• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next-Ye 2000 Dobratech Alanlar Buraya Yazsın

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next-Ye 2000 Dobratech Alanlar Buraya Yazsın

Next-Ye 2000 Dobratech alanlar bu başlığa yorumlarını yapsınlar lütfen...
    VU+ Duo Twin Linux HDTV...

dsmart kalkmadıkca alan olmaz benden söylemesi
    ben alıcaktım ama dsmartdan dolayı almıyorum beklemedeyim

Yorum yap

banderas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      dsmart kalkmadıkca alan olmaz benden söylemesi
      ben alıcaktım ama dsmartdan dolayı almıyorum beklemedeyim
      evet haklısın bende o yüzden almıyorum böyle düşünen arkadaş çok
      ŞANLIURFASPOR

Yorum yap

aslında cıhaz güzel şu an 2000hdtv kullanıyorum dobratech le değiştirmeyi düşünüyorum ama d-smart olduğu sürece bu düşünceyi askıya aldım inşallah yakın zamanda d-smartsız satış başlar

Yorum yap

cops Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          aslında cıhaz güzel şu an 2000hdtv kullanıyorum dobratech le değiştirmeyi düşünüyorum ama d-smart olduğu sürece bu düşünceyi askıya aldım inşallah yakın zamanda d-smartsız satış başlar
          inşallah diyoruz ama biraz zor gibi görünüyor eğer olsada sanırım uzun bir süre bekliyeceğiz işte sabretmek çok zor
          .
          وَلَن يُؤَخِّرَ اللَّهُ نَفْسًا إِذَا جَاء أَجَلُهَا وَاللَّهُ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ

ALLAH ('CC') BÜTÜN YAPTIKLARINIZDAN HABERDARDIR.
          munafikün suresi, 11. ayet

(''DÜNYADA EN İYİ İNSAN DOĞRU OLANDIR.
          YALANDAN VE GIYBETTEN UZAK DURANDIR.'')

Yorum yap

d-smart olduğu sürece almam onlara kaptıracak param yok
            next machina 3D süper hiremco turbo 4k

Yorum yap

arkadaşlar dsmart konusunu başka konu açıpta tartışsak konu başlıgı ney biz neler konuşuyoruz.. isteyen alır isteyen almaz...
              next 2000cis..next 9000 ultra..next 2000 hdtv philips 47" full hd lcd...

Yorum yap

Next-Ye 2000 Dobratech Alan arkadaşlarımız var ise ; bize menü görüntülerini,bilgilerini ve hissettiklerini paylaşırsa sevınırım.D smart modulunu taktıktan sonra cıhaza donma kilitlenme vs bilgileri içeren paylaşımlarını yaparlarsa seviniriz ...

saygılar
                LAST SAMURAI
                Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

Dsmart meselesini gündeme getiren arkadaşlarda haklı. Bende daha 3 ay önce 2000 cx net almıştım onu satıp dopratec almak istiyordum ki cihazı dört gözle bekliyorduk birde baktık yanında d-smart ... bence yanlış bir strateji izledi nex bu konuda. Bende bu d-smart işi kalkana kadar almayacagım bu cihazı.
                  Yaşlanarak değil, yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Yorum yap

hepsidijitalde dsmart sız 753tl olarak satılmakta arkdaşlar
                    demekki sadece nebutv aynı fiyata dsmart modul ve kart eklemiş kampanya yapmış

Yorum yap

Arkadaşlar araştırırsanız Dobratech promasyonsuz olarakta satılıyor.
                      NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

D-Smartsız olarak hepsidigital de dobratech fıyatı 650 tl kdv dahil arkadaşlar
                        http://www.*******.com/index.php?p=l...xt+HD&pk_id=27

Yorum yap

http://www.nebutv.com.tr/default.asp?git=9&urun=730 burada degısıklık yok !
                          Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

cccami nası calıstırdıgını alan bir arksımız yorumlarını bir paylassa...yani şöle hespiburadakı ürün yorumları gıbı + ve - lerini bir yazan olsa..ona göre basıp parayı alsak...650 uygun bir rakam

Atlanta HD BOX PVR
                            Next 2000 HDTV
                            Next 2000 CIS Super Plus
                            Digitürk Plus
                            Philips 42'' 9603 LCD

Yorum yap

bağli olduğum bölge bayii yarın geleceğini söyledi.bekliyorum.geldiği gibi dsmartsız almaya çalışırım. merak ediyorum doğrusu.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X