dolayı engelsiz kanald altyazılı dizileri ve hurriyet webtv vb.. seyredemiyorum.. Bilgi verirseniz sevinirim ...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X